Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

6 godzin temu, szafirka napisał:

Bobik od wczoraj w swoim domku, przesłałam B-b zdjęcie z przekazania, więc pewnie załączy, ja mam jakiś chwilowy problem z połączeniem telefon -  komputer. Pani mieszka skromnie, ale wszędzie czyściutko i serce otwarte dla Bobaska. Wydaje się, że pani ok. 55 - 60 lat. Powiedziałam Piotrkowi, że jeżeli uzna, że jest taka potrzeba, to niech zostawi Bobika z obrożą, szelkami i smyczą od Fundacji ZEA, tak zrobił, a Pani bardzo się ucieszyła i wyraziła wielką wdzięczność.

Udało się zabrać szczęśliwca przy okazji transportu suni w tym samym kierunku, zatem koszt to 100 zł.

Czekamy też na relację B-b, co tam u naszego Bobika, ale czuję, że wszystko dobrze :)

Haniu poproszę Elę żeby zrobiła zwrot za transport - W tytule:Bobik 100zł

A po świętach poprosimy o wyliczenie Miki i Bokika abyśmy nie byli Wam dłużni :)

 

Pisałam dzisiaj do Pani Bogusi :)

Bobiś płakał pod drzwiami kiedy Piotrek wyszedł z domu. Ładnie przespał całą noc a rano przywitał Panią  machając ogonkiem :) Po porannym śniadanku i spacerku Bobi smacznie spał . Umówiłam się z Panią, że zadzwonię po świętach.

Nie chce teraz pomieszać ale albo Pani robiąca wizytę albo sama p. Bogusia mówiła mi ,że po śmierci swojej suni wszystkie jej rzeczy oddała dla potrzebujących psiaczków. Karmę Bobiś będzie jadł takiej samej klasy(czy nawet tą samą) jak u Hani bo p. z ekostraży powiedziała gdzie taką można kupić. Za przejazd Bobiego do Pani zwrócimy Hani z pieniążków Bobika i Miki .Pani przed świętami wpłacała pierwszą ratę za pomnik córki . Bobi może nie trafił do bogatego domu, nie trafił na salony ale wiem, że miłości nie będzie mu tam nikt szczędził bo p. Bogusia jest miłą i bardzo ciepłą osobą :)

Wiem,że będzie miał tam chłopak bardzo dobrze :)

received_971449886347031.jpeg.ce2b8d1613c9353b28b9f260cc65714a.jpeg

received_971450043013682.jpeg.766e6cdb12bf97cb0ad37b87cab08635.jpeg

 

 

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Podobny obraz

:*

1 godzinę temu, Tola napisał:

Radosnych Świąt:)

szablony-na-wielkanocne-pisanki.jpg

"* 

Dziękujemy Kochane Dziewczyny!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2018 o 16:39, b-b napisał:

Kikulka urocza jest :D To już naprawiłaś jej charakterek czy jeszcze nie? ;)

Charakterku nie da się naprawić. Trzeba zaakceptować. :-) Popracowałam tylko nad jej manierami i umiejętnościami. :-)

Miłego świętowania! :-)

mkl1.JPG

mkl2.JPG

mkl3.JPG

mkl4.JPG

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Mówisz, masz :)

1016043325_Bobiktr.png.db4da4bf0eb971b6a793bb12a0dd5a5a.png

Elu bardzo dziękuję :)

Teraz przyjdzie od Hani rozliczenie za Mikę i Bobika, zapłacimy też za pobyt u Julity i coś nam jeszcze zostanie dla Mikusi. Będę robić też bazarki na zwrot za transporty bo obecny coś nie idzie.

Jeszcze Abi kochana czeka na miejsce u Murki i też będę się starała, muszę zagwarantować jej funduszy na utrzymanie.

14 godzin temu, elik napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania obrazki wielkanocne

Dziękujemy Elu :*

13 godzin temu, hop! napisał:

Olx dla Miki na Poznań - KLIKNIJ

Niech ktoś super zauważy panienkę... Przydałby się dom i to bardzo. 

7 ogłoszeń ma już panna...

Może ktoś po świętach sensowny się odezwie?

Domku czeka Mikusia na ciebie!

mkl3.JPG

Mam nadzieję,ze się do nas uśmiecha :)

 

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania emotikony wielkanocne

Dziękujemy :*

3 godziny temu, Onaa napisał:

pisanka.jpg

Najbardziej trzymam kciuki za końcówkę tekstu!

