Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 minut temu, Havanka napisał:

Ela pewnie jeszcze nie wróciła a tam gdzie jest nie ma może zasięgu. Poczekamy cierpliwie na Elę i wieści.

Ela już buszowała w nocy na Dogo, nadrabia tygodniowe zaległości w rozliczeniach :)

Jak się obrobi to pewnikiem zajrzy i coś nam skrobnie o maliźnie 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Usiata napisał:

Ela już buszowała w nocy na Dogo, nadrabia tygodniowe zaległości w rozliczeniach :)

Jak się obrobi to pewnikiem zajrzy i coś nam skrobnie o maliźnie 

Właśnie się zorientowałam, ze zostawiła swoje ślady na niektórych wątkach, a że ma ich sporo to nie zdążyła zajrzeć na wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem :) Ale mnie miło zaskoczyłyście :) Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie miłe życzenia. Żałuję, że nie mogłam czytać i odpowiadać na nie na bieżąco :(

Dzisiaj jest już bardzo późno 02:06, ale jutro obiecuje nowe zdjęcia Beni i kilka świeżych informacji.

To dla Was :)

   serce17.jpg.0994da0d95352f2020b54bc1e681f75b.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na początek kilka słów o Benuli. Niestety nadal w ciągu dnia najchętniej załatwia swoje potrzeby w domu. Miała dużo pracy, bo wyłożone na święta dywany trzeba było przecież zasiusiać :(  Ale za to zrobiła się odważniejsza. Przychodzi bez wołania do kuchni obserwować przygotowywanie posiłków, bez strachu bierze smaczki z ręki. Ale na tym koniec. Na spacerach ciągle się czegoś boi, nie umie się bawić. Jej zabawa piłeczką polega na jej zagryzaniu.

Od wczoraj dostaje Bellergot - lek na wyciszenie. Jak dostane paragon to wkleję. Muszę pójść do weta po ten lek dla moich psiaków. Wszystkie boją się głośnych odgłosów.

Wreszcie dotarła książeczka zdrowia Beni. Wynika z niej, że była w schronie co najmniej od grudnia 2013 roku. Miała sterylkę 23.12.2013 r.. Dranie zrobili jej prezent w sam raz na święta 5a462dd7dabf0_zy4.gif.cedea8286faa7b9b497f065cc177e912.gif    Poharatali bidulkę, wrzucili do boksu i poszli do domu świętować. Przez kilka dni nikt nawet do suni nie zaglądnął, nie dał jeść, ani pić. Biedactwo. Jak sobie pomyślę, że w boksie zmagała się z bólem, strachem, zimnem i głodem to łzy same napływają do oczu. Jak mogli zrobić coś takiego!!! No jak!!! Bandziory wstrętne!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To dużo wyjaśnia, dlaczego Benia ma dziś taki a nie inny charakter. Życie nie rozpieszczało jej, nie miała nikogo, kto by jej pomógł chociaż w tych ciężkich chwilach. Była zdana sama na siebie. Straszne, jak traktowane są zwierzęta...

Na szczęście Benia ma to piekło już za sobą. Jednak radość z tego powodu przyćmiewa świadomość, ze inne tam pozostały i zapewne przeżywają swój koszmar w samotności i milczeniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

To dużo wyjaśnia, dlaczego Benia ma dziś taki a nie inny charakter. Życie nie rozpieszczało jej, nie miała nikogo, kto by jej pomógł chociaż w tych ciężkich chwilach. Była zdana sama na siebie. Straszne, jak traktowane są zwierzęta...

Na szczęście Benia ma to piekło już za sobą. Jednak radość z tego powodu przyćmiewa świadomość, ze inne tam pozostały i zapewne przeżywają swój koszmar w samotności i milczeniu.

Miałam jeszcze wkleić zdjęcia Beni, ale "poszłam" na inny watek żeby się uspokoić. Wróciłam, żeby wkleić zdjęcia i znowu ryczę.  No po co robią zabieg na dzień przed świętami, kiedy przez kilka dni nikt nie zagląda do zwierząt. Przecież mogla sobie wygryź szwy i wykrwawić się. PO CO TO CIERPIENIE, KOMU POTRZEBNE? Biedne robaczki :( Tak oddane ludziom, a tak okrutnie przez nich traktowane. Chyba byłabym zdolna zrobić coś złego takiemu draniowi, który tak bez serca traktuje zwierzęta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że sunia już bezpieczna... :( ale ludziom czasem brak umiejętności posługiwania się mózgiem...

elik, wysłałam Ci priv... dasz radę zajrzeć na wiadomości i mi odpisać?

Odpisałam Tysiu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...