Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Dnia 18.05.2022 o 15:17, supergoga napisał:

Moja wina. Nie dopytałam i też nie dostałam wieści żeby coś było niedobrze. Mysle, że gdyby byly problemy do zadzwoniliby Państwo do Murki. Al;e dopytam. Zwaliło sie na mnie troche problemów i osobistych i w pracy,  i fundacyjnych, i jeszcze ukraińskie psiaki... i popłynełam   czasowo. Poprawię się.

 

Miło by było coś się dowiedzieć i zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z panem Foresta. I same cudne wieści. Forest ma kolegę o imieniu Shaggy którego bardzo lubi i razem urzędują na wybiegach. Kocha ludzi całym sobą, a jego opiekunowie kochają go.

Można dzwonić, kamerką oglądać, odwiedzać w Lublinie. Razem z tą koleżanką oraz znajomą dalmatynką ganiają po wybiegu dla psów. Kochają go, a to najważniejsze. Czekam na zdjęcia. Mam też te stare filmiki - mogę wysłać na maila do wstawienia. Teraz też będą ale mam problem z ich zapisanie i wstawieniem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2022 o 16:11, supergoga napisał:

Oto fotki Foresta otrzymane dzisiaj, w tym z białym kumplem Shaggym. Mam 3 filmy ale tak jak ten wyżej są duże - nie wiem czy mogę wstawić a nie umiem zmniejszyć - nie wiem czy się da. A są cudne.

 

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

                     coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...