Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Przed chwilą była kupka a w niej dużo malutkich jajeczek...termin drugiego podania leku na robale  3.03 - czekać czy podać wcześniej?

Pierwszy raz mam tak zarobaczonego psiaka a nie bardzo jestem w temacie, proszę o poradę.

 

Już wiem.

Dodzwoniłam się do lecznicy. Doktor Jaroszewicz zna historię, wyniki laboratoryjne Promyczka... zalecił odrobaczenie już dziś i przez kolejne 2 dni pod warunkiem że nie będzie sensacji żołądkowych, jeżeli będą uzgodnić z lecznicą.

Nie mamy w zapasie tabletek na robale, czyli wyjazd do lecznicy

drugie odrobaczenie - 01.03

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Przed chwilą była kupka a w niej dużo malutkich jajeczek...termin drugiego podania leku na robale  3.03 - czekać czy podać wcześniej?

Pierwszy raz mam tak zarobaczonego psiaka a nie bardzo jestem w temacie, proszę o poradę.

 

Już wiem.

Dodzwoniłam się do lecznicy. Doktor Jaroszewicz zna historię, wyniki laboratoryjne Promyczka... zalecił odrobaczenie już dziś i przez kolejne 2 dni pod warunkiem że nie będzie sensacji żołądkowych, jeżeli będą uzgodnić z lecznicą.

Nie mamy tabletek na robale, czyli wyjazd do lecznicy

drugie odrobaczenie - 01.03

Biedny Promyczek był dosłownie zżerany przez robale od wewnątrz i na zewnątrz :)

Moli@ jeszcze raz serdecznie dziękuję,że zechciałaś go przyjąć i zapewniasz mu tak dobrą opiekę :) Jak teraz popatrzyłam na te ostatnie zdjęcia i porównałam z pierwszymi to jest nieporównywalna zmiana! Sierść jest teraz lśniąca a wyłysienia już chyba nawet pokrywają się gdzieniegdzie małym meszkiem...? :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aniu rozliczyłam bazarek i Anula zrobi przelew dla Promyczka na Twoje konto .Potwierdź kochana jak pieniążki wpłyną na wątku bazarkowym :)

ROZLICZENIE:

WPŁATY ZA FANTY: 573,00zł + NADPŁATY 23,20zł = 596.20zł

30%  - PROMYCZEK - 178,86zł

70%  - PUSIA I TERI   - 417,34zł

-----------------------------------------------------------

        RAZEM:               596,20zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338375-rozliczam-pościelowo-i-domowo-do-170217/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

po nocy przed szczotkowaniem - widoczna na sierści złuszczająca się skóra ( ilość zmniejsza się z każdym dniem)

Pojawił się meszek...odrastają włosy w różnych kolorach - czarne, czekoladowe i stalowe :)

100_6768.JPG

 

Po ułożeniu uszu widać że nie czuje się pewnie na drodze a jakie oczy duże pysio poważny, nie biegnie przodem jak w lesie ale idzie kilka kroków za.

Przed nami nauka chodzenia na smyczy

100_6774.JPG

100_6776.JPG

100_6781.JPG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Bogusik napisał:

Aniu rozliczyłam bazarek i Anula zrobi przelew dla Promyczka na Twoje konto .Potwierdź kochana jak pieniążki wpłyną na wątku bazarkowym :)

......

30%  - PROMYCZEK - 178,86zł

....

http://www.dogomania.com/forum/topic/338375-rozliczam-pościelowo-i-domowo-do-170217/

Bogusiu,z całego serca w imieniu Promyczka i swoim dziękujemy!

Zaraz zamelduję się na bazarku.

21 godzin temu, Paulshadow napisał:

Dzien dobry Ciocie,

Na moim bazarku w UK dobre Duszyczki wplacily jeszcze 150zl i w calosci przeslalam je dla Promyczka❤️

Zdrowiej Maluchu :)

Najserdeczniej dziękujemy Dobrym Duszyczkom i Tobie za wsparcie dla naszego Promyczka.

Pieniążki 150zł mam już na koncie.

21 godzin temu, Anula napisał:

Pieniążki z bazarku Bogusik przelane po zaokrągleniu do 180,00zł.

Pieniążki 180zł mam już na koncie.Dziękuję pięknie Anulko!

 

Troszkę spokojniej możemy patrzeć w przyszłość,bo leczenia przed nami dopiero początek.

19 godzin temu, Moli@ napisał:

Kupiłam w lecznicy tablety na robale CESTAL x 2 tab - ( wpisano w historię choroby ), do podania - 2.03 i 3.03

Zapłaciłam 13,00 zł (paragon)

 

 

Moli,dziękuję,że pilnujesz wszystkiego.

Podlicz paliwo i razem puszczę przelew.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Może i nie umie,ale według mnie przede wszystkim dlatego,że nie widzi.

Tak było jak szłam z nim na dłuższej smyczy po parku...kręcił się w kółko i widziałam,że się boi.

Jak smycz zrobiłam króciutką,to trzymał się nogi i ślicznie dreptał ,poczuł się lepiej zdecydowanie, co jakiś czas noskiem dotykał nogi jakby sprawdzał.

 

edit.

Nie dodałam najważniejszego....Promyczek wygląda prześlicznie!

 

Edited by WiosnaA
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, WiosnaA napisał:

Może i nie umie,ale według mnie przede wszystkim dlatego,że nie widzi.

