Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

13 minut temu, Onaa napisał:

Joki strasznie fajny :), myślałam że to większy psiak, ale on chyba wielkości foksia jest.  A Leydi wygląda dla mnie jak duży szczeniak :).

Joki jest mały na zdjęciach wyszedł spory a Donia jeszcze mniejsza,bardzo drobniutka sunia.Jedynie Leydi wzrostowo na zdjęciach pasuje.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, helli napisał:

robią wrazenie chudych, po Joki trudno stwierdzic

Najbardziej chudą wydaje się Donia ale rozmawiałam o tym z Hanią i puszki animoonda zamówimy aby psiaki podtuczyć.Czekamy na wiadomości o jej ocenie "przeglądowej"....

Jutro zadzwonię bo widzę,że Hania nie zdała relacji z poprzedniej nocy i kolejnego dnia pobytu psiaków w hoteliku

 

Link to comment
Share on other sites

Psiaki pozdrawiają z hoteliku :) Są .... rewelacyjne, wszystkie 3! tylko do kochania :)

Joki ciekawski, jak to facet z nosem w krzakach obwąchuje nowe zapachy. Jak wychodzimy to chwilę wyje, ale zaraz uspakaja się i kładzie.

Leydi to dama idealna na salony jako ozdoba. Spaceruje sobie delikatnie, poleży na ciepłej trawce.

Donia to kosmitka - wszędzie jej pełno, biega, szaleje, chce się bawić.

Myślę, że dobrze byłoby im na początek dawać animondę, bo może wychudzone nie są, ale tłuszczyku nie mają za wiele.

Dzisiaj popołudniu Joki idzie do fryzjera, wieczorem wrzucę zdjęcie przystojniaka.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

Psiaki pozdrawiają z hoteliku :) Są .... rewelacyjne, wszystkie 3! tylko do kochania :)

Joki ciekawski, jak to facet z nosem w krzakach obwąchuje nowe zapachy. Jak wychodzimy to chwilę wyje, ale zaraz uspakaja się i kładzie.

Leydi to dama idealna na salony jako ozdoba. Spaceruje sobie delikatnie, poleży na ciepłej trawce.

Donia to kosmitka - wszędzie jej pełno, biega, szaleje, chce się bawić.

Myślę, że dobrze byłoby im na początek dawać animondę, bo może wychudzone nie są, ale tłuszczyku nie mają za wiele.

Dzisiaj popołudniu Joki idzie do fryzjera, wieczorem wrzucę zdjęcie przystojniaka.

Haniu,bardzo dziękujemy za relację!:) Bardzo się cieszę,że psiaki są  fajne i mam nadzieję,że już tak zostanie :) Będziemy czekać z niecierpliwością na metamorfozę Joki :)

Animondę zamówimy dla psiaków co by trochę ciałka nabrały i sprawdź proszę w książeczkach ile psiaki mają lat?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale, że są adopcyjne :)
Imię Leydi zobowiązuje, hihi :)

Niom! :) To imię nadała jej właściwie Tola bo w rozmowie z nią,jak pytałam o charakter suni to powiedziała: bardzo spokojna,dostojna taka prawdziwa Leydi...I tym sposobem została Leydi :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

 Świetne wieści. Nie wiem czy zauważyłyście ,że psy z zamojskiego schronu maja bardzo dobre charaktery.  Może to jakaś nowa rasa  - Mix zamojski ?

To prawda,że są zazwyczaj łagodne.Jedynie jeden kudłacz Oli niestety ale okazał się dość agresywny i nie udało nam się mu pomóc.Chyba nadal bidulek jest w schronisku :(

Poker,pozwolę sobie wstawić tu Twoje rozliczenie aby było wszystko jasne :)

Tropek 80+40 =120 zł, Kitka  - 80+40+25 = 145 złzł,  3 pieski  240 + 120 +75 + 100  = cała trasa 535 zł .Sprawdźcie czy dobrze policzyłam. 120+145+535 = 800 zł

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam Animondę 36 puszek - 800g - 3 rodzaje - woł.+indyk;woł.+jagnięcina;woł.+kurczak.Każdego rodzaju po 12szt. Koszt z rabatem 3% - 273,60zł.Paczka powinna nadejść w poniedziałek do Hani.

Haniu,w paczce powinna być faktura albo paragon.Bardzo proszę zrób zdjęcie i wstaw na wątek.

Poprawiłam koszt transportu tj.535,00zł.

Cieszę się,że psiaczki mają fajne charaktery.Kochane niunieczki niech się cieszą życiem,wolnością.Hania podkarmi je,wypielęgnuje,szczepienia i będziemy szukać dla nich domku.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz oglądnęłam i podziwiałam zdjęcia ślicznego Joki i taki drobiazg dostrzegłam: Joki ma czerwoną obróżkę i smyczkę, a tymczasowy opiekun też ma akcent tego koloru w swoim ubiorze :)

Haniu,ponieważ nie odniosłaś się do mojego posta, to przypominam się z prośbą o podanie wieku psiaków wpisanych w książeczkach.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Bogusik napisał:

Jeszcze raz oglądnęłam i podziwiałam zdjęcia ślicznego Joki i taki drobiazg dostrzegłam: Joki ma czerwoną obróżkę i smyczkę, a tymczasowy opiekun też ma akcent tego koloru w swoim ubiorze :)

Haniu,ponieważ nie odniosłaś się do mojego posta, to przypominam się z prośbą o podanie wieku psiaków wpisanych w książeczkach.

I jeszcze jak Hania będzie u weta to bardzo proszę o wagę psiaków no i wzrost.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek psiaki zostaną zaszczepione, zważone i zmierzone. Wg książeczek Donia ur. się w 2014 r., Leydi w 2015 r., Joki w 2014 r. Psiaki bardzo fajnie bawią się ze sobą, nawet Leydi się rozkręciła. Póki co nie są szczekliwe, nie niszczą, w miarę utrzymują czystość. Dzieci są dla nich obojętne.

Joki miał kastrację 22 lutego, Leydi  4 kwietnia, a Donia 24 kwietnia. Blizny wyglądają na prawidłowo zagojone.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...