Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

Wleciałam tu przypadkiem. Poczytałam i...jeśli chcecie mogę też zrobić ogłoszenie chłopakowi.

Czy mogę użyć ewentualnie trochę zmienionego tekstu Anulki. Trochę zmienię zdjęcia i niech idzie.

Gdzie go ogłosić?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Wleciałam tu przypadkiem. Poczytałam i...jeśli chcecie mogę też zrobić ogłoszenie chłopakowi.

Czy mogę użyć ewentualnie trochę zmienionego tekstu Anulki. Trochę zmienię zdjęcia i niech idzie.

Gdzie go ogłosić?

Bogduniu,bardzo dziękuję za pomoc.Cudownie,że chcesz pomóc.Zrób ogłoszenia na Kraków bo tam mieszka Sowa i w razie co by pomogła w szkoleniu Mati.Ja zrobiłam na Katowice OLX.

Link to comment
Share on other sites

Mnie niepokoją te odrapane drzwi i wygryziona ściana - o ile oczywiście to dzieło Matiego. Czy Mati był pozostawiany sam w domu, na jak długo? Bo jeśli nie umie zostać sam w mieszkaniu, będzie wymagał opiekunów bardzo cierpliwych, pracujących nad tym problemem od pierwszego dnia.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Sowa napisał:

Mnie niepokoją te odrapane drzwi i wygryziona ściana - o ile oczywiście to dzieło Matiego. Czy Mati był pozostawiany sam w domu, na jak długo? Bo jeśli nie umie zostać sam w mieszkaniu, będzie wymagał opiekunów bardzo cierpliwych, pracujących nad tym problemem od pierwszego dnia.

Pani pracuje a więc Mati musi zostawać sam.W hoteliku nie było problemu z zostawaniem ale chyba Mati nie przebywał sam tylko w stadzie.Nawet w pierwszym ogłoszeniu jest napisane,że Mati zostaje sam,nie wyje,nie niszczy.Może Bogusik więcej wie na temat tych drzwi.Wcześniej nie było sygnału od pani,że niszczy w domu.Pani tylko od początku narzekała na spacery.

Ja sądzę,że odzew będzie duży z ogłoszeń bo już jedno miałam zapytanie tylko trzeba będzie bardzo dobrze wyselekcjonować domy.

 

Od: dzisiaj 
Do: 10 kwi

676861333_1_94x72_mati-3-letnimalywesoly

Mati-3 letni,mały,wesoły piesek w typie ...

 

 

 
   
 Promowane do 10 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1036
 Tel: 11
 Obserwuje: 20
 
Link to comment
Share on other sites

Jaki fajny psiak. Superancki.

A dlaczego ona nie chodzi z nim na dlugie spacery na smyczy czy na lince treningowej? Przeciez takiego malego psa to nie jest chyba trudno zmęczyć spacerem i zabawą ? Ze dwie godziny dziennie, w tym rzucanie piłeczka, by mu nie starczyło? Fajny pies. Moze go wypatrzy ktos kto lubi ruch z psem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Patmol napisał:

Jaki fajny psiak. Superancki.

A dlaczego ona nie chodzi z nim na dlugie spacery na smyczy czy na lince treningowej? Przeciez takiego malego psa to nie jest chyba trudno zmęczyć spacerem i zabawą ? Ze dwie godziny dziennie, w tym rzucanie piłeczka, by mu nie starczyło? Fajny pies. Moze go wypatrzy ktos kto lubi ruch z psem.

Podejrzewam,że tam gdzie pani mieszka jest ruchliwa ulica i dla niej spacer jest jedną udręką.Dlatego chyba ograniczyła spacery.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Proszę :)

Szkoda,że z tych zdjęć od pani oczu mu nie widać. Zarośnięty jest albo ja się przyzwyczaiłam,że wszyscy tną je krócej.

https://www.olx.pl/oferta/maly-wulkan-energii-w-typie-sznaucera-mati-s-CID103-IDsHLv9.html

Bardzo dziękuję za OLX.Zarośnięty bo przez zimę nie obcinany.I nie wiem czy by był obcięty bo wynika z tego,że jest trudna sytuacja finansowa.

Ja bym chociaż sama obciachała grzywkę.

