Jump to content
Dogomania

Donia, Joki,Leydy już w DS.Ich pragnienie się spełniło.


Recommended Posts

1 minutę temu, Ellig napisał:

Jeżeli sunia będzie w BDT, to proszę o namiary na wątek, Klub WB może wesprzeć sterylizację ...

Szerokiej drogi!

Bardzo dziękuję za pamięć.

U mnie psy są zawsze w BDT. Zwykle daję sobie radę bazarkami.  Jeżeli proszę o pomoc to w sprawie sterylek dla innych suniek w pilnej potrzebie i wtedy pukam do Akcji sterylizacja, bo też jestem datkowiczką.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Bardzo dziękuję za pamięć.

U mnie psy są zawsze w BDT. Zwykle daję sobie radę bazarkami.  Jeżeli proszę o pomoc to w sprawie sterylek dla innych suniek w pilnej potrzebie i wtedy pukam do Akcji sterylizacja, bo też jestem datkowiczką.

Klub wspiera wszystkie zwierzaki w BDT zarówno na leczenie, karmę jak i np. transport, zapraszamy również inne potrzebujace zwierzaki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pokerowa sunieczka troszkę poszczekiwała ale po to żeby zwrócić na nią uwagę :) Wygłaskałam od nas i się uspokoiła. Bardzo przyjazna. Nie myślę żeby długo szukała domku.

 

Donia jeszcze bardziej proludzka :D cały czas domagała się głaskek, Podróżowała razem z maluchem i troszkę go "zanieczyściła" :). Wykąpać i sruuu do dom.

Joki nie szukał kontaktu, nawet nie obwąchiwał ręki. Ale co się dziwić dość długo byl w schronie a dziś tyle wrażeń.

Leydi.......no prawdziwa Lady. Ukradła mi serce na amen. Jest piękna. Też nie szukała zupełnie kontaktu z człowiekiem - ale pewnie jak z Jokim - tyle wrażeń to i psiak nie wie o co chodzi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Pokerowa sunieczka troszkę poszczekiwała ale po to żeby zwrócić na nią uwagę :) Wygłaskałam od nas i się uspokoiła. Bardzo przyjazna. Nie myślę żeby długo szukała domku.

 

Donia jeszcze bardziej proludzka :D cały czas domagała się głaskek, Podróżowała razem z maluchem i troszkę go "zanieczyściła" :). Wykąpać i sruuu do dom.

Joki nie szukał kontaktu, nawet nie obwąchiwał ręki. Ale co się dziwić dość długo byl w schronie a dziś tyle wrażeń.

Leydi.......no prawdziwa Lady. Ukradła mi serce na amen. Jest piękna. Też nie szukała zupełnie kontaktu z człowiekiem - ale pewnie jak z Jokim - tyle wrażeń to i psiak nie wie o co chodzi.

 

 

Przed chwilą P.Piotr pojechał z psiakami do domu.Też mam te same odczucia odnośnie psiaczków.Mam nadzieję,że Joki się zmieni.Jak go wołałam,dawałam rękę do powąchania to odwracał głowę i tak tkwił.Absolutnie nie szukał kontaktu ze mną.

Wszystkie psiaki wymęczone na czele z P.Piotrem. Wszystkie wymiotowały.

Zaczerwienienia po szwach.Haniu bardzo proszę przemyj Rivanolem.Koniecznie SPA bo niesamowicie śmierdzą.Jak P.Piotr tyle godzin wytrzymuje w samochodzie,podziwiam.

Donia raczej chudzinka,drobniutka,mała.Trzeba chyba będzie zamówić Animondę ale to napisze Hania jak dokładnie obejrzy psiaki.Leydi jest spora wg.mnie do kolana a Joki przed kolano,koniecznie trzeba obciąć.

Przekazałam pieniążki za transport.

Haniu bardzo dziękuję za przekazanie umów adopcyjnych.

P.Piotrowi szczególne podziękowanie proszę przekazać za transport i trud.

