Jump to content
Dogomania

Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.


Anula

Recommended Posts

Dnia 06/03/2018 o 13:18, Bgra napisał:

:)  Aniu łap kochana zdjęcie Sisi/Boni przed zabiegiem w asyście pielęgniarza Tofisia ...za chwilę EdiAbija odbiera dziewczynę z lecznicy,wtedy dowiem się więcej.

 

boni.jpg

Bozenko, fotke zlapalam, nacieszylam oczy, ale najbardziej ciesza wiesci, ze Malutka ma juz zrobiony porzadek w pysiu, nic nie bedzie dokuczac i ze tak dobrze zniosla zabieg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2018 o 13:18, Bgra napisał:

:)  Aniu łap kochana zdjęcie Sisi/Boni przed zabiegiem w asyście pielęgniarza Tofisia ...za chwilę EdiAbija odbiera dziewczynę z lecznicy,wtedy dowiem się więcej.

 

boni.jpg

Kolorystycznie pasowałaby do nich Ela ;)

28166583_1590593454402569_8285024938948068964_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Odebrałam już kilka telefonów w sprawie Gracji, ale nic konkretnego. Dzisiaj zadzwoniła też Pani w sprawie Bajki i cała rodzina jest na nią zdecydowana. Państwo mieszkają w Kątach Wrocławskich i czekają z niecierpliwością na wizytę, bo chcieliby już Bajkę w swoim domu. Dane do wizyty przesłałam Bogusik.

Gracja ma w kłębie 36 cm, uwielbia dzieci, chyba najbardziej ze wszystkich psiaków. Koty lubi i toleruje, ale jak kot jest np. na parapecie, to szczeka na niego. Gracja to złodziejka, nie krępuje się i ładuje się łapkami i pyszczkiem na stół nawet przy nas. Jest bardzo ruchliwa, lubi zabawki i sama się nimi bawi. Utrzymuje czystość bezwzględną.

Bajka ma w kłębie 34 cm, jest delikatna i subtelna. trzyma się blisko nas, nawet na dworze idzie prawie przy nodze. Jest ciekawska, lubi wszystko wiedzieć, mieć wszystko obwąchane.

 

 

Haniu,rozmawiałam teraz z p.Agnieszką i jestem na wstępie na tak :) Komputer mi sie zawiesza i dzieją się dziwne rzeczy....

SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY P/A W KĄTACH WROCŁAWSKICH.CZY KTOŚ KOJARZY MOŻE KOGOŚ Z DOGO....?

Link to comment
Share on other sites

Sisi/Boni ma domek wybrany,bardzo fajny,dwoje dzieci ,bliźniaczki po 9 lat,mama,tata.Pół roku walczyli o sunię na dt,ciężko było,dzielnie asystowali do końca.

Sunia pojedzie w 2 etapach z Wrocławia do  Gorzowa W. do Marty dziewczyny z którą stale współpracuję (pomaga mi czasami ustawiać niesforne maluchy ;) )  od niej do samego domku może Marta odwiezie aż do Dębna :) Tak się składa,że to przyjaciółka Marty :)  Dom przetrzepany po p/a,w kontakcie z EdiAbija :) ankieta adopcyjna przygotowana.

28722249_1582925648490276_1130477095_n.jpg

sunia pod Ich opieką :(

28191129_1571674319615409_857592093_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Podajcie mi namiary na Kąty Wrocławskie. Mieszka w nich rodzina , która adoptowała od nas Braszkę z Radys. Może znają ludzi albo pani zgodzi się zrobić wizytę PA. W Kątach też jest jakaś kocia fundacja.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Fajna rodzinka. Sisi?Boni powinna być z niej zadowolona.

Nie bardzo rozumiem, walczyli o sunię, którą mieli w DT czy w DS?