Tak było jak szłam z nim na dłuższej smyczy po parku...kręcił się w kółko i widziałam,że się boi.

Jak smycz zrobiłam króciutką,to trzymał się nogi i ślicznie dreptał ,poczuł się lepiej zdecydowanie, co jakiś czas noskiem dotykał nogi jakby sprawdzał.

Nie pomyślałam...może sugerowałam się Keruskiem który gdy tylko wyczuł pod stopkami asfalt, płytki chodnikowe od razu prawie przywierał do nogi i szedł noga w nogę z opiekunem

Promyczek na asfalcie, drodze szutrowej...obie w miarę szerokie zachowywał się jakby pierwszy raz pokonywał takie trasy, zapierał się nie chciał iść trochę szarpał... To było nasze pierwsze wyjście zobaczymy jutro bo pada, mokro i nie chcę go prowadzić na asfalt

Link to comment
Share on other sites

CESTAL 2 tabletki - 13,00 zł / 01.03 (paragon)

Przejazdy / paliwo (18.02 - 02.03 ) - 2 x wyjazd do lecznicy  - Wesoła

cena paliwa/gazu - 2,20zł

średnie spalanie samochodu - 10l na 100 km

trasa ( w obie strony ) - 46,5 km

2 x 46,5 km = 93 km

koszt 2 wyjazdów - 20,46 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Spróbuj na króciutkiej smyczy,żeby mógł czuć Twoją bliskość.Z czasem jak pozna teren,to może i na dłuższej pewniej się poczuje.

A rano tak fajnie zapowiadało się u nas,słoneczko prześliczne,..też zmokłam jak kura wracając ze swoimi ogonkami.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, WiosnaA napisał:

Spróbuj na króciutkiej smyczy,żeby mógł czuć Twoją bliskość.Z czasem jak pozna teren,to może i na dłuższej pewniej się poczuje.

A rano tak fajnie zapowiadało się u nas,słoneczko prześliczne,..też zmokłam jak kura wracając ze swoimi ogonkami.

Będziemy próbować... może za dużo wrażeń na raz, spacer po lesie i dwóch różnych drogach.

Dla mnie deszcz to nie problem Promyczkowi też nie przeszkadza ale nie chcę go wyprowadzać na mokry asfalt...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

CESTAL 2 tabletki - 13,00 zł / 01.03 (paragon)

Przejazdy / paliwo (18.02 - 02.03 ) - 2 x wyjazd do lecznicy  - Wesoła

cena paliwa/gazu - 2,20zł

średnie spalanie samochodu - 10l na 100 km

trasa ( w obie strony ) - 46,5 km

2 x 46,5 km = 93 km

koszt 2 wyjazdów - 20,46 zł

Moli@,grosza zarobku nie chcesz od bezdomniaka.....dziękuję za Wasze Serce!

Wieczorkiem zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

Podałam ostatnią zleconą dawkę Encortonu - 1/2 tabletki

Po CESTALU wieczorna kupka, jak wczoraj mniej zwarta ale jajeczek nie widziałam

Po szybkim spacerku w deszczu Promyczek bawi się w domu piłeczką :)... guma do zabawy jest fajna ,)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Poleciała stała dla Promyczka  20 zł oraz jednorazowa 50 zł.

Promyczek przepiękny. Moli@ mam nadzieje, ze ubierzesz go jeszcze na biedronkę , bo wtedy jest nie  tylko przepiękny ale wprost cudnościowy 

Ooo,tak,tak

I 70zł  jest już na koncie Promyczka od cioci elficzkowej.....Bardzo pięknie Dziękujemy!

 

Zrobiłam przelew za tabletki i zwrot za paliwo dla Moli@- 33,46zł....potwierdź Moli@,jak pieniążki dotrą.

Przed chwilą zakupiłam również  w Zooplusie  jedzonko dla Promyczka - 36 x 400g puszki  animonda senior.

Jedna 400g puszka na dzień jest za mało dla niego,zjada je z apetytem,a chłopaka trzeba troszkę odkarmić więc niech je na zdrowie.

Wzięłam też uszka do podgryzania dla relaxu,bo Promyczkowi nudzi się już samemu,a póki co, jeszcze nie może dołączyć do stada.

Zgodnie z obietnicą ,że za tymczasowanie Promyczka wesprzemy bezdomniaczki  przebywające pod opieką Moli@,zakupiłam dziś worek karmy Bosch-15kg- 94,80zł

 

83381214: Przetwarzanie

Data zamówienia: 2 marzec 2017
Kwota: 236,00 zł
Sposoby płatności: Rachunek
Kurier : Logo gp
 
Produkt Cena Ilość Kwota
suma 236,00 zł
Cena razem
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
236,00 zł
581591_22_2_gratis_animonda_grancarno_or
12 x 400 g Animonda GranCarno Original Junior/Senior w super cenie!
- Senior, 2 smaki
41,80 zł 3 125,40 zł
606563_du_e_opakowanie_bosch_silikonowa_
Duże opakowanie Bosch + Silikonowa miska podróżna, 1000 ml gratis!
- Adult Lamb & Rice, jagnięcina i ryż, 15 kg
94,80 zł 1 94,80 zł
199705_lammohren_1.jpg
Uszy jagnięce
- 200 g
15,80 zł 1 15,80 zł
W razie pytań skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...