Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

37 minut temu, Mysza2 napisał:

Na pewno Mati tęskni, ale cóż było robić.

Mam nadzieję, że pomału wszystko się ułoży.

Trochę niejedzenia to Matiemu tylko może posłużyć, sporo wagi powinien zrzucić:):)

To samo powiedziałam p.Józefowi odnośnie dzisiejszego braku apetytu i odradziłam podsuwanie jedzenia dla ludków,ponieważ może skończyć się rewolucją żołądkową...

Zobaczymy jutro, jak minęła noc i kolejny dzień....

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wsparcie kciukowe i dobre,ciepłe myśli :)

Wiadomości z teraz: Mati w nocy kręcił się po domu ale tez kładł się i spał.Dzisiaj już zupełnie inaczej porusza się,nie biega zdezorientowany.Często idzie na górę do syna Państwa i tam sobie leży,ku jego zadowoleniu z tych wizyt :) Najbardziej co mnie ucieszyło to to,że jednak Mati zawojował serce żony p.Józefa,która oświadczyła,że to najlepszy psiak jakiego do tej pory mieli :) Bardzo do niej lgnie,a ona go głaszcze i nie może się nadziwić,że takie kochane cudeńko teraz mają :) Powiedziałam p.Józefowi,że to było moje takie ciche marzenie,które jednak się spełniło! :) Jeszcze pozostaje sprawa uszczelnienia/poprawienia ogrodzenia od strony sąsiada.Mati wyczuł ten "słaby" punkt i ciągnie w tamtym kierunku aby spróbować się podkopać.Musiał to już kiedyś robić w przeszłości skoro właśnie tam z uporem próbuje się kierować.To taki mały i sprytny kombinator.Pan Józef ma już plan jakie materiały zakupić i ten odcinek ok 40m zabezpieczyć.Dopóki to nie będzie zrobione,nie ma takiej opcji aby był puszczany luzem.Teraz jest wyprowadzany  na dłuższej lince, aby mógł sobie też pobiegać pod czujnym okiem p.Józefa.Bardzo się cieszę,że jednak są ostrożni i bardzo sobie wzięli do serca uciekinierskie zapędy Matiego.Jutro P. Józef ma dzwonić do spa aby umówić sie z Matim na wizytę.Nie chcę zamęczać swoimi telefonami i będę dzwonić w przyszły weekend.Gdyby coś się działo,to p.Józef sam odezwie się do mnie wcześniej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i super, choć te wykopaliskowe zapędy Matiego trochę martwią.

Dobrze, że Pan Józef wziął sobie do serca nasze "wykłady".

Ja się nie dziwię, że Mati już zawojował Panią, mówiłam Ci, że tak może być.

A Mati to taki przytulas, że trzeba by z kamienia być, żeby się nie dać zawojować:)

Link to comment
Share on other sites

Jak p.Józef coś zamyśli to tak zrobi.Z opowiadania wiem,że zrobił oczko wodne dla byłego psiaczka bo bardzo lubił wodę.A płot też zrobi tak aby miał spokojną głowę nawet z tego względu aby Mati mógł sobie pobiegać wolno.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mysza2 napisał:

No i super, choć te wykopaliskowe zapędy Matiego trochę martwią.

Dobrze, że Pan Józef wziął sobie do serca nasze "wykłady".

Ja się nie dziwię, że Mati już zawojował Panią, mówiłam Ci, że tak może być.

A Mati to taki przytulas, że trzeba by z kamienia być, żeby się nie dać zawojować:)

Mati miał takie zapędy więc nie jest to dziwne,że zaczął kombinować.Eluniu dobrze,że mimo tego niedobrego kombinatorstwa ma w sobie ten urok,który tak dobrze działa na ludzi...:)

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jak p.Józef coś zamyśli to tak zrobi.Z opowiadania wiem,że zrobił oczko wodne dla byłego psiaczka bo bardzo lubił wodę.A płot też zrobi tak aby miał spokojną głowę nawet z tego względu aby Mati mógł sobie pobiegać wolno.

Raczej też jestem o tym przekonana,że Pan Józef dopnie swego i zabezpieczy to ogrodzenie.Z resztą z poprzednią sunia mieli też na początku podobne problemy i zrobili nowe ogrodzenie i zamykaną bramę.Wiele tam wtedy zrobiono ze względu na sunię..:)

34 minuty temu, b-b napisał:

Fajnie, że już pokochali chłopaka i że będą dbali o jego bezpieczeństwo:)

Rodzina bardzo fajna i myślę,że Mati dobrze trafił.

Teraz na święta ma przyjechać 9 letnia wnusia Laura,która zna Matiego ze zdjęcia i nie może się doczekać aby go w końcu poznać :) Oczywiście przestrzegłam o tym aby czasem wnusia nie otworzyła drzwi od domu na ogród...Zapewnienie otrzymałam,że wszystko będzie pod kontrolą.Nic więcej nie mogę zrobić jak zawierzyć tym ludziom,choć sami wiemy,że nawet i tu doświadczonym dogomaniakom też niestety ale zdarzały się ucieczki psiaków....Tfuu,tfuu odpukać w nie malowane drzewo, aby nigdy więcej...!

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze.Mati przysporzył nam wiele zmartwienia ale odpuśćmy sobie.Najważniejsze,że Mati ma wg.mnie bardzo dobry dom,bardzo dobrych opiekunów wokół siebie i to co Matiemu jest potrzebne to ogród,wybieganie się.Mati jest dopasowany do rodziny i warunków jakich potrzebował a rodzina do Matiego.

Czip wczoraj przerejestrowany na P.Józefa. Tyś(ka).Stokrotne dzięki za pomoc.Jesteś Kochana.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z p.Józefem i Matiś zadomowił się na całego.Płot zabezpieczony i jak pierwszy raz został odpięty ze smyczy to biedak latał jak opętany,nie mogąc nacieszyć się wolności... Ogród uwielbia i biega po nim jak tylko ma na to ochotę nie kombinując już nic przy płocie :) Domowników uwielbia a za wnusią Laurą,która jest w odwiedzinach wprost przepada :) Pan Józef powiedział,że jest cudownym i kochanym psiakiem i mam się nie zamartwiać bo nie pozwolą go skrzywdzić :) Matiś zaliczył spa i musiał byc krótko obcięty ze względu na kołtuny aż do skóry...

Klusko-golasek - Matiś :)

29830658_1911699059141353_1137196829_o.jpg.b1db46c79bee899b54ffd43c68469c26.jpg

29831404_1911699062474686_1497546044_o.jpg.f9ddada761c88f31eaa34a79986345d8.jpg

29745554_1911698859141373_2134549928_n.jpg.84a369899594537d3ada376ee97a4bf2.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Wspaniałe wiadomości -  Mati wygląda rewelacyjnie i chyba dopiero teraz znalazł rodzinę, która go rozumie  i dom, który  był mu pisany:)

Bądź szczęśliwy piękny maluchu!

 

Bardzo fajna i w pełni świadoma tej adopcji rodzina.To jeden z tych nielicznych domków,który idealnie jest dopasowany do potrzeb Matiego! :)

6 minut temu, Poker napisał:

Cudo, cudo, cudo . Sznupcio pełnym pysiem. Możemy się cieszyć ile wlezie.

Mati spędził mi z powiek nie jedną noc....więc nawet nie wyobrażasz sobie jak ja się cieszę!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...