Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

Tez myślałam,że Sisi będzie mała sunią,choć niektóre zdjęcia ze schroniska wskazywały,że chyba jednak nie.Ciekawe ile więc będzie miała w kłębie Gracja? Ona była z tych 3 suń największa.Drobna ale na dłuższych łapkach.Bajeczka też może będzie taka jak Sisi.Poczekamy na spokojnie jak Hania ogarnie stadko i wtedy pomierzy...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bgra napisał:

Na razie tyle :)

28168789_1854982447907928_5539138366095892079_n.jpg

 

28471414_1854984227907750_23087753617265548_n.jpg

Metamorfoza natychmiastowa. Sisi z brzydkiego kaczątka przeobraziła się w królewnę.To jest to za co uwielbiam BDT.Pies pięknie wyczesany,natychmiast wykąpany,czyściutki,zadbany.Kasieńko dzięki za poświęcony czas dla Sisi.Zrobiłaś z Sisi królewnę.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, helli napisał:

Co to za "rasa" może być? Bobtail mniejszy? He...

Że  kleszcze w zimie występują to nie wiedziałam, może w jakiejś "szopce" trochę żyła czy długo była w schronisku?

Ja bym podciągnęła Sisi pod Lhasa Apso.Kiedyś interesowałam się tą rasą i Sisi ma coś z tej rasy wg.mnie.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Metamorfoza natychmiastowa. Sisi z brzydkiego kaczątka przeobraziła się w królewnę.To jest to za co uwielbiam BDT.Pies pięknie wyczesany,natychmiast wykąpany,czyściutki,zadbany.Kasieńko dzięki za poświęcony czas dla Sisi.Zrobiłaś z Sisi królewnę.

Kasia zawsze bierze najtrudniejsze przypadki,kocie,psie,szkoda,że Jej sklonować nie można.

Noc przespana,ale płakała przez sen i dyszy,ciepło jej-wetka ją wczoraj badała niczego podejrzanego nie stwierdziła,Kasia obserwuje czy to tylko nagła jak dla niej zmiana warunków,gorączki nie ma.Jest bardzo grzeczna ale trochę zdezorientowana i ciut wystraszona :( 

Sunia czyściutka,w nocy nic nie zrobiła (podkłady porozkładane ) rano i 1 i 2 na krótkim wyjściu,zrobiła siadła ,ona nie chce wychodzić wcale,no jak się jej dziwić :(

Później sama  EdiAbija napisze,wczoraj byłoby Jej ciężko .

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i nie wierzę - Sisi wygląda rewelacyjnie!

Księżniczka  - nie ma co do tego wątpliwości:)

A ja pozostawiałam wszystkie reputacje na zamojskim, ale  jutro się poprawię;)

 

Trochę jestem zaskoczona przewidywaną wagą suni; pracownik, który trzymał Sisi na rękach powiedział, że nie wazy więcej niz 10 kg (w schronie nie ma wagi)

W boksie Sisi wydawała się niewielka, a na pewno niziutka - widać postrzeganie przez siatkę boksu jest trochę zaburzone...

Ale najważniejsze, że księżniczka  bezpieczna, czyściutka, wypachniona - teraz będzie już tylko lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Anula napisał:

Ja bym podciągnęła Sisi pod Lhasa Apso.Kiedyś interesowałam się tą rasą i Sisi ma coś z tej rasy wg.mnie.

Anulko na Lhasa nie wygląda,one nie są wcale większe od Shih :) różnią się budową i rodzajem sierści,potocznie zwanej włosem.

Lhasa apso-wysokość w kłębie : 25-33 cm sunie ciut niższe,waga 5-7 kg,sunie mniej

Sunia to piękny bukiet ras :) chyba,że coś wymyślimy :)

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bgra napisał:

Kasia zawsze bierze najtrudniejsze przypadki,kocie,psie,szkoda,że Jej sklonować nie można.

Noc przespana,ale płakała przez sen i dyszy,ciepło jej-wetka ją wczoraj badała niczego podejrzanego nie stwierdziła,Kasia obserwuje czy to tylko nagła jak dla niej zmiana warunków,gorączki nie ma.Jest bardzo grzeczna ale trochę zdezorientowana i ciut wystraszona :( 

Sunia czyściutka,w nocy nic nie zrobiła (podkłady porozkładane ) rano i 1 i 2 na krótkim wyjściu,zrobiła siadła ,ona nie chce wychodzić wcale,no jak się jej dziwić :(

Później sama  EdiAbija napisze,wczoraj byłoby Jej ciężko .

