Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

12 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

A nie powinien też być na stronie Fundacji Animalia i na ich FB? Wydawało mi się, że jest pod opieką fundacji ale może się mylę.

Na naszej stronie www Forest jest, także na naszym olx. Na fb tez, tylko stale spadają wieści bo przybywa tyle zwierząt w strasznym stanie. Ja fb nie prowadzę, wiec tylko przekazuję co wiem. Okazało się, że ktoś bez informowania mnie usunął Foresta jak wyjechał od nas - z fb. Jutro powinien się pojawić - już zrobiłam mały raban.

Link to comment
Share on other sites

Mogę wyróżnić 

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Na naszej stronie www Forest jest, także na naszym olx. Na fb tez, tylko stale spadają wieści bo przybywa tyle zwierząt w strasznym stanie. Ja fb nie prowadzę, wiec tylko przekazuję co wiem. Okazało się, że ktoś bez informowania mnie usunął Foresta jak wyjechał od nas - z fb. Jutro powinien się pojawić - już zrobiłam mały raban.

Mogę wyróżniać na olx. Proszę podać link.

Link to comment
Share on other sites

To jest Link do OLX, ale ktoś już chyba wyróżnił bo piszę że do 23 września ogłoszenie jest promowane

https://www.olx.pl/oferta/mlody-forest-psie-cudo-dzieciolubny-lagodny-i-wesoly-CID103-IDwv2or.html

 

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj
Do: 3 wrz

733826809_1_94x72_mlody-forest-psie-cudo

Młody Forest, psie cudo, dzieciolubny, ł...

Za darmo

0
Promowane do 23 wrz
Statystyki
Wyświetleń: 503
Tel: 11
Obserwuje: 5
 
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Ja podmieniłam wcześniej na wyróżnienia na psiaka który znalazł dom, ale teraz mam oczekujące, nie wiem czemu.

Ja dodałam numer Murki do tego drugiego.

Teraz jak się coś zedytuje w ogłoszeniach to OLX ponownie weryfikuje  i dopiero są widoczne. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj miałam telefon o Foresta. Skierowałam do Murki. Murka dzwoniła do mnie - że Panie skontaktowały się w jego sprawie. Tyle że dom w Bielsk - Białej.

Wielka prośba - popytajcie na wątkach, poszukajcie, może jest ktoś z Bielska, kto mógłby wizytę adopcyjną zrobić. Może to szansa dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Dzisiaj miałam telefon o Foresta. Skierowałam do Murki. Murka dzwoniła do mnie - że Panie skontaktowały się w jego sprawie. Tyle że dom w Bielsk - Białej.

Wielka prośba - popytajcie na wątkach, poszukajcie, może jest ktoś z Bielska, kto mógłby wizytę adopcyjną zrobić. Może to szansa dla psiaka.

Murka w szpitalu, może zadzwoń do TOZ to dziewczyny przeprowadzą PA:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Bielsku-Białej

ul. Orkana 20 m. 2
43-300 Bielsko-Biała
tel. 0-33 812-63-16

Jeżeli nie to daj znać, bo mam znajomych w Bielsku może oni zrobią wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...