Jump to content
Dogomania

Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

28.07.2018r malutki Koko pojechał do swojego domku w Warszawie. Państwo osobiście przyjechali po maluszka. 

Koko mój słodziaku, bądź już na zawsze szczęśliwy. emotikony miÅosne

IMG_20180728_094430.jpgIMG_20180728_103846.jpg

IMG_20180728_110020.jpg

 

Pod moją opiekę trafił taki maluch..Ni to york ni terier..ot malutki kundelek....Piesek ma ok 6-7 miesięcy. Więcej nie ma nic...Ani szczepień ani odrobaczenia... o zabezpieczeniu od pcheł i kleszczy nie wspomnę...

Szukam mu na cito DT!!!. Tam gdzie jest może zostać do poniedziałku. W poniedzialek czeka mnie wizyta z Koko u weta, chyba pierwsza w życiu....

Oto Koko:

IMG_20180713_162015.jpg

IMG_20180712_193726.jpg

Koko.jpg

IMG_20180713_162049.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Przesłodki i prześliczny jestem  44552870_serce8.gif.e83a050a41f15ed4a49ef705cb6f6552.gif

Masz jakiś pomysł co z nim zrobić :)

Witaj Eluś. kwadr.gif

Szukam mu na cito DT. W poniedzialek go odbieram z tego miejsca co jest, wiozę do weta na przegląd i założenie książeczki zdrowia, ew szczepienie, bo psiak nic nie ma....Z tego co się dowiedziałam, to Koko może mieć ok 6 miesiecy, więc do kastracji absolutnie sie nie nadaje..ale zobaczymy, co powie wet. 

Ja jestem na urlopie, intensywnie szukam mu DT. Jak doprowadzę do" ładu" to zacznę go ogłaszać na wrunkach kastracji. 

Eliku kochany, jakoś sobie poradzę kwadr.gif Nutelcia po sterylizacji była u mnie kilka dni to i Koko pobędzie...On niewiele większy od niej..

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się na zaproszenie Asi do Koko.Śliczny maluszek,wykąpać,wyczesać to będzie cudo i migiem znajdzie dom.

Trzeba go koniecznie odrobaczyć,później dopiero zaszczepić.Szczepienie zawsze jest poprzedzone odrobaczeniem.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Zgłaszam się na zaproszenie Asi do Koko.Śliczny maluszek,wykąpać,wyczesać to będzie cudo i migiem znajdzie dom.

Trzeba go koniecznie odrobaczyć,później dopiero zaszczepić.Szczepienie zawsze jest poprzedzone odrobaczeniem.

Witam Anulko. Taki jest wlaśnie plan. Martwi mnie tylko jedno..Wiem, że psiak był potrącony przez samochod..Chcę, aby porządnie zbadał go wet, czy tam wszystko w porządku....  

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Onaa kwadr.gif 

Śliczny ci on, ale niestety, nie miał jak dotychczas łatwego życia....Najpierw miał być utopiony, teraz przypięty, bo ucieka..a to dzieciak jeszcze....

Biedny :(, życie go nie oszczędzało :(.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Koko miał szczęście, że spotkał Rodzinę AM :)
Mam nadzieję, że uda się mu znaleźć DT - jakby co, mogę popytać o DT.

Dziękuję za mile słowa. kwadr.gif

Na razie psiak do poniedzialku zabezpieczony. W niedzielę wraca moja koleżanka, zobaczymy....Jak coś niewypali,odezwę sie do Ciebie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...