Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dzisiaj tj. 2.01.2018 r. na konto Beni wpłynęły poniższe kwoty:

....  ..........20,00   od   markofix1   dekl.  I

....  ..........40,00   od   teresaa118   dekl.  I 

....  ..........20,00   od   elik   dekl.  I-II 

Bardzo serdecznie dziękuję

5a4bfb9ee1954_kwiatki6.gif.ffd293b0395e768ff18e6b966d107693.gif

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Beniu.

Dzięki Nesiowata :)

13 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem u Beni. smile.gif 

Bardzo się cieszę, że już wkrótce Sunia otrzyma fachową pomoc...

Też sie cieszę :) Pani Ewa ma dzwonić po 7 stycznia i wtedy ustalą konkretny termin spotkania :)

1 minutę temu, Havanka napisał:

Ja też zaglądam do suni i życzę, by Nowy Rok był przełomowy w jej życiu.  I tak będzie.

Tak być musi. Benia to śliczna sunia i z pewnością, gdy  będzie ogłaszana szybko zdobędzie serce odpowiedniego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe zdjęcia Beni i wiadomość, że Benia jest totalnym niszczycielem :(

 Ewa pisze tak:

Witaj Elu , Benia wczoraj obgryzła i zjadła nóżki Jezuskowi leżącemu w szopcePłacz.
               Piłeczki Florki zostały zjedzone ,trzy smycze podgryzione a zabawek zaczyna brakować...
               jedna mocna piłeczka /kong/,którą bawiło się kilka psów również zgryziona.Nie wspomnę już o kocykach -ażurki !!!
 
Zdjęcia wstawię  jak wrócę z zabiegów.
Link to comment
Share on other sites

Benia, Tyczunia, Tobi... aż trzy dogomaniaki :)

Trzymam kciuki, by Pani starczyło cierpliwości na pracę z Benią - niszczycielstwo może wynikać też trochę ze stresu, chęci rozładowania napięcia. Jak dobrze, że Sowa znalazła Kogoś, kto doradzi fachowo :)

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie mogłam usiąść do wątków moich podopiecznych. Z zabiegów już dawno wróciłam, ale wiadomo, potem był spacer z psami, obiad, musiałam wreszcie rozliczyć bazarek,  który wprawdzie zakończył się 17 grudnia, ale wpłaty były do dzisiaj. Jeszcze jedna osoba nie wpłaciła, ale już nie będę czekać. Regulaminowe 5 dni już dawno upłynęły.

Cytat

sad.gifsad.gif Beniusia naprawdę potrzebuje pomocy... Biedna pani Ewa...

A na nowe fotki Malutkiej oczywiście bardzo czekam, Eliku.

Biedna, biedna. Będę musiała jakoś pokryć straty :(

Zdjęcia postaram się jeszcze dzisiaj wkleić :)Na razie jeszcze są w e-mailu :)

 

Cytat

Tylko czy opiekunce Beni starczy czasu na indywidualną codzienną pracę z psem? Trenerka pokaże jak pracować, ale niestety nie ma na psie cudownego guzika do naciśnięcia, aby bez pracy zmienił zachowanie.

Wydaje mi się, że Ewa jest chętna nauczyć się postępowania z psiakami, bo ma ich ciągle sporo, a często trafiają się z jakimiś strachami. Jeśli nie, to Jej strata niestety.

 

Cytat

Dostałam zdjęcia mojego wirtualnego podopiecznego Tobisia, a tutaj wydaje mi się że to Benia razem na zdjęciu :).   Ta mała łaciata kruszynka to Benia prawda :) ?

Tak, są w tym samym PDT :)

 

Cytat

Trzymam kciuki, by Pani starczyło cierpliwości na pracę z Benią - niszczycielstwo może wynikać też trochę ze stresu, chęci rozładowania napięcia. Jak dobrze, że Sowa znalazła Kogoś, kto doradzi fachowo :)

Też bardzo mi na tym zależy, żeby nie zmarnował się trud szkoleniowca i kasa Sowy :)

 

Cytat

Albo mi się coś pokręciło albo gdzieś czytałam, że psiaczek wszystko gryzł a później się okazało, że go ząb bolał.

Poproszę p. Ewe, żeby skonsultowała to z wetką i jeśli jest takie prawdopodobieństwo, żeby poszła z sunia na przegląd uzębienia. Coś mi się pelęta pod kopułą, że Benia miała przeglądane ząbeczki i nie było zastrzeżeń, ale dopytam się.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

Warto być dobrej myśli - Benia w końcu da radę,

Z fachową pomocą z pewnością da radę. To "tylko" kwestia czasu :) Tak myślę.

12 godzin temu, Elisabeta napisał:

I tego musimy się trzymać. smile.gif

Na fotkach od Onaa widać, jaka Benia jest maleńka. I zawsze gdzieś z tyłu. Biedulka kochana...

Tak, ona jest jakby to powiedzieć, porównując do ludzkich zachowań "nieśmiała". Ciągle sie za coś,albo kogoś chowa. Nie lubi być na pierwszym planie. Przynajmniej takie miałam odczucie po pobycie w DT.

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

A tu jeszcze jedna fotka naszej małej Beni. smile.gif 

Kopiuję z wątku Tyczuni ze Szczebrzeszyna od Dory. 

15431c31e6e9cda2med.jpg

Dzięki Elisabeta :)  To ja miałam wkleić zdjęcia Beni, ale ciągle coś innego mam do zrobienia.

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka zgrabna z niej dziewuszka :)

Tak, to bardzo ładna sunia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...