Jump to content
Dogomania

DLACZEGO BYŁEŚ DLA NAS TAKI OKRUTNY??CZTERY PORZUCONE SZCZENIACZKI, JEDEN ZE ZŁAMANĄ ŁAPKĄ. POMOCY!!!


Recommended Posts

Dziewczyny jesteście WIELKIE! :) W tak krótkim czasie wszystko ogarnęłyście i szczeniaczki będą bezpieczne w dt u Supergoga :) Miałam przyjemność rozmawiać z Gosią w sprawie wizyty p/a dla Majki i wiem,że to wspaniała osoba z ogromnym sercem dla zwierząt :) Oczywiście dorzucę się puki co jednorazową wpłatą na weta

Link to comment
Share on other sites

Matko Ziemio nasza

 ile bolu ile cierpienia

 ile starchu w malenstawach

 dzieciateczka  przeciez

 serce w trwodze

 ....... ale i radosci  jak czytam

 ze bezpieczne stoookrosci bezpieczne

 i zaopiekowane

kciuki za nowe zycie za podroz

 za wszystko

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Nadziejka napisał:

Matko Ziemio nasza

 ile bolu ile cierpienia

 ile starchu w malenstawach

 dzieciateczka  przeciez

 serce w trwodze

 ....... ale i radosci  jak czytam

 ze bezpieczne stoookrosci bezpieczne

 i zaopiekowane

kciuki za nowe zycie za podroz

 za wszystko

Witaj Nadziejko! Stres okropny, ale teraz radość jeszcze większa! Udało się!! Maluchy bezpieczne!! Dziękuję, że jesteś tutaj z nami.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści - maluszki dotarły dosłownie na ostatnią chwilę przed zamknięciem kliniki. Lekarka czekała. Dziewczynki dostały jeść, pić. Jutro łapka zostanie wzięta w obroty, panny odrobaczone, szczegółowo przebadane. Będę pisałam na bieżąco. We wtorek jadę do panienek na sesje fotograficzne i dla tych 3 zdrowych szukamy domów. Ta z łapką do czasu kuracji będzie u nas. Złamana jest koc podudzia, ponoć nie jest źle. Lekarka dobrej myśli.

Dzięki za wsparcie.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

I ja się witam na wątku sierotek :(

Właśnie dostałam od Agnieszki zastrzyk gotówki na wsparcie bezdomniaków. Deklaruję 20,00 zł miesięcznie na maluszki.

Bidulka ze złamana łapką oby jak najszybciej dostała pomoc lekarską :(

EDIT

Nie przeczytałam 2-giej strony i wpisu supergoga.  Super, że maluszki są już w klinice. Teraz będzie już tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, supergoga napisał:

Pierwsze wieści - maluszki dotarły dosłownie na ostatnią chwilę przed zamknięciem kliniki. Lekarka czekała. Dziewczynki dostały jeść, pić. Jutro łapka zostanie wzięta w obroty, panny odrobaczone, szczegółowo przebadane. Będę pisałam na bieżąco. We wtorek jadę do panienek na sesje fotograficzne i dla tych 3 zdrowych szukamy domów. Ta z łapką do czasu kuracji będzie u nas. Złamana jest koc podudzia, ponoć nie jest źle. Lekarka dobrej myśli.

Dzięki za wsparcie.

Super, ze suczki juz bezpieczne. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, supergoga napisał:

Pierwsze wieści - maluszki dotarły dosłownie na ostatnią chwilę przed zamknięciem kliniki. Lekarka czekała. Dziewczynki dostały jeść, pić. Jutro łapka zostanie wzięta w obroty, panny odrobaczone, szczegółowo przebadane. Będę pisałam na bieżąco. We wtorek jadę do panienek na sesje fotograficzne i dla tych 3 zdrowych szukamy domów. Ta z łapką do czasu kuracji będzie u nas. Złamana jest koc podudzia, ponoć nie jest źle. Lekarka dobrej myśli.

Uffff!! Cudnie, że dojechały na czas, tzw "rzutem na tasmę" ! Goga, bardzo dziękujemy!!! Będziemy tutaj z niecierpliwością czekać na info i na zdjęcia cudnych panienek. 

Ja nie moge pojąć, jak można wyrzucić maluchy..... 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Bogusik napisał:

Dziewczyny jesteście WIELKIE! :) W tak krótkim czasie wszystko ogarnęłyście i szczeniaczki będą bezpieczne w dt u Supergoga :) Miałam przyjemność rozmawiać z Gosią w sprawie wizyty p/a dla Majki i wiem,że to wspaniała osoba z ogromnym sercem dla zwierząt :) Oczywiście dorzucę się puki co jednorazową wpłatą na weta

Witaj kochana!! Bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

I ja się witam na wątku sierotek :(

Właśnie dostałam od Agnieszki zastrzyk gotówki na wsparcie bezdomniaków. Deklaruję 20,00 zł miesięcznie na maluszki.

Bidulka ze złamana łapką oby jak najszybciej dostała pomoc lekarską :(

EDIT

Nie przeczytałam 2-giej strony i wpisu Supergoga.  Super, że maluszki są już w klinice. Teraz będzie już tylko lepiej.

Eliku, nie wyobrażam sobie, aby Cie nie było tutaj z nami, na watku maluszkow!. Bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, supergoga napisał:

Dokładnie sznupkowate są.

A co do tego jak można wyrzucać maluszki - mamy od 3 dni sunię wyrzuconą na śmietnik - z pojemnika wyciągnięta została. Taka ładna panienka

 

5a5925f9e71c6_20180110_101145-Kopia.jpg.91c6851e02f2e2d632929f9822489461.jpg

Bandzior jakiś!  Jak można jakąkolwiek żywą istotę potraktować jak śmieć  5a59266e6cd1c_zy4.gif.24bd06cad41e50738a9214de675926c1.gif

Doczeka się gnojek na swoją dolę 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Dokładnie sznupkowate są.

A co do tego jak można wyrzucać maluszki - mamy od 3 dni sunię wyrzuconą na śmietnik - z pojemnika wyciągnięta została. Taka ładna panienka. Tylko zdjęcia nie mogę przerzucić.

 

5a5925f9e71c6_20180110_101145-Kopia.jpg.91c6851e02f2e2d632929f9822489461.jpg

5a5925f9e71c6_20180110_101145-Kopia.jpg.91c6851e02f2e2d632929f9822489461.jpg.08fece8eba584819106ed42e123d7532.jpg

Jak można takie coś zrobić?!!!

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Bandzior jakiś!  Jak można jakąkolwiek żywą istotę potraktować jak śmieć  5a59266e6cd1c_zy4.gif.24bd06cad41e50738a9214de675926c1.gif

Doczeka się gnojek na swoją dolę 

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Potwory nie ludzie beksa_V6_orig.gif Karma powraca.....amen

AMEN!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...