Jump to content
Dogomania

Mati-mały kudłaty piesek od 24.03.18 w nowym DS.


Anula

Recommended Posts

ja trzymam kciuki wirtualne

jak jestem na spacerze to zawsze z zachwytem patrzę na takie psy, które sa wszędzie jednocześnie -czysty entuzjam

ja pewnie bym nie dała rady  z takim psem, mój pies jest bardzo zrównoważony, ale pogapić się mogę

mamy takiego zaprzyjaźnionego Beagla, on tez jest taki entuzjastyczny, leeeci się zawsze do nas przywitać, potem leeeci cos powąchać, czysty optymizm

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

I znowu nieróbstwo z powodu zaciśniętych kciuków:)

A co tam,należy się odpoczynek od czasu do czasu.

Mam nadzieję,że ten domek będzie okey i Mati odzyska to co ma w swoim charakterze bo jest tam spory ogród i szczelne ogrodzenie.P.Beata zawsze biadoliła,że Mati ma za mało ruchu,nie może sobie pobiegać wolno, a kocha to.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki wydaje nam się, że to dobry dom dla Matiego właśnie.

Ogrodzenie na podmurówce, porządna brama.

Państwo pożegnali swoją sunię rok temu, zarzekali się, że już więcej żadnego psa, ale zwłaszcza pan nie wyobraża sobie domu bez psa.

Działka bardzo ładna, duża, zadbana.

To co opowiadali i jak opowiadali o swoich psiakach przekonało nas że były kochane i zadbane.

Nie ta ostatnia, ale poprzednia sunia lubiła pływać w basenie. który jest na posesji.

Mam tylko nadzieję, że będą bardzo uważać przy otwieraniu i zamykaniu bramy tak jak obiecali.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mysza2 napisał:

Dziewczynki wydaje nam się, że to dobry dom dla Matiego właśnie.

Ogrodzenie na podmurówce, porządna brama.

Państwo pożegnali swoją sunię rok temu, zarzekali się, że już więcej żadnego psa, ale zwłaszcza pan nie wyobraża sobie domu bez psa.

Działka bardzo ładna, duża, zadbana.

To co opowiadali i jak opowiadali o swoich psiakach przekonało nas że były kochane i zadbane.

Nie ta ostatnia, ale poprzednia sunia lubiła pływać w basenie. który jest na posesji.

Mam tylko nadzieję, że będą bardzo uważać przy otwieraniu i zamykaniu bramy tak jak obiecali.

Dziewczynki kochane,bardzo wam dziękuję za wizytę i relację :) Jak zawsze nie chcecie nic za dojazd a tak być nie może.Anula prześle talonik na paliwko :)

Myślę,że warto dać szansę Matiemu i Państwu więc jutro zadzwonię i powiadomię o decyzji.Jeszcze musimy ogarnąć sprawy umowy,czipa i daty przekazania Matiego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Bardzo dziękuję za wizytę i za wiadomości.Ja też jakoś jestem przekonana do tego domku i warunków w jakie ma trafić Mati.To chyba Mati będzie miał domek.Czekamy na wiadomości od Bogusik.

 

57 minut temu, Bogusik napisał:

Dziewczynki kochane,bardzo wam dziękuję za wizytę i relację :) Jak zawsze nie chcecie nic za dojazd a tak być nie może.Anula prześle talonik na paliwko :)

Myślę,że warto dać szansę Matiemu i Państwu więc jutro zadzwonię i powiadomię o decyzji.Jeszcze musimy ogarnąć sprawy umowy,czipa i daty przekazania Matiego.

Strasznie się cieszę i trzymam kciuki aby Państwo baaaardzo chłopaka pilnowali :)

Link to comment
Share on other sites

Jak Mati zobaczy ten cały teren do bieeegania i pobiega, powącha -to ja myślę, że w jeden dzień zapomni o p Beacie. I może jedzenie lepsze dostanie, bo jak p Beata na hotelik dla niego nie miała, to może i z jedzeniem tez nie szalała zbytnio. A pies jak dobrze zje, i dobrze pobiega - no to jest szczęśliwszy zwyczajnie.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Patmol napisał:

Jak Mati zobaczy ten cały teren do bieeegania i pobiega, powącha -to ja myślę, że w jeden dzień zapomni o p Beacie. I może jedzenie lepsze dostanie, bo jak p Beata na hotelik dla niego nie miała, to może i z jedzeniem tez nie szalała zbytnio. A pies jak dobrze zje, i dobrze pobiega - no to jest szczęśliwszy zwyczajnie.

Mati akurat jest utuczony z braku ruchu.P.Beata gotowała Matiemu,że z jedzeniem nie było źle.Głównie chodziło o spacery i wybieganie się Matiego a to było od początku adopcji bardzo trudne.Doszły jeszcze sprawy osobiste i się stało jak się stało,że Mati musi zmienić miejsce zamieszkania.Przypuszczam,że Mati szybko zaaklimatyzuje się w nowym domu bo przecież kocha ruch.Sądzę też,że się uspokoi i zmieni się jak otrzyma dużą dawkę ruchu i bez szkolenia stanie się normalnym psiakiem.Dla Matiego nie trafiliśmy z domkiem ale naprawiłyśmy to i zobaczymy jak to będzie wyglądać w realu.

P.Beata przekaże Matiego z całym wyposażeniem a więc Mati powinien lekko przejść zmianę domu ale to też się okaże.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a ja sie nauczyłam lajkowac posty 26276c692300252794408097df55b124.gif

tylko nadal nie wiem czym sie rożni to serduszko od tej strzałki  w górę -serduszko to lubię, a strzałka popieram?

nie uważam, ze p. Beata Matiego głodziła, na pewno był najedzony, ale i sycące jedzenie może być różne

można dawać psu przykładowo samą wołowinę gulaszową czy szonder, a można raczej dawać ryz/kaszę/makaron z warzywami i ewentualnie mięsem -

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

Jak Mati zobaczy ten cały teren do bieeegania i pobiega, powącha -to ja myślę, że w jeden dzień zapomni o p Beacie. I może jedzenie lepsze dostanie, bo jak p Beata na hotelik dla niego nie miała, to może i z jedzeniem tez nie szalała zbytnio. A pies jak dobrze zje, i dobrze pobiega - no to jest szczęśliwszy zwyczajnie.

Miejmy taka nadzieję,że właśnie tak będzie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...