Jump to content
Dogomania

Neska - mała wystraszona czarnulka z Radys - pierwsze chwile w nowym domu.


Anecik

Recommended Posts

10 godzin temu, helli napisał:

czy wykluczyli  jakis mikro udar/skrzep w mozgu?takie mikroudary sa niezauwazalne (padaczki chyba nie mial- jako konsekwencji tego skrzepu?)

wtedy podaje sie zastrzyk na dotlenienie mozgu, i potem leki dotleniajace

Jeżeli Ronisia leczą objawowo to jest w jadłospisie encorton.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Witajcie serdecznie :)

Troszkę nas nie było ale doba za krótka.

U malej Czarnej - na smyczy lepiej. Już nie plącze się sama ze sobą tylko maszeruje równym kroczkiem. Zresztą od wczoraj puszczam ją samą po ogrodzie - przychodzi na zawołanie.. Oczywiście doskonalimy chodzenie na smyczy. Apetyt ma, kąpiele 2 już były i codzienne smarowanie uszu. Do nas podchodzi, po domu chodzi bardzo prędziutko to tu to tam i znowu tu.....Na kanapę sama nie wskakuje ale jak ją wezmę na kolana to grzecznie siedzi. Do innych psiaków ok, do mojej kotki też. Podchodzi na głaski. Zastawiłam jej poduchami tą dziurę pod schodami bo było mi tam bardzo niewygodnie :D i dosunęliśmy kanapę pod ścianę więc ma taki swój kącik gdzie śpi i poleguje. Zresztą na środku salonu rozłożyliśmy koc dla Ronisia żeby mial się na czym zapierać - bo na kaflach to trochę słabo.

U Ronisia

Roniś -  tak jak napisała Anula bierze Encorton. W porównaniu z ubiegłym tygodniem to niebo a ziemia. Próbuje się odpychać tymi łapinkami we wszystkich kierunkach i nieraz uda mu się podnieść na przednie łapki. Rehabilitacja działa cuda. Zresztą Pani Halinka naszego Lolcia od Togusi postawiła ana łapki to jestem dobrej myśli że i Ronisia postawi. Dziś przespałam PIERWSZĄ noc od ubiegłego piątku - Roniś nie płakał :) Nawet na psiaki już mniej powarkuje - myślę o Szroniku i Kajtusiu bp z laskami to pewnie chętnie by się pobawił

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg

 

1aaaaa.jpg

 

2aaaaa.jpg

 

3aaaaa.jpg

 

4aaaaa.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Malutka jest bardzo fajna i ogród już zalicza sama.

A u Ronisia co stwierdzono? Byłaś z nim na TK i jaka diagnoza jest postawiona?

Mojemu Mikusiowi pomogła pośrednio operacja a później Neostygnina.

Na TK i rezonansie nic nie wyszło - jest podejrzenie polineuropatii obwodowej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2017 o 00:50, helli napisał:

czy wykluczyli  jakis mikro udar/skrzep w mozgu?takie mikroudary sa niezauwazalne (padaczki chyba nie mial- jako konsekwencji tego skrzepu?)

wtedy podaje sie zastrzyk na dotlenienie mozgu, i potem leki dotleniajace

Helli czy wpłata Ewa R. to od Ciebie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...