Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

 

KOLEJNE 3 KUDŁACZKI - DONIA,LEYDI I JOKI ,KTÓRE MAJĄ SZANSĘ NA OPUSZCZENIE SCHRONISKA W ZAMOŚCIU I ZAMIESZKANIA TYMCZASOWO W HOTELIKU U SZAFIRKI W NOWEJ SOLI,WOJ.LUBUSKIE.KOSZT HOTELIKOWANIA 250zŁ+KARMA+OPŁATY ZA WETA.NIE WIEMY O PSIAKACH NIC PO ZA TYM,ŻE ZOSTAŁY WYSTERYLIZOWANE I ZDJĘCIE SZWÓW NASTĄPI ZA KILKA DNI A TRANSPORT JEST PLANOWANY NA 16.05.17.

PROSIMY O WSZELKĄ POMOC DLA PSIAKÓW I BYCIE RAZEM Z NAMI NA WĄTKU

A OTO BOHATEROWIE TEGO WĄTKU :

DONIA - SUCZKA

P1270402.JPG

LEYDI - SUCZKA

P1270640.JPG

JOKI - PIESEK

P1270416.JPG

Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe,

Pomoc w postaci bazarków,

Ogłoszenia,

 Inna wszelka pomoc.

Bardzo proszę pomóżmy Doni,Leydi i Joki one nie mają nic,jedynie wątek,który im założyłam i imiona na szybko nadane.Niech opuszczą Schronisko,a my znajdziemy im domek najlepszy na świecie.

Leydi,Donia i Joki od 16.05.17 zakwaterowane w hoteliku u szafirki.

A tak opisuje nasze ślicznotki Hania:

Psiaki pozdrawiają z hoteliku :) Są .... rewelacyjne, wszystkie 3! tylko do kochania :)

Joki ciekawski, jak to facet z nosem w krzakach obwąchuje nowe zapachy. Jak wychodzimy to chwilę wyje, ale zaraz uspakaja się i kładzie.

Leydi to dama idealna na salony jako ozdoba. Spaceruje sobie delikatnie, poleży na ciepłej trawce.

Donia to kosmitka - wszędzie jej pełno, biega, szaleje, chce się bawić.

Myślę, że dobrze byłoby im na początek dawać animondę, bo może wychudzone nie są, ale tłuszczyku nie mają za wiele.

Dzisiaj popołudniu Joki idzie do fryzjera, wieczorem wrzucę zdjęcie przystojniaka str.5

                         ***************************************

Wg książeczek Donia ur. się w 2014 r., Leydi w 2015 r., Joki w 2014 r. Psiaki bardzo fajnie bawią się ze sobą, nawet Leydi się rozkręciła. Póki co nie są szczekliwe, nie niszczą, w miarę utrzymują czystość. Dzieci są dla nich obojętne.

Joki miał kastrację 22 lutego, Leydi  4 kwietnia, a Donia 24 kwietnia. Blizny wyglądają na prawidłowo zagojone.

22.05.17  zostały zaszczepione na choroby wirusowe. Joki - wys. w kłębie 35 cm, waga 11,5 kg, Leydi wys. 44 cm, waga 13 kg., Donia wys. 35 cm, waga 8,5 kg.

DONIA I JOKI JUŻ W SWOIM DOMKU OD 26.05.17 W DŁUGIE K/SZPROTAWY (WOJ.LUBUSKIE)

**************************************************************************************************************

LEYDI/LILI TAKŻE W SWOIM DOMKU OD 04.06.17 W WROCŁAWIU.

Link do zdjęć,filmików Leydi/Lili:

https://www.dropbox.com/sh/xrg4gzq5rj5alq2/AACbHwFYVYy6QyfS1kyDOxD4a?dl=0

*************************************************************************************************************

Tekst do ogłoszeń.Zdjęcia str.4 i 8.

Leydi - 2. letnia piękność szuka domu.

