Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 14.07.2017 o 13:01, agat21 napisał:

Głaski dla Szronika :) Wciąż brak odzewu z ogłoszeń?

Głaski przekazane. Kochany Szronik....dobrze że trafił mu się Blekuś - nowy przyjaciel

 

P1130503.jpg.9c9ef7e664c5e4ce29cda7d7659345e6.jpg

 

P1130504.jpg.736094654295f0c13812666cff8dd6b6.jpg

 

P1130546.jpg.f8da610cd764cd50e93e2136f18d8470.jpg

 

P1130521.jpg.b7467a2a2a0d7ca55a68100e6a5ecced.jpg

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, WiosnaA napisał:

Zaglądam czasami do Szroniczka,fajny piesek z niego.

Anecik,mam nadzieję,że się nie pogniewasz,że troszkę kolorku Szroniczkowi "rzuciłam".

P1130521.jpg.b7467a2a2a0d7ca55a68100e6a5

 

P1130546.jpg.f8da610cd764cd50e93e2136f18

A tu śliczny... kocha piłeczkę,

P1130363.jpg.92b6ad83ba0ffb457c0cfbdf480

 

 

 

Coś Ty Aniu koloruj Szroniczka jak się da. Ja nie umiem :(

Link to comment
Share on other sites

znalazłam takie ogłoszenie Szronika na olx i mam jedno pytanie i jedną uwagę

https://www.olx.pl/oferta/na-dom-czeka-niewielki-szronik-nikt-go-nie-chce-CID103-IDnz4R0.html#3693bd729a;promoted

 

Niewielki pies to dla mnie to 10 kg max. Czy Szronik jest naprawde niewielki?

I-- to bardzo subiektywne oczywiście, ale jeśli w tytule ktoś napisał: NIKT GO NIE CHCE, to jest to dla mnie przekaz który mówi: skoro nikt go nie chce to widac coś z nim nie tak... Nie wiem jak uważacie? Mi się ten zwrot nie podoba i radziłabym zmienić...

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, kiyoshi napisał:

znalazłam takie ogłoszenie Szronika na olx i mam jedno pytanie i jedną uwagę

https://www.olx.pl/oferta/na-dom-czeka-niewielki-szronik-nikt-go-nie-chce-CID103-IDnz4R0.html#3693bd729a;promoted

 

Niewielki pies to dla mnie to 10 kg max. Czy Szronik jest naprawde niewielki?

I-- to bardzo subiektywne oczywiście, ale jeśli w tytule ktoś napisał: NIKT GO NIE CHCE, to jest to dla mnie przekaz który mówi: skoro nikt go nie chce to widac coś z nim nie tak... Nie wiem jak uważacie? Mi się ten zwrot nie podoba i radziłabym zmienić...

Nie lubię się wtrącać, ale mam podobne przemyślenia odnośnie tytułu.

Tytuł powinien zachęcać. To tak jak z reklamą produktu trzeba użyć ładnego sformułowania, aby czytający

zwrócił uwagę i  przeczytał z zaciekawieniem całą treść ogłoszenia

 

Link to comment
Share on other sites

Popieram zdanie Dziewczyn... też zawsze staram się napisać taki tytuł, aby zachęcał. Był zgodny z prawdą (czyli nie wprowadzał w błąd odnośnie wielkości czy charakteru), ale jednocześnie zaintrygował i zmusił do kliknięcia w ogłoszenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szronik bardzo dziękuje :) za pieniążki na swoje utrzymanie , które wpłynęły od agat21 0heart.gif  (20zł), MikAga z Mikusią 0heart.gif (30zł), jaguski 0heart.gif (10zł) i WIGI 0heart.gif (40zł za dwa mce).

A piesio ciągle czeka u Anetki na domek. Teraz ma nowe urocze suczki i pieska swojej wielkości, więc pewnie zadowolony :). Ciekawe kto będzie chciał z nim szaleć :).

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Onaa napisał:

 

A piesio ciągle czeka u Anetki na domek. Teraz ma nowe urocze suczki i pieska swojej wielkości, więc pewnie zadowolony :). Ciekawe kto będzie chciał z nim szaleć :).

Onaa kochana, dlaczego ignorujesz pytanie które padło wyżej? rozumiem, ze się nie zgadzasz z naszymi sugestiami...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ogłoszenia Szronika, to podmieniłam na olx ogłoszenie które miał Alfik właśnie z tytułem "nikt mnie nie chce" i widziałam że było zainteresowanie Alfikiem więc pomyślałam że może akurat - ja bazo łam w ogłoszeniu na wzruszeniu ludzi . A prawda jest taka że Szronika nikt nie chce a miał już różne tytuły, i o energicznego Szronika też nikt nie pytał. Wyświetleń telefonu ma trochę, i obserwujących ale Anetka nic nie pisała żeby ktoś o niego dzwonił ostatnio.

Jeśli zaś chodzi o rozmiar pieska - dla mnie Szronik jest niewielki. Ma przecież tylko 14 kg i jest drobnej budowy. Tak do 15kg to piesek jest niewielki ale nie mały, mały to tak do 10kg.

Jeśli macie jakiś swój tekst to pomoc przy ogłaszaniu Szronika będzie bardzo pomocna.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Tola napisał:

jednak niewielki;)

ciekawe do jakiej rasy można go porównać (tzn. pod względem wielkości żeby móc sobie wyobrazić), bo dla mnie po zdjęciach to jest większy średniak...

ale ja to ślepawa już jestem;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...