Jump to content
Dogomania

Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

2 minuty temu, Anula napisał:

Tysia Koko nie potrzebuje fryzjera tylko bardzo dobrego opiekuna,który by chciał dbać o sierść.

No niby tak, ja bym jednak wytrymowała mu pyszczek :) ale ja to ja. I tak Koko się ludziom podoba. Aaa, i takim kudłaczom należy wyrywać sierść z ucha - ale chyba każdy to wie, bo tyczy się to każdego puchatego psa.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyś(ka) napisał:

No niby tak, ja bym jednak wytrymowała mu pyszczek :) ale ja to ja. I tak Koko się ludziom podoba. Aaa, i takim kudłaczom należy wyrywać sierść z ucha - ale chyba każdy to wie, bo tyczy się to każdego puchatego psa.

Tak,wyrywa się sierść z ucha co jakiś czas ale to trzeba robić umiejętnie,szybkimi ruchami po naoliwieniu sierści.Zapewne kto miał do czynienia z długowłosymi psiaki ten ma pojęcie i wie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

KOKO MA DOM!!!! skaczacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0146

Jest już po wizycie, Jo37 daje "zielone światło" . Pan sam przyjedzie po Koko, bedziemy dogrywać szczegóły. 

 

731224717_tacz.gif.6142358cd29c62a278e0ef42968228a9.gif  Super wiadomość. Błyskawiczna adopcja  1847389920_gifklaszcze.gif.7f05cef1ebf2b8546c071648d7cc80e4.gif

Link to comment
Share on other sites

Muszę usunąć ogłoszenie Koko, ponieważ telefony sie urywają....Zainteresowanym podrzucam funcika, przekazałam dwum osobom link do ogloszenia i numer Toli...cekawe, czy zadzwonią...

A Koko, no cóż, powoli bedziemy go pakować. Jeśli uda sie panu przyjechać wcześniej, to już na ten weekend byłby w swoim domku. jesli nie, to w poniedziałek pan przyjedzie na 100%.

A narazie maluch rozrabia z Vegą, która też ma 6 miesięcy... ..

DSC06279.JPG

DSC06282.JPG

DSC06281.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...