Leydi,cudowna,psia piękność czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Suczka potrzebuje wyjątkowego  traktowania przytulania,głaskania i delikatności.Lubi wygodę i miękkie posłanko.O Leydi można powiedzieć,że jest to psia dama,idealna na salony jako ozdoba. Przyjaźnie nastawiona jest do dzieci,psiaków i kotków.Potrzebuje bliskości  człowieka,no bo jest wyjątkowa przecież.W domu sprawuje się wzorowo,nie wyje,nie szczeka i nie niszczy.Zachowuje  czystość,ładnie chodzi na smyczy.

Suczka waży 13kg,w kłębie ma 44cm. Zaszczepiona i wysterylizowana czeka na najlepszy dom pod słońcem,któremu odwdzięczy się wielką miłością.

Więcej informacji o tej ślicznej, wyjątkowej suczce można uzyskać pod wskazanym numerem telefonu w ogłoszeniu.

Kontakt: Hania

OLX od 30,05.17

https://www.olx.pl/oferta/leydi-2-letnia-pieknosc-szuka-domu-CID103-IDmyk96.html

 

Link to comment
Share on other sites

POST ROZLICZENIOWY.

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 30,00zł-(V)-wpł.16.05.17-30,00zł-V;wpł.01.06.17-10,00zł-VI

2.Anula - 30,00zł-(V)- wpł.16.05.17-30,00zł-V;wpł.01.06.17-10,00zł-VI

Ogólnie deklaracje stałe: 60,00zł;z dniem 01.06.17 pomniejszone deklaracje stałe o 40,00zł.Dekl.stałe:20,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: 80,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Po Pusi i Teri u szafirki pozostała kwota po hotelikowaniu - 141,61zł- dla informacji

http://www.dogomania.com/forum/topic/338245-pusia-w-ds-teri-w-ds-po-pobycie-w-hoteliku-już-w-wspaniałych-domach/

2.Po Pusi i Teri,które są już w swoich domkach - 1345,58zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338245-pusia-w-ds-teri-w-ds-po-pobycie-w-hoteliku-już-w-wspaniałych-domach/

3.bazarek - Bogusik - wpł.29.05.17 - 903,60zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/339144-od-sypialni-po-kuchnięserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-190517/?page=3#comment-17080910

4.wpł.25.05.17 - 100,00zł - Ewa R.

Ogólnie deklaracje jednorazowe: 2349,18zł

Wydatki:

1.transport - Nowa Sól-Zamość i powrót - 535,00zł;przekazane-16.05.17-TZ szafirki

2.opłata za hotel-V - 233,24zł;wpł.17.05.17 ; (124,95złx3=374,85zł-141,61zł=233,24zł)

3.karma Animonda-puszki-36szt-800g-3 rodzaje -wpł.18.05.17 - 273,60zł

4.odpchlenie,odrobaczenie,szczepienie,fryzjer - str.6 - wpł.24.05.17 - 241,00zł

5.OLX-30.05.17 - 12,72zł

6.opłata za hotel(Leydi) - VI - 166,70zł - (po odjęciu nadpłaty 83,30zł-V-Joki i Doni)

Ogólnie wydatki: 1462,26zł

Stan konta:

Deklaracje stałe: +80,00zł + deklaracje jednorazowe:+2349,18zł - wydatki: -1462,26= 01.06.17 +966,92zł

U szafirki pozostaje nadpłata za hotelikowanie Leydi - 208,25zł za VI

Nadpłata 208,25zł została przekazana dla Majki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/339393-maja-z-zapomnianego-przytuliska-w-wlkp-ma-szansę-na-normalne-życieczy-szczęście-się-do-niej-uśmiechnie/

U szafirki została zlikwidowana nadpłata 22,06.17 i równa się 0,00zł

Kwotę 966,92zł w zaokrągleniu 970,00zł przeznaczamy dla Mati na opłacenie szkoleniowca

MATI ZAGINĄŁ W BĘDZINIE-JUŻ ODNALEZIONY:http://www.dogomania.com/forum/topic/339256-mati-mały-kudłaty-piesek-110218-o-godz8-zaginął-w-będzinie-wojśląskieprosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniu-matiego/?page=6&tab=comments#comment-17229054

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Moli@ napisał:

A ten czarny kropek? ,)

 

Fajne psiaki...odchuchać i sio do domków :)

 

A ten czarny kropek jest malutki,ciężko mu będzie w schronie ale nie damy rady wszystkim pomóc.Może ktoś inny się nad nim zlituje.I tak podjęłyśmy się wielkiego wyzwania.Transport i utrzymanie.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Podziwiam Was , naraz 3 psy to wielkie wyzwanie. Szkoda ,że  czarnulek nie jest sunią.