Link to comment
Share on other sites

Poczytalam trochę wątek i tak trochę mam wrażenie, moze niesłusznie, ze kobieta wcale z nim nie chodzi na porządne spacery, no bo przeciez gdyby poszla gdzies w łąki czy nawet do parku to tam nie ma samochodów. A taki maly jednak pies  jest raczej do opanowania nawet jak bardzo ciągnie początkowo. Pierwsze dwa kilometry ciagnie, ale z kazdym kolejnym kilometrem mniej. On sie chyba strasznie nudzi po prostu. Ta kobieta  moze po prostu nie lubi zbytnio spacerowac?

Ale  wiekszosc ludzi w miescie mieszka przy ruchliwych ulicach, np ja mieszkam calkiem w centrum miasta. . I

I ludzie po prostu przechodza przez ulice i ida do parku czy gdzies gdzie nie ma samochodow.

Takiego psa to by mogla wziac pod pache i przeniesc przez tą ulice.

Trzymam kciuki za fajny dom dla niego.

I szelki ma marne albo źle dopasowane, ze on jej sie z szelek wyrywa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Patmol napisał:

Poczytalam trochę wątek i tak trochę mam wrażenie, moze niesłusznie, ze kobieta wcale z nim nie chodzi na porządne spacery, no bo przeciez gdyby poszla gdzies w łąki czy nawet do parku to tam nie ma samochodów. A taki maly jednak pies  jest raczej do opanowania nawet jak bardzo ciągnie początkowo. Pierwsze dwa kilometry ciagnie, ale z kazdym kolejnym kilometrem mniej. On sie chyba strasznie nudzi po prostu. Ta kobieta  moze po prostu nie lubi zbytnio spacerowac?

Ale  wiekszosc ludzi w miescie mieszka przy ruchliwych ulicach, np ja mieszkam calkiem w centrum miasta. . I

I ludzie po prostu przechodza przez ulice i ida do parku czy gdzies gdzie nie ma samochodow.

Takiego psa to by mogla wziac pod pache i przeniesc przez tą ulice.

Trzymam kciuki za fajny dom dla niego.

I szelki ma marne albo źle dopasowane, ze on jej sie z szelek wyrywa.

 

 

Miał raczej marne szelki.Teraz zostały zakupione nawet 2 szt szelek lepszych.

Od początku było zgłaszane przez panią,że pani nie może sobie poradzić na spacerach z Matim ale sądziłyśmy,że Mati przyzwyczai się do miasta,do ruchu ulicznego.Teraz wynikł jeszcze dodatkowy problem,że pani jest zdana tylko sama na opiekę nad psem w razie niespodziewanego wyjazdu itp.Córka się wypięła ma swoje życie.

Matiemu potrzebna jest pełna rodzina.

Link to comment
Share on other sites

Telefony w sprawie matiego się rozdzwoniły i Hania podała mi dwa,które uważała że warto porozmawiać.Jeden domek odpada dla Matiego ale może być dobry dla innego,spokojniejszego psiaka.Pan wysłuchał o problemach i przyjął z rozwagą moją opinię,że moga sobie Państwo nie poradzić.Zapytał czy mamy też inne pieski do adopcji? Zaproponowałam aby skontaktował się ponownie z Hanią i zapytał /Hanię powiadomiłam/ Natomiast drugi domek brzmi całkiem dobrze i myślę,że warto go sprawdzić.Rodzina w składzie Pan z żoną i mieszkający z nimi 32 l syn,jak również odwiedzające dość często wnuki.Domek jednorodzinny z działką 1200m solidnie ogrodzoną i wysokim płotem z bramą zamykaną na pilota.Ogrodzenie było dobrze zabezpieczone ze względu na foksterierka,którego mieli i po 10 latach odszedł za TM.Sunia była kombinatorką i do tego jeszcze umiała skakać jak sprężyna.Ze względu na to,cała rodzina jest wyczulona na punkcie pilnowania bramy i drzwi.Pan zapoznany z problemami Matiego i uważa że będzie w pełni zabezpieczony, będzie miał gdzie się wyszaleć i pobiegać za rzucanymi piłeczkami.Pan brzmi rozsądnie i na to wygląda,że wie co mówi i czego chce....Oczywiście jeżeli będzie zgoda na adopcję to pojadą po Matiego do Dąbrowy G.

