Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, elik napisał:

 

Równie mocno cieszę się z propozycji Sowa. Zaproponowała, że ponieważ teraz sama nie może, podeśle do hoteliku osobę, która obserwując zachowanie Beni, będzie mogła podpowiedzieć jak z sunią postępować. Jestem po rozmowie z panią Ewą, która bardzo chętnie skorzysta z pomocy. Pozostaje więc tylko ustalić termin dogodny dla obu Pan.

Sowa bardzo serdecznie dziękuję   5a32c2addc4da_kwiatkile1ra.gif.0ac49ee63ea171f3b34a29ba29dc24bd.gif

Wspaniale :)

Link to comment
Share on other sites

Za wcześnie na podziękowania - to była wstępna sugestia w prywatnej rozmowie, a czy znajoma trenerka da radę zajrzeć do Beni, to się okaże dopiero, naprawdę za wcześnie na podziękowania i ogłaszanie na Dogo tego jako sprawy załatwionej...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2017 o 00:46, Sowa napisał:

Za wcześnie na podziękowania - to była wstępna sugestia w prywatnej rozmowie, a czy znajoma trenerka da radę zajrzeć do Beni, to się okaże dopiero, naprawdę za wcześnie na podziękowania i ogłaszanie na Dogo tego jako sprawy załatwionej...

No tak, wyszłam przed szereg, a nie powinnam. Soreczki   5a34d9a81dfe5_gifniewinny.gif.b61af283ea0b0124705690751aa360b8.gif

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, elik napisał:

Niestety jeszcze nie czas. Przed Benią  socjalizacja, która nie wiadomo jak długo potrwa :(

A może jednak znajdzie domek, który miałby czas i chęci pracować nad strachami?
W DT jej dobrze, ale przecież oprócz niej tam jest kilka innych psów...

Wiem, że może jestem naiwną optymistka, ale historia Mimisi pokazuje mi, że czasem warto dawać szansę. Zwłaszcza, że co z tego, jak tutaj w DT popracuje się nad lękami, jak potem może mieć zaburzony cały świat zmianą miejsca i wszystkie strachy mogą wrócić... 

Może jednak ktoś taki jak Pani Minióweczki-Mimisi zakocha się i w Beni?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A może jednak znajdzie domek, który miałby czas i chęci pracować nad strachami?
W DT jej dobrze, ale przecież oprócz niej tam jest kilka innych psów...

Wiem, że może jestem naiwną optymistka, ale historia Mimisi pokazuje mi, że czasem warto dawać szansę. Zwłaszcza, że co z tego, jak tutaj w DT popracuje się nad lękami, jak potem może mieć zaburzony cały świat zmianą miejsca i wszystkie strachy mogą wrócić... 

Może jednak ktoś taki jak Pani Minióweczki-Mimisi zakocha się i w Beni?

Benia tak boi sie człowieka, że taka próba byłaby zbyt ryzykowna. W razie niewypału sunia przyjechałaby w gorszym stanie psychicznym, niż obecnie. Nie mogę i  nie chcę, ryzykować Tysiu. bo to sunia poniesie koszty takiej próby, nie ja.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, markofix1 napisał:

dorzucam stałą deklarację 20zł

za grudzień właśnie wpłaciłam, a od stycznia stały przelew ustawiony 02 każdego miesiąca.

powodzenia :)

Bardzo serdecznie dziękuję   5a36f199bcd26_kwiatki6.gif.0b026c7a54a2ebb0c192787da6af1b88.gif  I cichutko zapytam czy zmieniłaś nr konta ?

Gorąco zapraszam do bywania na wątku Beni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...