Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

 

Od: 7 mar 
Do: 6 kwi

674846839_1_94x72_bajka-pokochaj-mnie-wr

Bajka - pokochaj mnie.

 

Za darmo

 
 Promowane do 6 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1254
 Tel: 6
 Obserwuje: 25
 
 

Od: 7 mar 
Do: 6 kwi

674823201_1_94x72_gracja-cudownalagodna-

Gracja-cudowna,łagodna suczka szuka domu

 

Za darmo

 
 Promowane do 6 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 2025
 Tel: 14
 Obserwuje: 53
 
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Martą z Wałbrzycha i tu mam mieszane uczucia...Bardzo skąpo udzielała mi na zadane pytania odpowiedzi i mało było w jej głosie przekonania, gdy zapytałam czy są zdecydowani na Grację.Mimo tego powiedziałam,że poproszę koleżankę o przeprowadzenie wizyty p/a itd. Za ok. godzinę zadzwonił do mnie Pan i powiedział,że jednak muszą to jeszcze raz przemyśleć bo to jest decyzja może nawet na paręnaście lat i da znać w poniedziałek.Odpowiedziałam,że oczywiście niech sobie to na spokojnie przemyślą.

Hani napisałam o tym i poprosiłam,ze jeżeli będą jakieś jeszcze godne uwagi zapytania o Grację to niech da mi znać

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy co z tego będzie. Mi się zaświeciła czerwona lampka, gdy pani się popłakała z powodu przytulającej się Gracji. Wynika z tego ,że pani jest bardzo emocjonalna , a słomiany zapłon na ogół szybko gaśnie. Obym się myliła.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, uxmal napisał:

yyy, to jednego dnia płacze ze wzruszenia a następnego jest niezdecydowana?

Może straciła niedawno psa?

Przypuszczam,że tu pan nie jest zdecydowany i przez to to zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Poker napisał:

Zobaczymy co z tego będzie. Mi się zaświeciła czerwona lampka, gdy pani się popłakała z powodu przytulającej się Gracji. Wynika z tego ,że pani jest bardzo emocjonalna , a słomiany zapłon na ogół szybko gaśnie. Obym się myliła.

 

45 minut temu, uxmal napisał:

yyy, to jednego dnia płacze ze wzruszenia a następnego jest niezdecydowana?

Może straciła niedawno psa?

 

10 minut temu, b-b napisał:

Przypuszczam,że tu pan nie jest zdecydowany i przez to to zamieszanie.

Według mnie to wszystkie macie rację.Państwu odeszła kilka dni temu sunia podczas sterylizacji.Była z nimi 5,5 roku.Miałam odczucie,że Pani chce utopić tęsknotę,smutek i pustkę szukając innego pieska.Dzisiaj w rozmowie uświadomiłam Pani,ze nigdy żaden piesek nie będzie taki jaki był ich.Może w wyglądzie czy zachowaniu trochę przypominać ale nigdy nie należy oczekiwać powrotu swojego ulubieńca w ciele innego psiaka.Decydując się na kolejną adopcję trzeba przyjąć psiaka takiego jaki jest i zaakceptować jako całkiem nowego członka rodziny.Pan w tej krótkiej rozmowie wydał mi się tym,który bardziej realnie podchodzi do sprawy....

Link to comment
Share on other sites

Gracja potrzebuje bardzo,bardzo ciepłego domu,ponieważ ona kocha wszystko i wszystkich,a najważniejsze dla niej jest bliskość człowieka.Nie może to być dom smutny bez życia.Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiona do tego domu.To nie jest ten dom,który oczekuję dla Gracji.Przede wszystkim to,że Państwo zastanawiają się nad adopcją Gracji,brakuje tu "ten psiak,tylko ten a nie inny",tak praktycznie nie walczą o Grację jak to jest w przypadku Bajeczki.Rozmowa z adoptującymi Bajeczkę całkiem miała inny przebieg.To była troska aby tylko Bajeczka mogła trafić do nich.Cała rodzina żyje adopcją,już zakupione jest wszystko to co możliwe.I to mi się podoba i takiego domu oczekuję dla Gracji.Nie widzę innej opcji.Gracja ma sporo wejść a więc spokojnie możemy poczekać na dom z prawdziwego zdarzenia.Za tydzień przeniosę OLX ,Grację może na Poznać.W tej chwili jest na Wrocław.Ogłoszenie idzie dopiero 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Gracja potrzebuje bardzo,bardzo ciepłego domu,ponieważ ona kocha wszystko i wszystkich,a najważniejsze dla niej jest bliskość człowieka.Nie może to być dom smutny bez życia.Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiona do tego domu.To nie jest ten dom,który oczekuję dla Gracji.Przede wszystkim to,że Państwo zastanawiają się nad adopcją Gracji,brakuje tu "ten psiak,tylko ten a nie inny",tak praktycznie nie walczą o Grację jak to jest w przypadku Bajeczki.Rozmowa z adoptującymi Bajeczkę całkiem miała inny przebieg.To była troska aby tylko Bajeczka mogła trafić do nich.Cała rodzina żyje adopcją,już zakupione jest wszystko to co możliwe.I to mi się podoba i takiego domu oczekuję dla Gracji.Nie widzę innej opcji.Gracja ma sporo wejść a więc spokojnie możemy poczekać na dom z prawdziwego zdarzenia.Za tydzień przeniosę OLX ,Grację może na Poznać.W tej chwili jest na Wrocław.Ogłoszenie idzie dopiero 3 dni.

Jestem podobnego zdania, widać pani potrzebuje czasu na opłakanie poprzedniej suni i taki czas powinna sobie dać.

A Gracja na pewno zachwyci inną rodzinę, której będzie przeznaczona.