Szukamy więc teraz osoby do zrobienia wizyty p/a w Gierałtowicach ok. 10km. od Gliwic i 45km. od Dąbrowy G.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Bogusik napisał:

Telefony w sprawie matiego się rozdzwoniły i Hania podała mi dwa,które uważała że warto porozmawiać.Jeden domek odpada dla Matiego ale może być dobry dla innego,spokojniejszego psiaka.Pan wysłuchał o problemach i przyjął z rozwagą moją opinię,że moga sobie Państwo nie poradzić.Zapytał czy mamy też inne pieski do adopcji? Zaproponowałam aby skontaktował się ponownie z Hanią i zapytał /Hanię powiadomiłam/ Natomiast drugi domek brzmi całkiem dobrze i myślę,że warto go sprawdzić.Rodzina w składzie Pan z żoną i mieszkający z nimi 32 l syn,jak również odwiedzające dość często wnuki.Domek jednorodzinny z działką 1200m solidnie ogrodzoną i wysokim płotem z bramą zamykaną na pilota.Ogrodzenie było dobrze zabezpieczone ze względu na foksterierka,którego mieli i po 10 latach odszedł za TM.Sunia była kombinatorką i do tego jeszcze umiała skakać jak sprężyna.Ze względu na to,cała rodzina jest wyczulona na punkcie pilnowania bramy i drzwi.Pan zapoznany z problemami Matiego i uważa iże będzie w pełni zabezpieczony i będzie miał gdzie się wyszaleć i pobiegać za rzucanymi piłeczkami.Pan brzmi rozsądnie i na to wygląda,że wie co mówi i czego chce....Oczywiście jeżeli będzie zgoda na adopcję to pojadą po Matiego do Dąbrowy G.

Szukamy więc teraz osoby do zrobienia wizyty p/a w Gierałtowicach ok. 10km. od Gliwic i 45km. od Dąbrowy G.

Wcale mnie to nie dziwi, bo psiak cuuudny!!

Domek brzmi fajnie, warto sprawdzić! 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Poker napisał:

ewu jest z Gliwic. Coś jej nie ma ostatnio na dogo. Może chora albo zarobiona po pachy.

 

4 minuty temu, Anecik napisał:

zarobiona :(

Basia ma  zawsze pełne ręce roboty ale cieszę się,że jest zdrowa :)

Potrzebna osoba do wizyty p/a która znajdzie tyle czasu ile będzie trzeba, aby na spokojnie porozmawiać i zadać pytania...

Link to comment
Share on other sites

A może Gabi79 i Mysza2 by zgodziły się pojechać za zwrot kosztów.Znają już Matiego i więcej o nim mają wiadomości i problemach.

Miałam wykupić OLX (od b-b)wyróżnienie ale się powstrzymam jeszcze bo jest zainteresowanie Matim.Zresztą ma przepiękne zdjęcia,które niesamowicie przyciągają wzrok.P.Beata ma talent w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A może Gabi79 i Mysza2 by zgodziły się pojechać za zwrot kosztów.Znają już Matiego i więcej o nim mają wiadomości i problemach.

Miałam wykupić OLX (od b-b)wyróżnienie ale się powstrzymam jeszcze bo jest zainteresowanie Matim.Zresztą ma przepiękne zdjęcia,które niesamowicie przyciągają wzrok.P.Beata ma talent w tym temacie.

Napisałam do Eli z prośbą o wizytę i czekam na odpowiedź.Z wyróżnieniem faktycznie Anulko się wstrzymaj....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane, nie wiem co Myszka odpisze, ale uważam, że wizyta to jedno, ale jednak  Państwo powinni przyjechać poznać Matiego i zobaczyć, jak się zachowuje.

Naprawdę trudno opisać zachowanie Matiego  na dworze.

Mam nadzieję, że Mati byłby domowym psem, a nie podwórkowym.

Ja jako człowiek z blokowiska zawsze się boję adopcji do domów z ogrodem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Cioteczki kochane, nie wiem co Myszka odpisze, ale uważam, że wizyta to jedno, ale jednak  Państwo powinni przyjechać poznać Matiego i zobaczyć, jak się zachowuje.

Naprawdę trudno opisać zachowanie Matiego  na dworze.

Mam nadzieję, że Mati byłby domowym psem, a nie podwórkowym.

Ja jako człowiek z blokowiska zawsze się boję adopcji do domów z ogrodem.

Gabrysiu o tym samym pomyślałam.Jednak chcę ten dom sprawdzić najpierw a później prowadzić dalsze rozmowy.Państwo mieli foksia miniaturowego i nie sądzę aby przywązali go do budy czy zamknęli w kojcu.Pan brzmi bardzo dobrze ale wiadomo,że intuicja i mnie może zawieść....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...