Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

3 minuty temu, elficzkowa napisał:

Niechaj te wstrętne robale jak najszybciej opuszczą Promyczka. Wiosna tuż, tuż i Biedronek powinien fruwać w promieniach słoneczka bez zbędnego balastu.

Taki malutki piesek a był żywicielem dla tylu pasożytów...cudem przeżył i jak twierdzą weci w schronisku nie miałby szans

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Taki malutki piesek a był żywicielem dla tylu pasożytów...cudem przeżył i jak twierdzą weci w schronisku nie miałby szans

Moli@,on był żywcem zjadany od wewnątrz i zewnątrz.Biedny maluszek,nikt mu nie pomógł wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie bezdomniaki leżą mi bardzo na sercu ale są w śród nich takie,które mają szczególne w nim miejsce.Promyczka jak tylko zobaczyłam,to  myślałam,że serce mi pęknie widząc go w takich warunkach :(Tak jak swego czasu Maksiu, tak i teraz Promyś jest moim ulubieńcem i tak już pozostanie do końca :)

Moli@ wstawia takie ładne zdjęcia,że zawsze oglądam je po kilka razy, nie mogąc się nacieszyć widokiem wolnego i zadbanego Promyczka :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elficzkowa napisał:

Promyczek już z kolegami ! Ale super ! Mam nadzieję, że zapoznanie wypadło bezproblemowo.

Pilnujemy...:)

pierwsze zapoznanie za nami...dziś piękna pogoda maluchy nie marzły, chętnie biegały po ogrodzie...a my za nimi ;D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kontrolna wizyta lecznicy.

Badanie krwi w tym określenie poziomu cukru - Promyczek dużo pije i dużo siusia.

Badanie kału

Konsultacja okulistyczna

Zalecenia - raz w tygodniu pryskanie skóry (2 kolejne dni)

- raz w tygodniu, dzień przed pryskaniem kąpiel w VetExspert -(zakupiłyśmy w lecznicy odpowiedni szampon)

- nadal podawanie leku doustnego + na poprawę flory bakteryjnej (zakupiłyśmy)

- 30 dniowa kuracja witaminowa ( zakupiłyśmy w lecznicy 30 tabletek )

Wizyta - fakturka płatna przelewem - 109,00 zł

Lacidofil - 14,95 zł (paragon - zapłaciłacono gotówką)

Preparat witaminowy - 30 kapsułek żelowych - 18,00 zł (paragon - zapłacono gotówką)

____________________________________________________________________________

Dojazd do lecznicy - 5,20 zł (podzielony na dwa pieski)

Wydałyśmy 38,15 zł - 06.03.- leki + przejazd

 

100_6847.JPG

100_6849.JPG

100_6856.JPG

100_6859.JPG

100_6857.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...