Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

Wizyta w domku dla Gracji wypadła bardzo dobrze,więc Gracja może się pakować :) Państwo planują pojechać w weekend ale to uzgodnią już z Hanią.Cała wyprawka będzie zakupiona łącznie z grawerowaną adresówką.Pani Kasia baaaaardzo się ucieszyła i powiedziała,że spać to ona nie będzie z nadmiaru emocji....:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

jestem już po wizycie i rozmowie z Bogusią-troszkę napiszę o rodzince.

Rodzina cała w komplecie czekała na wizytę-bardzo serdeczni,kontaktowi,otwarci,z serduchem na dłoni.Małżeństwo z pełnoletnim synem i 9-ciolatkiem,Bartusiem który pytał-kiedy Gracja ma urodziny-ustaliliśmy,ze urodziny będzie miała w tym dniu,w którym do nich przyjedzie,jeśli tak będzie.Zapytania co dziewczynka je,co lubi...?Kasia zakochana w Gracji,trzymająca kciuki mówiąc,że są podczas spotkania prawie wszyscy...i ze następnym razem będą już w komplecie.Rodzinka mieszka w spokojne j dzielnicy Karpacza z pięknymi terenami spacerowymi.Wiedzą o wszelkich zabezpieczeniach,problemem nie jest wyjazd do JG ,by wygrawerować adresówkę nie mówiąc o wyprawce i wyjeżdzie do hoteliku po Grację.

Troszkę chaosu,przepraszam.Jak są pytania,to piszcie.

Dzwoniła Kasia,Gracja się pakuje.Środa wielki dzień,za tydzień.Kasia bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,Agnieszka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

To i Gracja ma już własny domekhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_TO_orig.gif

Aguś - bardzo się cieszę, ze będziesz miała kolejna zamojską "podopieczną - jedna w Kowarach, druga w Karpaczu;)

 

Martusiu kochana,

cieszę że mogłam pomóc.

Rodzinka bardzo pasuje do Gracji.

Nadmienię jeszcze,że w domku mieszka papużka odtrącona przez matkę,wyrzucona z gniazda-wykarmiła ja Kasia podając kaszki itp.Nie lata,to taka chodząca papużka korzystająca z kąpieli w psich miskach z wodą.

Papapa.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Super wieści ,ale muszą uważać na papużkę. Nigdy nic nie wiadomo co psu może do łebka strzelić.

Racja.

Nasz zamojski Melon pojechał do Warszawy do 2 kanarków i niestety przez  nieuwagę pani został tylko jeden:(

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, MikAga napisał:

Dobry wieczór,

jestem już po wizycie i rozmowie z Bogusią-troszkę napiszę o rodzince.

Rodzina cała w komplecie czekała na wizytę-bardzo serdeczni,kontaktowi,otwarci,z serduchem na dłoni.Małżeństwo z pełnoletnim synem i 9-ciolatkiem,Bartusiem który pytał-kiedy Gracja ma urodziny-ustaliliśmy,ze urodziny będzie miała w tym dniu,w którym do nich przyjedzie,jeśli tak będzie.Zapytania co dziewczynka je,co lubi...?Kasia zakochana w Gracji,trzymająca kciuki mówiąc,że są podczas spotkania prawie wszyscy...i ze następnym razem będą już w komplecie.Rodzinka mieszka w spokojne j dzielnicy Karpacza z pięknymi terenami spacerowymi.Wiedzą o wszelkich zabezpieczeniach,problemem nie jest wyjazd do JG ,by wygrawerować adresówkę nie mówiąc o wyprawce i wyjeżdzie do hoteliku po Grację.

Troszkę chaosu,przepraszam.Jak są pytania,to piszcie.

Dzwoniła Kasia,Gracja się pakuje.Środa wielki dzień,za tydzień.Kasia bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,Agnieszka.

Agnieszko jeszcze raz pięknie kochana dziękujemy za wizytę p/a i zdanie z niej relacji :)

40 minut temu, Tola napisał:

A jak Bajeczka się czuje?

Bajeczka dzisiaj dostała ostatni antybiotyk i tylko ma syropek do podawania w domu.Jest lepiej ale to jeszcze trochę potrwa zanim zupełnie stanie zdrowo na łapkach.Dzisiaj juz weselsza i zaczepiała do zabawy...:) Porcje kurczaka z podrobami,warzywami i ryżem ugotowane i pomrożone.Super poskutkowało jednoczesne podanie na stół obiadu dla rodziny i smakowite jedzonko do miski Bajki.Przestała żebruchać przy "obiadowym" stole i po opędzlowaniu miseczki idzie sobie na dywan i spokojnie leży :) Pani Agnieszka jest z tych,które SŁUCHAJĄ i WDRAŻAJĄ W ŻYCIE! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Patmol napisał:

Góralką to chyba nie, bo w Karpaczu nie ma górali . Chociaż góry są i piękne tereny do spacerowania także. I ludzie są sympatyczni.

Jak w Karpaczu idzie kupić: oscypka, ciupagę , kierpce to górala też tam się znajdzie ;) 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

We Wrocławiu też można kupić oscypki, kierpce i ciupagi ( część z Chin), a górala ni ma.

To dziś przeprowadzka?

Bo nie ma gór we Wrocławiu....no chyba,że liczyć to co w okolicy leży ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Sobótka to nie góry tylko miejscowość.Ślęża jest górką.

Ale wtopa :/

Pamiętałam z wyprawy tam ,że pan mówił, że do kiedyś tam Sobótka....a teraz Ślęża...no i porypało mi się po latach.

A tą górkę to pamiętam do dziś. Najgorszą droga nas prowadzili.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie byłam na Ślęży. Jak jedziemy na wycieczkę i myślimy gdzie tym razem, a odległość do Sobótki i w Karkonosze mamy taką samą prawie -to zawsze w końcu jedziemy w Karkonosze, albo w Stołowe albo w Sowie itd. I zawsze jakoś wychodzi, że Ślęża to może następnym razem.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór,

mam kontakt z Kasią-wyprawka przygotowana i rodzinka nie może się już doczekać wyjazdu po dziewczynkę.Kasia przesłała mi fotę Gracjanki z podpisem-Nasza Gracja.

Będzie dobrze,trzymam kciuki.

Pozdrawiam z Mikuśką.Agnieszka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...