\Obu jak najszybciej udało się znaleźć wspaniałe domki dla NICH!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Powodzenia Bobiczku w DS!!!

Mikunia przecudna!!!

 

indeks.jpg

 

48 minut temu, Bogusik napisał:

kartka_wielkanoc.jpg.1ad595795277dca48564d7f180643b79.jpg

Dziękujemy ! :*

 

 

 

                                    122.jpg.721a183c1ce80e6d77a2cd509f8b5a9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2018 o 11:48, b-b napisał:

Teraz przyjdzie od Hani rozliczenie za Mikę i Bobika, zapłacimy też za pobyt u Julity i coś nam jeszcze zostanie dla Mikusi.

 

7 ogłoszeń ma już panna...

Może ktoś po świętach sensowny się odezwie?

 

mkl3.JPG

Mam nadzieję,ze się do nas uśmiecha :)

Za pobyt u mnie wystawię fakturę dopiero pod koniec kwietnia. Także macie troszkę czasu na podreperowanie funduszy. 

Oby sensowny dom się zgłosił. Najlepiej z sympatycznym psiakiem.

Złudne nadzieje. ;-) Mika uśmiecha się tylko do psiaków. Na razie uczy się tolerować człowieka, potem może go zaakceptuje. Na pozytywne uczucia trzeba czekać... W tej kwestii nic się nie przyspieszy. Najlepszym rozwiązaniem byłby dom.

Ciekawe, jak radzi sobie Bobik i jego pani. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, hop! napisał:

Za pobyt u mnie wystawię fakturę dopiero pod koniec kwietnia. Także macie troszkę czasu na podreperowanie funduszy. 

Oby sensowny dom się zgłosił. Najlepiej z sympatycznym psiakiem.

Złudne nadzieje. ;-) Mika uśmiecha się tylko do psiaków. Na razie uczy się tolerować człowieka, potem może go zaakceptuje. Na pozytywne uczucia trzeba czekać... W tej kwestii nic się nie przyspieszy. Najlepszym rozwiązaniem byłby dom.

Ciekawe, jak radzi sobie Bobik i jego pani. 

Z finansami tragedii nie ma bo teraz deklaracje przejdą na samą Mikę wiec damy rady a i z bazarków coś jeszcze zostało :)

 

Wiem ,że od Miki za dużo oczekujemy, że to wszystko nie tak szybko idzie jak byśmy chcieli ale najwspanialsze jest to ,że już się na plus zmieniła...i ciągle przecież zmienia :)

Na fakturę będziemy więc czekać - jak to mówią nie pali się ;)

 

Zadzwonię jutro do Pani więc będą nowe wieści. Gdyby było coś nie tak już by pisała.

Strasznie się cieszę,że Bobiś ma już swojego ludzia do kochania:)

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Z mojego bazarku Mikusia dostała 93 zł. Konto mam. Proszę o potwierdzenie, jak pieniążki zameldują sie na koncie.

 

Bardzo dziękujemy za kasiorkę :) Zamelduję jak tylko kasa znajdzie się na koncie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Na konto ZEA wpłynęło 120 zł od Jo37 - to dla Bobika

Bardzo dziękujemy :)

 

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Z mojego bazarku Mikusia dostała 93 zł. Konto mam. Proszę o potwierdzenie, jak pieniążki zameldują sie na koncie.

 

Dziękujemy Asiu za pomoc :*

 

10 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dziękujemy za kasiorkę :) Zamelduję jak tylko kasa znajdzie się na koncie.

Ela czuwa! :D

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego!mruga.gif  ... nadrabiam cały czas zaległości! ...

Strasznie nie lubię mieć zaległości ale niestety nie zawsze pasuje wejść na bierząco na dogo :(

 

Rozmawiałam dzisiaj z Panią Bobisia. Jest dobrze...a nawet powiem po cichu,że bardzo dobrze :) Bobi zdobył serca Rodziców Pani. Jest grzeczny i kochany. Zaczyna się już powoli bawić, podskakuje przy zabawie. Pani już go kocha. Zadzwonię znowu za 7-10 dni i wtedy będzie już chyba można na 100% powiedzieć, że chłopak ma już swój domek! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...