Jump to content
Dogomania

Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

10 minut temu, Nesiowata napisał:

Śliczny psiaczek. Szkoda, że wczesne dzieciństwo takie byle jakie. Gdzie on do łańcucha?

Witaj kochana Nesiowata na wątku Koko kwadr.gif

Widzisz, pewnie to już u nas taka "tradycja"....Lala też wisiała na sznurku...

Myślę, że jak Lali się udało to i Koko też..proszę, trzymaj za malucha kciuki...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Asiu za zaproszenie na wątek Koko :) Cudowny maluszek i ma szczęście,że trafił właśnie na Was a nie jakiegoś pseuducha...Będę zaglądać i kibicować a w poniedziałek zacisnę kciuki za wizytę u weta

Witaj Bogusiu kwadr.gif Kciuki bardzo potrzebne, dziękuję!! Mam nadzieję, że tylko szczepienie, SPA i fruuuu do domku! 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Czy Koko wymaga jakichś zabiegów przed adopcją ?

Eluś, Koko nie ma NIC!! Nie ma  książeczki, więc pewnie anii szczepień ani odrobaczania, nie było....Jutro jadę z nim do weta na przegląd, zobaczymi jaki bedzie koszt..a na pewno bedzie...

Może zrobię malutki bazarek na potrzeby Koko...zobaczymy...Jutro napiszę więcej no i wstawię nowe zdjecia maluszka. Mam zamiar go wykąpać, wyczesać..Jeśli wszystko z nim bedzie okej, to ogłaszam do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Maluch faktycznie potrzebuje kilku zabiegów weterynaryjnych, co wygeneruje koszty. Pytanie jak duże? Na razie nie nadaje się do kastracji więc w grę wchodzi tylko odrobaczenie i szczepienia. Myślę, że powinno to zamknąć się w kwocie 100,00 - 150,00 zł.

Jeśli nie uzbierasz tego bazarkiem, to deklaruję wpłatę od Agnieszki 20,00 zł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Maluch faktycznie potrzebuje kilku zabiegów weterynaryjnych, co wygeneruje koszty. Pytanie jak duże? Na razie nie nadaje się do kastracji więc w grę wchodzi tylko odrobaczenie i szczepienia. Myślę, że powinno to zamknąć się w kwocie 100,00 - 150,00 zł.

Jeśli nie uzbierasz tego bazarkiem, to deklaruję wpłatę od Agnieszki 20,00 zł.

Eliku, jesteś kochana, pięknie dziękuję milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0229

Jutro będę wiedziała jakie koszty wet. Całe szczęście, że nie muszę mu szukać hoteliku...Pzynajmniej narazie. 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Koko, na Warszawę i....chyba maluch bedzie miał domek!! 

Jutro będę wiedziała więcej. no i poprosze o wizytę PA, mam juz wszystkie namiary. 

To dopiero akcja!

Niech będzie udana do końca!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Nesiowata napisał:

To dopiero akcja!

Niech będzie udana do końca!

Oj Danusiu, kciuki trzymaj!!! Pan brzmiał bardzo wiarygodnie. Gadaliśmy chyba z godzinę. Państwo adoptowali kotkę z fundacji. Mieli przez 14 lat jamnika, też uratowanego. ich córka adoptowała z Palucha polamana sunie. Państwo też chcą dać domek bidzie...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Koko, na Warszawę i....chyba maluch bedzie miał domek!! 

Jutro będę wiedziała więcej. no i poprosze o wizytę PA, mam juz wszystkie namiary. 

A nie mówiłam :D

Oby wizyta wypadła ok

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie to i tak tylko odrobaczenie + ew. jakaś morfologia do kontroli stanu czy osłuchanie serca. Szczepienia dopiero jak odrobaczenie zostanie zrobione. Trzymam kciuki, aby był zdrowy.

Między odrobaczeniem, a szczepieniem tylko 2 tygodnie więc nie ma co rozdzielać tych czynności :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...