Sunia dyszy, bo po takich ekstremalnych warunkach - w nieogrzewanym boksie przy tak niskich temperaturach-  teraz znalazła się w ciepłym mieszkanku.

Ale do dobrego szybciutko się przyzwyczai:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, helli napisał:

Co to za "rasa" może być? Bobtail mniejszy? He...

Że  kleszcze w zimie występują to nie wiedziałam, może w jakiejś "szopce" trochę żyła czy długo była w schronisku?

Byłyśmy w grudniu w schronie to jej nie było w boksach ogólnych, prawdopodobnie siedziała wtedy na kwarantannie, czy w schronie była  niedługo...

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Anula napisał:

Sisi musiała się błąkać wcześniej bo skąd tyle kleszczy by miała.Chyba nie mieszkała w domu bo te kleszcze mnie zastanawiają.No nic teraz będziemy czekać aby choróbsko się nie wykluło jakieś.

Dzisiaj badania w kierunku chorób odkleszczowych.zjadła Lucullusa, Furrorę jagnięcinę z batatami i miętą  to będzie jej karma,bo je ją bardzo chętnie.Animonda w puszce jest ale chwilę poczeka,żeby nie było rewolucji żołądkowo/jelitowych. jak się da to wieczorem pobierzemy panel badań (nerkowe,wątrobowe,morf,mocz ) decyzja wetki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Dzisiaj badania w kierunku chorób odkleszczowych.zjadła Lucullusa, Furrorę jagnięcinę z batatami i miętą  to będzie jej karma,bo je ją bardzo chętnie.Animonda w puszce jest ale chwilę poczeka,żeby nie było rewolucji żołądkowo/jelitowych. jak się da to wieczorem pobierzemy panel badań (nerkowe,wątrobowe,morf,mocz ) decyzja wetki.

Dziękuję Bożenko za informacje.Cudownie,że jesteś.

Pieniążki 200,00zł już na moim koncie,także bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Anula napisał:

Dziękuję Bożenko za informacje.Cudownie,że jesteś.

Pieniążki 200,00zł już na moim koncie,także bardzo dziękuję.

Dziękuję za inf,Anulko jakbyś mogła potwierdzić w Skarpecie,link podam na priv na Fb .

Jak EdiAbija znajdzie chwilę to opisze sunię dokładnie :)   jest spokojna,grzeczna,smyczy wyraźnie się boi a szelek nie,czyli albo lali albo kojarzy z wyjściem i się broni :( zimna ma dość na lata.

 

Edit: Anula jesteś szybsza niż wiater ;) dziękuję za potwierdzenie :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra napisał:

Dziękuję za inf,Anulko jakbyś mogła potwierdzić w Skarpecie,link podam na priv na Fb .

Jak EdiAbija znajdzie chwilę to opisze sunię dokładnie :)   jest spokojna,grzeczna,smyczy wyraźnie się boi a szelek nie,czyli albo lali albo kojarzy z wyjściem i się broni :( zimna ma dość na lata.

Potwierdziłam na FB pod Twoim wpisem,chyba dobrze zrobiłam,sprawdź.

Dobrze,że Sisi została zabrana bo nie wiadomo do kogo by trafiła i w jakie warunki.Teraz będzie miała już godne życie.Tych kleszczy,niesamowitą ilość nie mogę przeżyć.Szok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam 

Byłyśmy dziś na wizycie pchły byki dostała advantix i na robaki przez 3 dni aniprazol. Pobrana została krew łącznie z badaniem na choroby odkleszczowe. 

Wczoraj wszystkie kleszcze wyjelam. Dostaliśmy też witaminy. Waga 8600 g. Jutro gromer. 

Dziewczyna jest fajna, grzeczna, nie umiem chodzić na smyczy ale jakoś idzie dopuki jej nie zauważy wtedy próbuje uciekać. Cały czas dyszy więc jest jej gorąca, jeszcze nie przyzwyczaiła do temp w domu. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...