Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

5 minut temu, elficzkowa napisał:

Czy wynik badania USG dopiero będzie ? Albo ja nie umiem znaleźć... Mam nadzieję, że wszystko ok  

USG - było... nie wykazało zmian patologicznych. Pan doktor Jaroszewicz wstawił w kartę chorobową, przy kolejnej wizycie wezmę wydruk

Link to comment
Share on other sites

W zeskrobie - gronkowiec złocisty i grzyby.

USG - nie wykazało zmian patologicznych

Pobrano dziś krew  na morfologię ( wynik wieczorem )

Wydałam - 8,80 zł ( jodyna + wątróbka ) - paragony

Antybiotyk w zastrzykach który otrzymuje Promyczek od 17.02 na szczęście działa na wyhodowanego gronkowca!

Ma dostać 10 zastrzyków potem antybiotyk w tabletkach

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobra wiadomość :)

 

Przed chwilą dzwoniła Pani doktor Kalinowska, morfologia Promyczka o połowę lepsza...jest zdecydowana poprawa.:)

W lecznicy dostałam receptę na Encorton, podanie było uzależnione od wyników. Pani doktor podjęła decyzję - leczymy nieznaną przyczynę bardzo wysokiej leukocytozy i gronkowca w pierwszej kolejności. Przez 3 dni 1 tabl dziennie kolejne 3 dni 1/2 tabletki + oczywiście antybiotyk. Potem wizyta, kontrolna morfologia i zobaczymy co dalej.

Wyniki badania krwi wstawię - wszystkie przy okazji kolejnej wizyty.

Kąpiele, psikanie skóry wykonujemy według wcześniejszych zaleceń

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elficzkowa napisał:

Moli@ - jednak cuda się u Was dzieją ! Mizianka dla Promyczka i  0heart.gif dla jego Opiekunów 

Promyczek miał szczęście że został zauważony i zabrany z przytuliska, gdyby został tam jeszcze kilka dni źle by się skończyło.

WiosnaA i my korzystamy z usług tych samych lekarzy - ufamy im :)

Kibicujmy wspierajmy Promyczka w walce z chorobą...

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, helli napisał:

a co z ta tasiemczyca, brr, bedzie jakos eksmitowana z niego? moze jak sie wzmocni

edit: wyczytalam, ze odrobacza sie normalnie

Będzie jeszcze jedno podanie leku na robale a potem badanie kału...kolejna wizyta będzie wcześniej czyli trzeba będzie dowieźć kupkę do badania i wtedy będą jakieś zalecenia

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

W zeskrobie - gronkowiec złocisty i grzyby.

USG - nie wykazało zmian patologicznych

Pobrano dziś krew  na morfologię ( wynik wieczorem )

Wydałam - 8,80 zł ( jodyna + wątróbka ) - paragony

Antybiotyk w zastrzykach który otrzymuje Promyczek od 17.02 na szczęście działa na wyhodowanego gronkowca!

Ma dostać 10 zastrzyków potem antybiotyk w tabletkach

Nic dziwnego przy takim zapchleniu i ranach ....wszystkie paskudztwo przyczepiło się do maluszka..ehh.

Trochę potrwa leczenie tej skóry.

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Bardzo dobra wiadomość :)

 

Przed chwilą dzwoniła Pani doktor Kalinowska, morfologia Promyczka o połowę lepsza...jest zdecydowana poprawa.:)

W lecznicy dostałam receptę na Encorton, podanie było uzależnione od wyników. Pani doktor podjęła decyzję - leczymy nieznaną przyczynę bardzo wysokiej leukocytozy i gronkowca w pierwszej kolejności. Przez 3 dni 1 tabl dziennie kolejne 3 dni 1/2 tabletki + oczywiście antybiotyk. Potem wizyta, kontrolna morfologia i zobaczymy co dalej.

Wyniki badania krwi wstawię - wszystkie przy okazji kolejnej wizyty.

Kąpiele, psikanie skóry wykonujemy według wcześniejszych zaleceń

Dobrze,że wyniki są lepsze....walcz dzielnie Promyczku! Jedz wątróbeczkę i siły zbieraj.

 

11 minut temu, Moli@ napisał:

Będzie jeszcze jedno podanie leku na robale a potem badanie kału...kolejna wizyta będzie wcześniej czyli trzeba będzie dowieść kupkę do badania i wtedy będą jakieś zalecenia

Chyba 3.03.17 drugie odrobaczenie i badanie koniecznie.

Całe szczęście ,ze usg w porządku.

Moli,przypomnij też P.Doktor o karcie informacyjnej z badania oczek.Wiem,że tam ciągle pacjentów masę,ale w wolnej chwili niech nam przygotuje wszystkie wypisy.

Jeżdżenia na razie zapowiada się sporo,..dziewczyny,macie kawałek do Białego i meldujcie ile wyjazd kosztuje, albo podliczajcie km za 2-3 wyjazdy, jak Wam wygodniej..,na wodę nie jeździcie , za paliwo zwrócimy.

Zaraz robię przelewy.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mogę coś napisać bo wczoraj dogo mi zablokowało możliwość pisania na wątkach ,pw i edycji.

Bardzo się cieszę,że Promyczek zdiagnozowany i jest teraz odpowiednio leczony.Przy gronkowcu złocistym rany by się zasklepiały przy powierzchownym leczeniu, ale były by nawroty.To najgorszy z tej grupy "cichy niszczyciel" Trzymam mocno kciuki za dalsze postępy w leczeniu!

Link to comment
Share on other sites

Ja też do dzisiaj nie mogłam nic napisać.

Było wczoraj zapytanie na OLX o Promyczka, odpisałam to co wiem z wątku, zobaczymy czy Pani zadzwoni.

"Dobry wieczór,
czy dla Promyka byłby dobry dom z małym ogrodem? czy on chodzi na spacery, czy wystarczy mu ogródek? czy toleruje inne zwierzęta? mam 8-miesięcznego sheltie bardzo żywiołowego, może być męczący dla starszego psa.mam też skunksa, ale on pewnie ma podobny charakter co Promyk. jaki ma charakter? ile prawdopodobnie ma lat? czy jest niewidomy od urodzenia?
Joanna "

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2017 o 14:48, Moli@ napisał:

....

Wydałam - 8,80 zł ( jodyna + wątróbka ) - paragony

.....

 Moli@ powiedziała,że tego typu drobne zakupy + paliwo za dojazd do lecznicy,podsumujemy na koniec  miesiąca i jednorazowo zrobię przelew.

Dlatego też, przelewu za powyższe paragony nie zrobiłam

.Faktura z lecznicy na kwotę 155zł opłacona 21.02.17.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...