Jump to content
Dogomania

Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).


Onaa

Recommended Posts

Dnia 19.03.2017 o 18:34, anecik napisał:

Postaram się zadziałać. Ukryję :D gdzieś Kajtka to może uda się zrobić jakieś sensowne zdjęcia Szronikowi. Ale - na marginesie - Gabi robiła Kajtkowi olx z tymi samymi zdjęciami które są na wspólnym ogłoszeniu i olx nie odrzucił.

Anetko, czekam na zdjęcia. Nie chcę robić ogłoszeń a potem dokładać do nich zdjecia, bo to podwójna robota.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ona03 napisał:

Cudne Szroniątko :) ale.......

zauważyłam, na innych wątkach również, że pieski po fryzjerze, z fryzurką na jakiś typ rasy, szybciej znajdują domki.

 

4 godziny temu, Onaa napisał:

Co myślicie żeby Szronika na sznaucerka zrobić ?

Plan taki jest. Tylko że moja fryzjerka usiłuje go "wcisnąć" do siebie ale ciężko coś :( Zadzwonię dziś.....będę błagać :) Do innych nie chodzę. Byłam kilka razy gdzie indziej i porażka. Więcej nie pójdę.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dot. zabezpieczenia p/kleszczom. po przyjeździe miał zaaplikowane krople ale działające tylko miesiąc. Czy mam kupić kolejne czy może obrożę? I jeszcze szeleczki - te co miał "zostały" wykończone :D a takich dużych nie mam na stanie. Więc czy też kupować (jemu akurat by się przydały)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Wykupiłam ostatni tydzień odświeżeń wspólnego ogloszenia Szronika i Kajtusia na OLX, do 3 kwietnia:

 

20170327_181749.jpg

Ile mam przelać pieniażków Havanko ?

Przed chwilą, anecik napisał:

Mam pytanie dot. zabezpieczenia p/kleszczom. po przyjeździe miał zaaplikowane krople ale działające tylko miesiąc. Czy mam kupić kolejne czy może obrożę? I jeszcze szeleczki - te co miał "zostały" wykończone :D a takich dużych nie mam na stanie. Więc czy też kupować (jemu akurat by się przydały)

Tak, bardzo proszę Anetko, kup mu szeleczki. Jeśli chodzi o zabezpieczenie to nie wiem co lepsze - jak uważacie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...