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Bajeczka pojechała :) Hania mi napisała,że bardzo fajna rodzina :)

28829396_1901091080202151_22921540_n.jpg.4bea4a40b3a0034ae89a095c991bad1b.jpg

 

Ależ się cieszę!

Wszystkie zamojskie Baki mają bajeczne życie:)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam mejl od pani  , która była na wizycie PA dla Bajki :

Dzień dobry
Dzwoniłam do pani L. Bajka już w domu. Mała Julia szczęśliwa i zakochana w piesku. Właśnie wróciły że spaceru. Myślę, że sunia też jest szczęśliwa. Pozdrawiam G.D.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Dostałam mejl od pani  , która była na wizycie PA dla Bajki :

Dzień dobry
Dzwoniłam do pani . Bajka już w domu. Mała Julia szczęśliwa i zakochana w piesku. Właśnie wróciły że spaceru. Myślę, że sunia też jest szczęśliwa. Pozdrawiam .

Super wiadomość,dziękuję.Najważniejsze aby wszyscy byli szczęśliwi.

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie teraz rozmawiałam z p.Agnieszką.Bajeczka w drodze do domu zwymiotowała 2 razy smaczkami,które wcześniej dostała.Domek pozwiedzała i od razu poczuła sie jak u siebie :) Legowisko jest na razie be ale łóżko to już zupełnie cacy.Wczoraj wskakiwała do Państwa co chwilę i po którejś próbie zdejmowani Bajki z niego odpuścili i przespała w nogach aż do rana.Pani Agnieszka jest zaniepokojona bo Bajka zaczyna tak dziwnie charczeć i kaszleć.Poradziłam aby dzisiaj ją poobserwowali i jeżeli nadal tak będzie to jutro wizyta u weta.Po za tym jest wesoła i wszędzie jej pełno :) Państwo bardzo zadowoleni i jak to powiedziała p.Agnieszka Bajeczka jest już ich i jej nikomu nie oddadzą :) Powiedziałam o rejestracji czipa w bazie danych i podałam swój mail do zdjęć.Jutro wieczorem będę dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Ja właśnie teraz rozmawiałam z p.Agnieszką.Bajeczka w drodze do domu zwymiotowała 2 razy smaczkami,które wcześniej dostała.Domek pozwiedzała i od razu poczuła sie jak u siebie :) Legowisko jest na razie be ale łóżko to już zupełnie cacy.Wczoraj wskakiwała do Państwa co chwilę i po którejś próbie zdejmowani Bajki z niego odpuścili i przespała w nogach aż do rana.Pani Agnieszka jest zaniepokojona bo Bajka zaczyna tak dziwnie charczeć i kaszleć.Poradziłam aby dzisiaj ją poobserwowali i jeżeli nadal tak będzie to jutro wizyta u weta.Po za tym jest wesoła i wszędzie jej pełno :) Państwo bardzo zadowoleni i jak to powiedziała p.Agnieszka Bajeczka jest już ich i jej nikomu nie oddadzą :) Powiedziałam o rejestracji czipa w bazie danych i podałam swój mail do zdjęć.Jutro wieczorem będę dzwonić.

Trzeba do weta podjechać bo u Hani ostatnio też chorował jeden psiak,też kaszlał,być może to jakiś jest wirus? Oby nie kaszel kenelowy.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pcha się na łóżko to odzywają się geny cavaliera :) To królewskie pieski, od zawsze spały z ludźmi, hihi :)

Mam nadzieję, że charczenie nic poważnego, bo moje myślenie od razu kieruje się w stronę kardiologicznych spraw (cavaliery z serduszkami też miewają poważne problemy).

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anula napisał:

Trzeba do weta podjechać bo u Hani ostatnio też chorował jeden psiak,też kaszlał,być może to jakiś jest wirus? Oby nie kaszel kenelowy.

O tym p. Agnieszce właśnie też powiedziałam,że jeden z psiaków był w hoteliku chory.Na pewno tego nie zbagatelizują, przynajmniej takie miałam zapewnienie....

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Bogusik napisał:

O tym p. Agnieszce właśnie też powiedziałam,że jeden z psiaków był w hoteliku chory.Na pewno tego nie zbagatelizują, przynajmniej takie miałam zapewnienie....

Jeszcze pomyślałam o szelkach,czy Bajeczka chodzi w szelkach na spacer bo może ciągnie na smyczy i stąd kaszel.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Jeszcze pomyślałam o szelkach,czy Bajeczka chodzi w szelkach na spacer bo może ciągnie na smyczy i stąd kaszel.

Nie pytałam o szelki ale mówiłam o tym w poprzedniej rozmowie.Bajka nie ciągnie na smyczy i reaguje na ruchy prowadzącego.Jak stanie to ona również się zatrzymuje i czeka...

Tak rozmawiałyśmy,że to może po tych wymiotach ma gardło podrażnione bo zwymiotowała całe kawałki suszonego kurczaka...Poczekajmy do jutra na wiadomości

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Bogusik napisał:

Nie pytałam o szelki ale mówiłam o tym w poprzedniej rozmowie.Bajka nie ciągnie na smyczy i reaguje na ruchy prowadzącego.Jak stanie to ona również się zatrzymuje i czeka...

Tak rozmawiałyśmy,że to może po tych wymiotach ma gardło podrażnione bo zwymiotowała całe kawałki suszonego kurczaka...Poczekajmy do jutra na wiadomości

Okey.Trochę się przestraszyłam bo Bajeczka dopiero co trafiła do nowego domku i już wynikł problem.

Piotr mówił mi,że żaden piesek nie wymiotował przy transporcie.Transporterki były czyste.Zawsze się o to pytam aby mięć jak najwięcej wiedzy o psiaku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...