Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Trochę po wieczornych wyciach i piskach się uspokoił. Smutny taki. Nawet nie ma się z kim bawić :( Wychodzi słoneczko to porobimy nowe zdjęcia. Może jednak kogoś ujmie z serce.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Onaa napisał:

Zapłaciłam Anetce za dt za kwiecień. I dalej szukamy domku dla Szronika.

Kajtuś ma jeszcze olx wyróżnione od 18.05.

Zakończyłam, wznowię i podmienię na Szronika, tylko Reniu proszę wybierz fotki.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Kajtuś ma jeszcze olx wyróżnione od 18.05.

Zakończyłam, wznowię i podmienię na Szronika, tylko Reniu proszę wybierz fotki.

Bardzo Ci dziękuję Gabi :). Może te  zdjęcia:

P1130020.jpg

P1130024.jpg

P1130019.jpg

z.jpg

d.jpg.10f253d00be85035687d0a140da73813.jpg.27cbadcf33269cd5a3ce96f8e1d59db2.jpg

P1130194.jpg

P1130188.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nici z podmiany, zmieniłam tekst i imię, ale niestety USUNĘLI, pewnie ze względu na zdjęcia

Powód usunięcia ogłoszenia przez moderatora

Przyczyna usunięcia: Identyczna lub łudząco podobna oferta już jest w naszym serwisie.

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
Jego towarzysz znalazł dom, a on tęskni - Szrinik szuka domku
Dotyczy ono tego samego lub podobnego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.
Jeśli firma oferuje na sprzedaż produkty podobne, jednak różniące się szczegółem, powinny być one ujęte w jednym ogłoszeniu.

Jeżeli umieściłeś ogłoszenie drugi raz, ponieważ chciałeś coś w nim zmienić, skorzystaj z opcji edycji poprzedniego ogłoszenia - to proste i szybkie.
Link to comment
Share on other sites

Szronik bez Kajtusia wygrzeczniał. Dużo czasu spędza na wybiegu bo jednak malizny trochę w strachu przed nim ale bawi się z Nikiem od sąsiada i to mu wystarcza. ma teraz czas na przytulanie się do mnie, nawet ma więcej czasu na jedzenie. Zrobił się fajny gościu. Drzewka już wszystkie poobgryzał więc szkód im więcej nie zrobi. Teraz kopie doły pod nowe drzewa - chyba. Generalnie potrzebuje sporo uwagi, rzucanie piłką, zabawy szarpakiem - o .... to jego żywioł. A rozstanie z Kajtkiem wyszło mu raczej na dobre :)

Nie robiłam zdjęć ponieważ na jutro był zamówiony profesjonalny fotograf żeby zrobić zdjęcia psiakom które są u mnie (dziękuję Kulfoniasty). Niestety Pan wylądował dziś w szpitalu i sesja odwołana :( Coś popstrykamy jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...