Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Dnia 15.01.2018 o 16:37, elik napisał:

Całuski dla Laluni i reszty futrzastego towarzystwa oraz całej Rodzinki :)

 

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Przyłączam się do Eliczkowych słodkich całusków i przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Lali i całej jej psio ludzkiej Rodziny !Znalezione obrazy dla zapytania całusy gify gif

Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie serdeczności. I wzajemnie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dziękujemy.  Wczoraj wieczorem Lala z Neską ganiały się po śniegu, a Misiek wywijał orzełki. Wprawdzie szybko wracały do domu, ale bardzo zadowolone z siebie.

To podobnie jak moje psiaki dzisiaj. Na widok śniegu wszystkie, łącznie z seniorką Małą, dostały głupawki :) Biegały, podskakiwały, łapały śnieg w pyszczki.. .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pewnie po śniegu już ani śladu... bo we Wrocławiu zawitała wiosna :)
Dobrze, że Nesia ma teraz koleżankę do zabaw.

Jeszcze trochę śniegu zostało. Ale wczoraj wieczorem Neska szukała swojej zielonej trawki. Lala nie robi raczej takich rzeczy, ale pilnie jej się przyglądała.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Muszę powiedzieć, że  Lala zaczyna bawić się szarpakiem. Na zmianę  z Miśkiem podradają sobie (mimo, ż mają dwa to akurat ten jeden jest potrzebny). 

A  Lalka nawet potrafi sama iść z nim do brata  aby jej wyrywał. 

Edukuje się dziewusia przy reszcie psiaczków. Jeszcze nie raz nas zaskoczy swoją inteligencją.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Muszę powiedzieć, że  Lala zaczyna bawić się szarpakiem. Na zmianę  z Miśkiem podradają sobie (mimo, ż mają dwa to akurat ten jeden jest potrzebny). 

A  Lalka nawet potrafi sama iść z nim do brata  aby jej wyrywał. 

Bardzo cieszą mnie informacje o Lali. Sunia nareszcie wie, co to szczęśliwe, psie życie!! 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo cieszą mnie informacje o Lali. Sunia nareszcie wie, co to szczęśliwe, psie życie!! 

Fakt, daje sobie radę we wszystkich sytuacjach. Wokół stołu i szafek w kuchni spaceruje sobie na dwóch łapkach i węszy. Może cos zostawili, da się zwinąć? Jak zasłuchujący w polu zając. Pociesznie to wygląda.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, malagos napisał:

Nesiowata, a o której Ty Dziewczyno wstajesz?? Wpis około 5 rano... he, he, pewnie pobudka psio-potrzebowska?

Zazwyczaj około 5.30. Ale raz na 3 dni - trochę wcześniej. Zazwyczaj psy nie  mają z tym nic wspólnego chociaż nie mogę popwiedzieć aby były z tego powodu niezadowolone, chętnie wyskakują na dwór.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2018 o 06:32, Nesiowata napisał:

Muszę powiedzieć, że  Lala zaczyna bawić się szarpakiem. Na zmianę  z Miśkiem podradają sobie (mimo, ż mają dwa to akurat ten jeden jest potrzebny). 

A  Lalka nawet potrafi sama iść z nim do brata  aby jej wyrywał. 

Lala to już w pełni "domna" sunia, więc wypada mieć odpowiednie nawyki ;)

Cudnie czytać, ze Lalunia tak pięknie wkomponowała się  w Waszą Rodzinkęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_cE_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...