Jump to content
Dogomania

Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
33 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja też...właściciele również...są rozczarowani wynikiem SPA i czekają na odrost...

według mnie on powinien byc tylko wytrymowany a nie opitolony...

Zapewne już z tego SPA nie skorzystają.Na spacerze wystarczy poobserwować jakiegoś psiaka,który jest ładnie obcięty i spytać się o SPA.Teraz sporo namnożyło się psich fryzjerów,którzy nie mają pojęcia o obcinaniu psiaków.Zwęszyło dobry zarobek i jadą na tym.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Zapewne już z tego SPA nie skorzystają.Na spacerze wystarczy poobserwować jakiegoś psiaka,który jest ładnie obcięty i spytać się o SPA.Teraz sporo namnożyło się psich fryzjerów,którzy nie mają pojęcia o obcinaniu psiaków.Zwęszyło dobry zarobek i jadą na tym.

Anulko, pani mi sie tłumaczyła, że wybrała najlepsze, polecone SPA....Są bardzo zawiedzeni, bardzo przeżywają....obiecali, że już nigdy tak nie "skrzywdzą" Kokosika...

Ja wyczytałam, że u Sky terierów sierść potrafi odrastać ponad 2 lata...dlatego na prawde trzeba sie zastanowić zanim sie obetnie...Groomer powinien o tym wiedzieć....Ten rodzaj sierści TYLKO sie trymuje....

Mam tylko nadzieję, że Kokosik jako kundelek tylko w typie rasy odrosnie szybciej....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, pani mi sie tłumaczyła, że wybrała najlepsze, polecone SPA....Są bardzo zawiedzeni, bardzo przeżywają....obiecali, że już nigdy tak nie "skrzywdzą" Kokosika...

Ja wyczytałam, że u Sky terierów sierść potrafi odrastać ponad 2 lata...dlatego na prawde trzeba sie zastanowić zanim sie obetnie...Groomer powinien o tym wiedzieć....Ten rodzaj sierści TYLKO sie trymuje....

Mam tylko nadzieję, że Kokosik jako kundelek tylko w typie rasy odrosnie szybciej....

To polecone SPA to jakaś totalna pomyłka.Teraz trudno,musi sierść odrosnąć albo iść gdzie indziej do zlikwidowania schodów.

Fryzurka jak fryzurka,najważniejsze,że Koko czuje się dobrze i go kochają takim jakim jest.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kokosik zaliczył SPA i wygląda tak.... hmmmm....

PART_1536170011367.jpeg

 

7 godzin temu, elik napisał:

No właśnie ;/  Jakby go kosiarką  strzygli. Narobili schodów.

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Wolałam go przed SPA.

Ja też

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...