Jump to content
Dogomania

Emi i Toni już u szafirki bezpieczne.Toni w DS.Emi także w DS.


Anula

Recommended Posts

Psiaki jeszcze totalnie zestresowane,takie mam odczucie.No i te pchły.W schronie chyba nie dezynfekują bud,powierzchni nie mówiąc o jakiś kroplach dla psiaków.Biedne te psy są tam,zżerane przez pchły.

Haniu,przelałam dzisiaj za Hotelik za dwa psiaki.Odliczyłam za Ronisia183,36zł bo miał opłacony cały miesiąc.Fundacja ZEA będzie dopłacać 50,00zł do Tonika a więc będzie potrzebna faktura.Rozliczenie między Tobą a Fundacją.

Ja podałam obróżki regulowane,bardzo proszę zmień Tonikowi,ma za długą.Szelki w razie czego też ma zielone i czerwone duże.Psiaki bardzo śmierdziały,kiedy planujesz SPA? Czy Emi trzeba obcinać?

Dzięki za pierwsze wiadomości i za zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, helli napisał:

Robie sie malutki, bo powiedzialy, ze duzego  trzeba bylo zostawic ...

IMG_20170910_151751_450x600.jpg.ee9f12033bfb40db53016384cdcb12f6.jpg

No tak,jednak ma chłopak szczęście ale to szczęście zawdzięcza szafirkowi.

Ja Tonika widziałam przez chwilkę, jest bardzo ładnym psem tylko wymaga wykąpania i wyczesania przepięknej sierści.Mam nadzieję,że szybko komuś skradnie serce.Toni ma 2 lata a więc młodziutki jest.

helli bardzo,bardzo dziękuję w imieniu Tonika za pomoc finansową.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Anula napisał:

Haniu,przelałam dzisiaj za Hotelik za dwa psiaki.Odliczyłam za Ronisia183,36zł bo miał opłacony cały miesiąc.Fundacja ZEA będzie dopłacać 50,00zł do Tonika a więc będzie potrzebna faktura.Rozliczenie między Tobą a Fundacją.

Haniu przepraszam źle porachowałam.

22x8,33zł=183,26zł x 2 = 366,52zł

Przelałam Tobie 316,64zł brakuje do wyżej podanej kwoty 49,88zł.

U Ciebie jest pozostawiona kwota po hotelikowaniu Ronisia 183,36zł

183,36zł - 49,88zł = 133,48zł Jeszcze tyle pieniążków pozostaje u Ciebie.Będziemy tym regulować SPA i inne wydatki.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psiaki dostały tabletki na robaki i krople na pchły. Spa umówione na czwartek. Emi jest szorstkowłosa, w typie sznaucera, myślę, że można by ją tak ostrzyc, ale jeśli uważacie inaczej, to możemy ją spróbować tylko wyczesać. Lubi towarzystwo człowieka, cieszy się jak ją głaszczę, ale sama nie poprosi, taka cicha woda. Toni ma sierść taką jakby włos, więc tylko wykąpać i wyczesać. Zachowuje się jak szczeniak, miota się między nogami, kładzie się, wstaje, zaczepia pyszczkiem do głaskania. Ewidentnie woli mnie, tak jakby obawiał się mężczyzny.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj psiaki dostały tabletki na robaki i krople na pchły. Spa umówione na czwartek. Emi jest szorstkowłosa, w typie sznaucera, myślę, że można by ją tak ostrzyc, ale jeśli uważacie inaczej, to możemy ją spróbować tylko wyczesać. Lubi towarzystwo człowieka, cieszy się jak ją głaszczę, ale sama nie poprosi, taka cicha woda. Toni ma sierść taką jakby włos, więc tylko wykąpać i wyczesać. Zachowuje się jak szczeniak, miota się między nogami, kładzie się, wstaje, zaczepia pyszczkiem do głaskania. Ewidentnie woli mnie, tak jakby obawiał się mężczyzny.

To może Emi tylko wyczesać i lekko podciąć,jeżeli będzie dłużej to trzeba będzie później obciąć.

Niech się wypowie Bogusik,a może inni coś także doradzą.

A Tonik no cóż,mam wrażenie,że upaja się wolnością.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

To może Emi tylko wyczesać i lekko podciąć,jeżeli będzie dłużej to trzeba będzie później obciąć.

Niech się wypowie Bogusik,a może inni coś także doradzą.

A Tonik no cóż,mam wrażenie,że upaja się wolnością.

 

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Emi bym obcięła na sznaucerka,a Toni do wykąpania i wyczesania,czyli tak jak proponuje Hania.Myślę,że oboje po spa będą śliczne :)

 

13 godzin temu, Poker napisał:

Toni jest bardzo sympatycznym psem. Widać ,że na szczęście jest dużą ciapką.

Emi jest Mimronkowata. Ja bym nie szczygła jej na typowego sznaucera tylko trochę pocięła tu i ówdzie ,żeby nadać linie fryzurce.

No i dylemat.

Chyba scedujemy dylemat na Hanię.Hania widzi na co dzień Emi i może określić jak dziewczynka-kruszynka będzie wyglądać najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie Hania z wiadomością,że dzisiaj był w hoteliku Pan z Kożuchowa i jest zainteresowany adopcją Toni.Dzwoniłam do Pana i domek wydaje się godny sprawdzenia.Pan pracuje w biurze poselskim,mieszka wraz z żoną w dużym domu z ogrodem.Poprzedni piesek sznaucer odszedł na raka 4 miesiące temu i choć były zarzekania,że już nigdy więcej psa,to bez niego jednak nie mogą  żyć.Pan mi powiedział,że przez ostatni czas choroby spał na podłodze obok niego,a później przeprosił i powiedział,że oddzwoni...Zadzwonił po kilku minutach, przeprosił za zachowanie ale te wspomnienia są dla niego bardzo trudne.Powiedziałam,że jeżeli chce Toniego to jednak musi trochę poczekać bo zbyt krótko jest w hoteliku i jednak ma nie wiele jeszcze zaufania do ludzi.Chcemy go poznać i pozwolić mu aby więcej się otworzył.Przed nim jeszcze spa,wizyta u weta więc pewnie pod koniec przyszłego tygodnia.Pan powiedział,że rozumie i poczeka.Czy tak będzie?Czas pokaże...

Umówiłam się z Hanią,że oboje z Piotrkiem zrobią wizytę i zabiorą na nią ze sobą Toni.To zresztą Pan sam zaproponował aby Toni tez przyjechał.Jeżeli będzie wszystko dobrze to Pan odbierze Tonika po uzgodnieniu terminu z Hanią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...