Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

PROMYK
 
Na maila otrzymałyśmy wyniki badań:
 
Wykonano morfologię krwi.
 Laboratorium: 
 MCV(ŚOK): 64.80 
 MCH(ŚMH): 22.10 
 MCHC(ŚSH): 34.00 
 Erytrocyty: 6.96 mln/mm3
 Hematokryt: 45.10 %
 Hemoglobina: 15.40 g/dl
 Leukocyty: 11.50 tys./mm3
 Trombocyty: 545.00 tys./mm3
 Neutrofile pałeczkowate: 1.00 %
 Neutrofile segmentowate: 72.00 %
 Eozynofile: 10.00 %
 Limfocyty: 15.00 %
 Monocyty: 2.00 %
Wykonano biochemię krwi.
 Glukoza: 89.00 mmol/l
 
Jest dobrze :)
Trzymamy się wcześniejszych zaleceń. Pod koniec tygodnia wizyta w lecznicy sprawdzenie stanu skóry - może wejdą nowe leki. Za dwa tygodnie powtarzamy morfologię.
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie wyniki są dobre.Warto by było jeszcze zbadać mocz.No i to oczko może jedno jest do uratowania.

Moli@,bardzo,bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i troskę nad Promyczkiem.Takie DT trzeba wychwalać pod niebiosa.Nic dziwnego,że Promyczek w ekspresowym tempie wraca do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

 

Pyszny gryzaczek :)

powąchał za gryzak i do siebie na legowisko...:D

100_6867.JPG

100_6875.JPG

 

Przed chwilą rozpakowałam pudła a tu niespodzianka gryzaki (Ptysia)...dla Promyczka ...zapomniałam ,)

 

100_6864.JPG

 

Karma, miska na wodę dla pozostałych sierściuchów. Dziękujemy :)

Miska świetna, nie tylko do samochodu w torbie/plecaku też się zmieści...praktyczna :)

100_6865.JPG

Edited by Moli@
błędne imię
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Ogólnie wyniki są dobre.Warto by było jeszcze zbadać mocz.No i to oczko może jedno jest do uratowania.

Moli@,bardzo,bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i troskę nad Promyczkiem.Takie DT trzeba wychwalać pod niebiosa.Nic dziwnego,że Promyczek w ekspresowym tempie wraca do zdrowia.

Bardzo dziękujemy :)... ale jak mówi przysłowie nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :D

 

Do kompletu badań można dołączyć badanie moczu...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z  dr.Kalinowską o oczkach Promyczka.Zaleca konsultację u dr.Garncarza.Doszłyśmy do wniosku,że zanim Promyczek wydobrzeje i można będzie poddać jego ew. zabiegowi na oku,to w międzyczasie można umawiać się do P.Doktora,żeby nie przeciągało się nam wszystko zbytnio w czasie.

Jeszcze nie dzwoniłam,bo nie wiem kiedy i jak będzie  z transportem do Warszawy.W niedzielę syn przyjeżdża na tygodniowy urlop i nie będę mieć czasu do 20.03.

Będę  prosić męża,żeby nas zawiózł.Jutro zadzwonię do Warszawy i zobaczę kiedy P.Doktor ma wolny termin.

 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że wyniki są dobre....no i ,że uszka Promyczkowi smakują,troszkę zajęcia maluch mieć będzie....a kolegę Ptysia  Promyś niech oczywiście poczęstuje.

Fakturka z lecznicy -109zł opłacona.

Jak się wczoraj dowiedziałam, do Pana dr.Garncarza odległych terminów specjalnie nie ma.Nie umawiałam się jeszcze na konkretny dzień,bo nie wiem kiedy będę mieć transport do W-wy.W przyszłym tygodniu powinnam wiedzieć i  wówczas umówię Promyczka.

Na Promyczka konto dotarło.100zł od Agniesiulka K....deklaracja za luty i marzec + jednorazowa.....Z całego serca dziękujemy za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Po dłuższej przerwie bez netu zaglądam do mojego ulubieńca i....skaczę z radości na tak dobre wyniki z badań :) Kochany szkrabek z takim apetytem zajada gryzaka :)

Czekamy Aniu na termin konsultacji u dr Garncarza i miejmy nadzieję,że jednak chociaż z jednym oczkiem da się coś zrobić.

Będę niedługo ruszać z bazarkiem wielkanocnym i Promyś będzie miał też w nim swój udział :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, WiosnaA napisał:

Cieszę się,że wyniki są dobre....no i ,że uszka Promyczkowi smakują,troszkę zajęcia maluch mieć będzie....a kolegę Ptysia  Promyś niech oczywiście poczęstuje.

Fakturka z lecznicy -109zł opłacona.

Jak się wczoraj dowiedziałam, do Pana dr.Garncarza odległych terminów specjalnie nie ma.Nie umawiałam się jeszcze na konkretny dzień,bo nie wiem kiedy będę mieć transport do W-wy.W przyszłym tygodniu powinnam wiedzieć i  wówczas umówię Promyczka.

Na Promyczka konto dotarło.100zł od Agniesiulka K....deklaracja za luty i marzec + jednorazowa.....Z całego serca dziękujemy za pomoc!

Oj! pomyłka... oczywiście gryzaki WiosnaA zakupiła dla Promyczka i chłopczyk pałaszuje :). Nad gryzakiem pracuje około 2 godzin

Ptyś nie dostaje gryzaków, kosteczek, jeszcze 2 tygodniowy szlaban na takie przysmaki!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

A czemu Ptysiu ma szlaban ???

Jakieś problemy zdrowotne?

mocznik - podniesiony poziom mocznika

hemoglobina - podniesiony poziom hemoglobiny

GPT - podwyższone próby wątrobowe

Ptyś, miał chorą wątrobę co pokazały wyniki badań i na co wskazywał jego wygląd i zachowanie. Jest na diecie i jeszcze przez pewien czas pokarm ciężko strawny długo zalegający jest niewskazany.

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Będę niedługo ruszać z bazarkiem wielkanocnym i Promyś będzie miał też w nim swój udział :)

Bogusik, jako że promyczek jest bliski mojemu sercu, jeżeli się zgodzisz mogłabym przekazać na bazarek Promyczka 5 szt. obroży przeciwkleszczowych firmy Sabunol, 75 cm, nowych oraz parę innych prezentów także nowych. Jeżeli te rzeczy są potrzebne to przyślij adres na priv.

 

18 godzin temu, WiosnaA napisał:

Jak się wczoraj dowiedziałam, do Pana dr.Garncarza odległych terminów specjalnie nie ma.Nie umawiałam się jeszcze na konkretny dzień,bo nie wiem kiedy będę mieć transport do W-wy.W przyszłym tygodniu powinnam wiedzieć i  wówczas umówię Promyczka.

WiosnA, jak będziesz jechać do Warszawy z Promyczkiem, to daj znać, Darek i ja chętnie byśmy się z nim spotkali w Warszawie. Wspominamy często tego malucha. Może trzeba Ci w czymś pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Promyczek z kolegą Maniem układają się do spanka :)

Promyczek wyczesany...zdecydowanie mniej martwego naskórka na włosach

Promyczek lubi pluszaki...pilnuje, układa w legowisku... na posłanku kocurka jakby chciał się podzielić zabawką ;D

 

100_6924.JPG

100_6925.JPG

100_6933.JPG

100_6941.JPG

100_6944.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...