Jump to content
Dogomania

Neska - mała wystraszona czarnulka z Radys - pierwsze chwile w nowym domu.


Anecik

Recommended Posts

Wieści z domu Neski.

Dziewczyny jakoś funkcjonują, Mufka oczywiście ustawia Neskę a Neska jak to Neska daje się ustawić. Pani kontroluje żeby nie była za bardzo zdominowana przez Mufkę. Jadła normalnie czyli bez wariactwa - chyba że się jeszcze rozkręci :D Koo zrobiła ale w salonie, ogonek jeszcze schowany ale przychodzi na glaski i t=tulenie.

Będzie dobrze :)

Pani dała 100 zł na transport - jutro zrobię końcowe rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anecik napisał:

Wieści z domu Neski.

Dziewczyny jakoś funkcjonują, Mufka oczywiście ustawia Neskę a Neska jak to Neska daje się ustawić. Pani kontroluje żeby nie była za bardzo zdominowana przez Mufkę. Jadła normalnie czyli bez wariactwa - chyba że się jeszcze rozkręci :D Koo zrobiła ale w salonie, ogonek jeszcze schowany ale przychodzi na glaski i t=tulenie.

Będzie dobrze :)

Pani dała 100 zł na transport - jutro zrobię końcowe rozliczenie.

Te wieści były z wczoraj ale jakoś mi się nie zapisały :)

 

Dziś są nowe

Jest dobrze, co prawda Neska soje potrzeby załatwiła w salonie ale rano już na dworze. Nadal obwąchują się z Mufką. Mufka się wczoraj obraziła na Panią ponieważ Pani Halinka tiutiala z Neską a Mufka podglądała zza winkla o czym Pani nie wiedziała. I znowu musiała Mufce tłumaczyć że kocha je obie i nic się nie zmieni :). Pani Halinka mówi że Mufka zrozumiała bo foch przeszedł :D Neska wieczorem wskoczyła do Pana do łóżka (na łóżku Pani brylowała Mufka) a później usadowiła się w miejscu gdzie Pani położyła jej kocyk. Wieczorem Pani miała śmiechu co niemiara bo kopiłam Nesce obrożę i szelki z ledami i Neska pulsowała w krzaczkach :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, helli napisał:

to trzymamy jeszcze za zadomowienie, a pozniej mamy trzymac  za zabieg sterylizacji, jesli pamietam

Taki zapis jest oczywiście w umowie. Pod koniec czerwca Mufka ma mieć szczepienia i taki też termin wyznaczyliśmy sobie na sterylke:)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, helli napisał:

a jesli pamietam, to suka niewysterylizowana jest dominujaca,  poczatki moga byc trudne (Neska jako szef)

Z charakteru dominująca to Neska nie była. A w domu mam przykład jak to wysterylizowana Zulka jest baaaardzo dominująca a niewysterylizowana Jadwinia niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam dziś z Panią Halinką. Dziewczynki może się jeszcze nie kochają ale już się polubiły. Oczywiście Mufka czuje się "ważniejsza" - w końcu była tam 3 tygodnie wcześniej, ale że Neska jest jaka jest to jej to lotto. Śpią czasem razem na kanapie przytulone pupami, wciskają się do Pani na kolana, chodzą z Panem na spacery i działają z Panią w ogrodzie. Szczególnie Mufcia bo Neska to grzeczna dziewczynka i nie kopie dołów jak robi to Mufka. Poradziłam Pani zakup nowych roślin a nawet drzewek......no bo skoro już ma gotowe wykopane dołki to co się mają marnować :) Zazdrość już minęła, nawet zdarzyło się że jadły z jednej miski  w co Pani nie mogła uwierzyć bo Mufka pilnuje michy jak mało kto. Neska już nie je jak wariat i NAWET suchy pokarm potrafi leżeć w miskach,  w co ja z kolei nie mogłam uwierzyć mając w pamięci zachowanie Neski podczas jedzenia. A w zasadzie podczas pochłaniania jedzenia. U mnie widocznie wg Neski była większa konkurencja i może się bała że jej braknie :). Kochana malutka. Na święta do Pani zjechały się wnuki. I na spacer to i owszem mogły sobie pójść z dziećmi ale już głaski to niekoniecznie. Tu też się dobrały jak w korcu maku. Zresztą Pani bardzo się cieszy że jej tak "sparowałam" dziewczyny.

Tyle, zadzwonię za jakiś czas to będą kolejne wieści.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 16.06.2017 o 22:58, Mysza2 napisał:

Dla Neski poleciało 227 zł z bazarku

Bardzo proszę Anetko potwierdź na wątku bazarkowym jak dolecą:)

 

Pieniądze już na koncie. Serdecznie dziękuję. Nadwyżkę 22 zł przeznaczam na "zadłużoną" tymczasowiczkę Kikę, która jest już w swoim domku.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...