DT pomagali Marcie,która zajmuje się adopcjami.Też mam psy w stałych dt,które mogę dzięki temu wspierać,te psy chyba cudem tylko znajdą stałe domy,zwykle stare i chore.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Bgra napisał:

Sisi/Boni ma domek wybrany,bardzo fajny,dwoje dzieci ,bliźniaczki po 9 lat,mama,tata.Pół roku walczyli o sunię na dt,ciężko było,dzielnie asystowali do końca.

Sunia pojedzie w 2 etapach z Wrocławia do  Gorzowa W. do Marty dziewczyny z którą stale współpracuję (pomaga mi czasami ustawiać niesforne maluchy ;) )  od niej do samego domku może Marta odwiezie aż do Dębna :) Tak się składa,że to przyjaciółka Marty :)  Dom przetrzepany po p/a,w kontakcie z EdiAbija :) ankieta adopcyjna przygotowana.

28722249_1582925648490276_1130477095_n.jpg

 

Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za szczęśliwe dotarcie Boni do domku! :)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj idą takie ubogie(już poprawione) w wiadomości ogłoszenia OLX na Wrocław dla Bajki i Gracji.Jestem w szoku,niesamowita oglądalność i obserwowanie,telefony też pobrane.

Nawet nie chwaliłam się,że wczoraj siadłam rano do ogłoszeń.Zrobiłam je tak sobie aby mieć przygotowane na wymianę zdjęć i treści i niech już sobie idą.A tu proszę jest spore zainteresowanie suniami.I bardzo dobrze, następne psiaki czekają na pomoc a więc nic straconego.Teraz tylko trzymać trzeba kciuki aby sunie trafiły do bardzo dobrych domów bo to należy się im.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki :). A Szafirka ma urwanie głowy dzisiaj widzę,  bo dzisiaj o 18 "moja" Bambi ma powtórne odwiedziny.

A podobno pod  koniec marca jest darmowy transport z Zamościa do Wrocławia, czy wiadomo ile jest miejscówek ? 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, magenka1 napisał:

trzymam kciuki za domki dla trzech dziewczynek :) coś czuje , że Anula i Bogusik będzie szykowały następną podróż do Zamościa

Nio,gdyby się udało dwie nasze sunie wyadoptować to kto wie? Zostanie nam na utrzymaniu Dunia.

6 minut temu, Onaa napisał:

Trzymam kciuki :). A Szafirka ma urwanie głowy dzisiaj widzę,  bo dzisiaj o 18 "moja" Bambi ma powtórne odwiedziny.

A podobno pod  koniec marca jest darmowy transport z Zamościa do Wrocławia, czy wiadomo ile jest miejscówek ? 

 

Taką dostałyśmy wiadomość od Toli.Transport darmowy z Zamościa będzie do Wrocławia pod koniec marca.Nie znamy terminu.A ile miejscówek wolnych będzie to też nie wiemy jeszcze.Na razie na dzień dzisiejszy wszystkie jeszcze psiaki są w hoteliku,DT i za bardzo nie interesowałyśmy się tym tematem ale mamy go w zanadrzu.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Poker napisał:

Pani , która adoptowała od nas Braszkę już była na wizycie PA dla Bajeczki. Domek oceniła bardzo dobrze, więc jest zielone światło dla suni.

Poker podziękuj od nas Pani od Braszki za zrobienie wizyty:)

Państwo powiadomieni,hotelik też i w sobotę ok 12  odbędzie się zapoznanie, a po nim podróż Bajki do swojego domku.Państwo bardzo podekscytowani tą adopcją i odliczają dni...Jutro wszyscy wybierają się na zakupy wyposażeniowe dla nowej członkini rodziny :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Państwo z Wałbrzycha zachwyceni Gracją i są zdecydowani na jej adopcję.Hania mi napisała,że Pani aż sie popłakała ze wzruszenia jak Gracja ją przywitała i zaczęła się tulić....:)

Jutro będę dzwonić do kora78 i prosić o wizytę p/a.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...