Mam nadzieję,że chociaż jeden psiak znajdzie szybko dom to będzie już lżej.Najgorszy transport,ze względu na to postanowiłyśmy pomóc 3 psiakom.

Gdyby nie wcześniej zarezerwowane 3 psiaki byśmy pomogły tej suni spod Chełma,która potrzebuje na cito pomocy.Dziewczyna jest zdesperowana i szuka wszędzie pomocy gdzie się da.Biedna mała sunia przykuta na łańcuchu z tyłu domu.Nie damy rady utrzymać 4 psiaków w Hoteliku.

Wstawiam tutaj ogłoszenie może ktoś pomoże bidulce.Jest śliczna i adopcyjna.By mogła jechać jednym transportem z naszymi psiakami chyba.

https://www.olx.pl/oferta/sara-pilnie-potrzebuje-nowego-domu-CID103-IDlZAVO.html

 

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję się u zamojskiej trójki.

Anula, Bogusik - ogromnie dziękuję za te kolejne 3 psie życia, mam nadzieję, ze szybko znajdą cudowne domy.

Pozostały pieniążki po zamojskim zmaltretowanym psie (Fazi) , zgodnie z wolą darczyńców zostaną przekazane na pomoc kolejnym zamojszczakom, które we wtorek zaczną nowe życie. 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Poker napisał:

Pokaże sunię mężowi.Może akurat coś z tego wyjdzie. Musze tylko wiedzieć jaka ona duża i czy coś wiadomo jak do kotów.

Dziewczyna mi odpowiedziała, że ona waży z 6-7kg, jest chudziutka tylko przez długą sierść wygląda na większą.

Link to comment
Share on other sites

Mąż popatrzył  na sunię  i podjęliśmy decyzję ,że dajemy jej BDT. Już jestem po rozmowie z dziewczyną, która chce jej pomóc.

Weźcie więc ją pod uwagę przy transporcie we wtorek..Oczywiście dołożę się do kosztów.

Ustaliłam ,że suńka będzie odpchlona i odrobaczona.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Mąż popatrzył  na sunię  i podjęliśmy decyzję ,że dajemy jej BDT. Już jestem po rozmowie z dziewczyną, która chce jej pomóc.

Weźcie więc ją pod uwagę przy transporcie we wtorek..Oczywiście dołożę się do kosztów.

Ustaliłam ,że suńka będzie odpchlona i odrobaczona.

Wspaniale, bardzo dziękuję  Poker że się zdecydowałaś. Podziękuj proszę mężowi. Po Fosterku pozostało trochę pieniążków to zapłacę z nich za transport Sary.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Wspaniale, bardzo dziękuję  Poker że się zdecydowałaś. Podziękuj proszę mężowi. Po Fosterku pozostało trochę pieniążków to zapłacę z nich za transport Sary.

To fajnie. Ja resztę zapewnię. Mam nadzieję ,że sunia nie będzie wymagała poważnego leczenia tylko sterylkę. Pobazarkuję na nią.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

Mąż popatrzył  na sunię  i podjęliśmy decyzję ,że dajemy jej BDT. Już jestem po rozmowie z dziewczyną, która chce jej pomóc.

Weźcie więc ją pod uwagę przy transporcie we wtorek..Oczywiście dołożę się do kosztów.

Ustaliłam ,że suńka będzie odpchlona i odrobaczona.

O rany,ale wspaniała wiadomość.Poker ogromnie dziękuję,dziękuję.Tak bardzo nam Sara leżała na sercu.Teraz trzeba koniecznie ustalić transport z TZ szafirki.Mam nadzieję,że maleństwo się zmieści jeszcze do samochodu.

Sara PILNIE potrzebuje nowego domu!!! Lublin - image 8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...