Donia

IMG_0365.JPG

IMG_0369.JPG

Joki

IMG_0366.JPG

IMG_0370.JPG

Leydi

IMG_0367.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Anula napisał:

Przed chwilą P.Piotr pojechał z psiakami do domu.Też mam te same odczucia odnośnie psiaczków.Mam nadzieję,że Joki się zmieni.Jak go wołałam,dawałam rękę do powąchania to odwracał głowę i tak tkwił.Absolutnie nie szukał kontaktu ze mną.

Wszystkie psiaki wymęczone na czele z P.Piotrem. Wszystkie wymiotowały.

Zaczerwienienia po szwach.Haniu bardzo proszę przemyj Rivanolem.Koniecznie SPA bo niesamowicie śmierdzą.Jak P.Piotr tyle godzin wytrzymuje w samochodzie,podziwiam.

Donia raczej chudzinka,drobniutka,mała.Trzeba chyba będzie zamówić Animondę ale to napisze Hania jak dokładnie obejrzy psiaki.Leydi jest spora wg.mnie do kolana a Joki przed kolano,koniecznie trzeba obciąć.

Przekazałam pieniążki za transport.

Haniu bardzo dziękuję za przekazanie umów adopcyjnych.

P.Piotrowi szczególne podziękowanie proszę przekazać za transport i trud.

 

Anulko jak dobrze,że Piotrek stara się do Ciebie zajechać i możesz zobaczyć psiaki :) O Animondzie rozmawiałam wczoraj z Hanią i jak oceni,że będzie potrzebna to zamówimy.

Najważniejsze,że juz są chyba na miejscu w hoteliku i opuszczą transportery po tak długiej podróży.Teraz będziemy czekać na relację Hani :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo urodziwa trójka :)

Dobrze, że już na miejscu, odeśpią podróż, stres i będzie już tylko lepiej - szafirka odkarmi, wypieści, a  Bogusik i Anula  zadbają o cudowne domy :)

 Kochane dziewczyny - po raz kolejny ogromne podziękowania za wszystko, co robicie dla psów, te zamojskie są Wam szczególnie wdzięczne!

Czekam na jutrzejsze wieści.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Serce raduje widok psiaczków na zielonej trawce. Aż mi się łza w oku zakręciła...Anula, Bogusik, dziękuję!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig  

 

22 minuty temu, Tola napisał:

Bardzo urodziwa trójka :)

Dobrze, że już na miejscu, odeśpią podróż, stres i będzie już tylko lepiej - szafirka odkarmi, wypieści, a  Bogusik i Anula  zadbają o cudowne domy :)

 Kochane dziewczyny - po raz kolejny ogromne podziękowania za wszystko, co robicie dla psów, te zamojskie są Wam szczególnie wdzięczne!

Czekam na jutrzejsze wieści.

 

 

Kochane,one są Wasze i Nasze i dzięki zawsze dobrze układającej się współpracy,wspólnie udaje nam się pomóc zamojskim piesiom :) Cieszę się ogromnie,że tym razem aż 4 psiaki opuściły schronisko + jeden z Chełma :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

 

Kochane,one są Wasze i Nasze i dzięki zawsze dobrze układającej się współpracy,wspólnie udaje nam się pomóc zamojskim piesiom :) Cieszę się ogromnie,że tym razem aż 4 psiaki opuściły schronisko + jeden z Chełma :)

Ja też się ogromnie cieszę i mam nadzieję, że za jakiś czas zabierzemy kolejne bidy.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ja też się ogromnie cieszę i mam nadzieję, że za jakiś czas zabierzemy kolejne bidy.

Gabrysiu,jak tylko Hania z TZ doprowadzą psiaki do porządku to będziemy im zaraz szukać domków.Miejmy nadzieję,że szybciutko je znajdą i zrobią tym samym miejsce na kolejne :)

2 godziny temu, Ellig napisał:

Wspaniałe psiaki! Cudownie ,ze juz bezpieczne...:) Wspaniala akcja pomocy!

Tym razem faktycznie akcja była dość spora bo aż 5 psiaków rozpoczęło nowe życie  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...