Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

Rozmawiałam z Panią Sary. Oficjalnie już ogłoszę ,że Sara ma swój ukochany domek i nigdzie się z niego nie wybiera ;) Pani zachwycona małą jaka to bystra, jak to grzeczna sunia . Przyjaźnie wita się z gośćmi, który przychodzą do domu. Zakumplowała się z kotem  córki Pani. Nawet się razem bawią :) Straszy kotek już nie prycha na nią ale jeszcze nie dopuszcza do siebie. Sarcia ma jeszcze 4 tabletki do wzięcia po przeziębieniu i idzie na kontrolę. Już nie kicha i nie kaszle więc powinno być już dobrze. Pani nachwalić się jej nie może :D

Wspaniale,że się małej udało zmienić swoje życie :)

Zdjęcia będą po świętach :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Rozmawiałam z Panią Sary. Oficjalnie już ogłoszę ,że Sara ma swój ukochany domek i nigdzie się z niego nie wybiera ;) Pani zachwycona małą jaka to bystra, jak to grzeczna sunia . Przyjaźnie wita się z gośćmi, który przychodzą do domu. Zakumplowała się z kotem  córki Pani. Nawet się razem bawią :) Straszy kotek już nie prycha na nią ale jeszcze nie dopuszcza do siebie. Sarcia ma jeszcze 4 tabletki do wzięcia po przeziębieniu i idzie na kontrolę. Już nie kicha i nie kaszle więc powinno być już dobrze. Pani nachwalić się jej nie może :D

Wspaniale,że się małej udało zmienić swoje życie :)

Zdjęcia będą po świętach :)

Nareszcie Sara zdrowieje ! Bardzo się o nią martwiłam, bo ten kaszel bardzo długo trwał. No i cieszę się, że poczuła się już w pełni domownikiem. Wieści wspaniałe !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Wspaniałe wieści o Sabci - Sarze :D.

Tak :)

Najważniejsze ,że zdrowieje i ma swój kochający domek .

Wspaniale,ze już wszystkie sunie mają swoje kochające domki :0

Oby jak najwięcej psiaczków znalazło je teraz.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Bogusik napisał:

kartka_wielkanoc.jpg.1ad595795277dca48564d7f180643b79.jpg

 

46 minut temu, Tola napisał:

Radosnych Świąt:)

szablony-na-wielkanocne-pisanki.jpg

 

45 minut temu, Nesiowata napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania emotikony wielkanocne

Dziękujemy Kochane Dziewczyny :*

 

 

 

                       122.jpg.bbd105139e285c5a2a4cb61af842a0af.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wszystkich fanów Sary, zapraszam na bazarek, z którego dochód przeznaczymy na transport kolejnej czwórki psich nieszczęść do hoteliku Szafirki, gdzie zaczną nowe życie:

 

 

Ja również zapraszam prosząc o pomoc. 

Bez Waszej pomocy jest nam bardzo trudno Kochani !

Link to comment
Share on other sites

U naszej Sabusi - Sarusi wszystko OK :):

" U nas wszystko dobrze. Sara zaskakuje nas na każdym kroku ale bardzo pozytywnie. Jak wracamy z mężem do domu to jest po prostu szaleństwo. Tylko kotki mojej córki nie mogą się do niej jeszcze za bardzo przekonać. Z krtanią jeszcze trochę walczymy ale już prawie przestała kaszleć. Przesyłam kilka zdjęć "

 

Sabcia przy świątecznym stole z Rodzinką

IMG_20180409_144830.jpg.877780712a6c4e25de82270cd2f92bdd.jpg

 

Z Panem na działce :)

IMG_20180415_185232.jpg.359c0ed0639dfe62d701dcecbb797d33.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...