Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Forest został ogłoszony na 88 portalach przez wspaniałą dziewczynę  z poza dogo, której jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w ogłoszeniach.  Uzgodniłyśmy, że Forest zostanie wyróżniony  na portalach: morusek i do adopcji na 2 tygodnie, na gumtree na miesiąc  i na lento na dwa tygodnie - za całość zapłaciłam już 63 zł. Mam nadzieję,  że szanse Foresta na domek się zwiększą.

Forest ogłoszenia.pdf   - nie umiałam bezpośrednio wstawić do postu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam aktualizację wpłat - proszę sprawdźcie czy nie pominęłam kogoś - BARDZO WAM DZIĘKUJĘ. ZWŁASZCZA TERAZ PRZY TAKICH FINANSOWYCH PROBLEMACH JAKIE MAMY - NIE DALIBYŚMY RADY. MUSIMY ODMAWIAĆ POMOCY - NIE MAMY PIENIĘDZY.

Forest = pakuj się chłopie wreszcie do domu bo u Murki chyba Ci jak w raju i nie myślisz o zmianach - nie ma tak dobrze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Czy zmieniło się konto do wpłat? Chciałam przelać  stałą i ciągle mam jakiś błąd? A inne  przelewy przechodzą.

Nic się nie zmieniło. Chyba czasami cos w bankach szwankuje. Ktos tez wpłacał i za 2 razem przeszło.

Bardzo dziękujemy za pamięć o Foreście. I też nie wiem co z tym domem, bo nie kierowałam go do innej zakładki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...