Jump to content
Dogomania

Cuda się zdarzają stara 11 letnia Miłeczka bez oczka znalazła kochający domek i śpi na kanapie :D, a starszy Rabarbar też znalazł domek :).


Onaa

Recommended Posts

Miłka wczoraj pomogła mi bardzo ocenić stosunek do innych psów rozbrykanego Bongusia - biedak całe życie spędził na łańcuchu w dodatku był niemal na śmierć zagłodzony, jest z niego spore charakterne psisko, więc długo zwlekałam zanim odważyłam się zapoznać go z jakąś sunią. Miła okazała się idealna, niewiele mniejsza, odważna, przyjazna, wesoła. No i podbiła serce Bonga:)

d4181006ae0bf0d0gen.jpg

d3c06410bffe2c59gen.jpg

8d2f8d0861511460gen.jpg

 

Poza tym Miłka lubi śnieg:)

55bb7966de4208a9gen.jpg

60bbc0b35c6d9726gen.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5ddb4009a1acaa57gen.jpg

 

Tu Miłka przy swoim boksie... zdziwiona, że zamknięty:)

bc96d25fa991168fgen.jpg

 

Bongo sobie biega po wybiegu, więc lepiej, żeby równie duży Ergo się z nim nie spotkał...

b304db0e23f3144cgen.jpg

 

Miłka w swoim boksie... Miła przestaje być miła jak jakiś pies podchodzi pod siatkę:)

7946294b1fc7182dgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Miłka jest na prawdę niesamowita. Tak długo była w schronisku a mimo to otwarta, wesoła, bez lęku czy agresji do ludzi i innych psów. U Murki czuje się szczęśliwa jakby już zapomniała swój niedawny los. Kocha przestrzeń, bieganie.

Murko czy nadal tak bardzo lubi swoją budę wyścieloną sianem?? Piszesz, że przestaje być miła, gdy jakiś pies podchodzi do jej boksu. Moze pierwszy raz w życiu ma swoje miejsce takie tylko dla siebie. I broni tego. Ale na zdjęciu widzę, że mieszka razem z innym psem

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, KrystynaS napisał:

Miłka jest na prawdę niesamowita. Tak długo była w schronisku a mimo to otwarta, wesoła, bez lęku czy agresji do ludzi i innych psów. U Murki czuje się szczęśliwa jakby już zapomniała swój niedawny los. Kocha przestrzeń, bieganie.

Murko czy nadal tak bardzo lubi swoją budę wyścieloną sianem?? Piszesz, że przestaje być miła, gdy jakiś pies podchodzi do jej boksu. Moze pierwszy raz w życiu ma swoje miejsce takie tylko dla siebie. I broni tego. Ale na zdjęciu widzę, że mieszka razem z innym psem

Na wybiegu Miła jest otwarta wobec innych psiaków, przyjazna. Z Ergiem, z którym mieszka w boksie też się fajnie dogaduje, nawet przy jedzeniu nie ma problemu.

Wiele psów będąc w boksie ostro szczeka na podchodzące psy - broni swego terytorium, michy:) Miła też tak ma. Jestem jednak pewna, że na tak ostro obszczekiwanego psa przez kraty swojego boksu będzie normalnie reagować poza boksem:)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze troszkę i będziemy chyba ogłaszać Miłeczkę :).

Przydałoby się jakieś zdjęcie samego pycholka i zdjęcie przy człowieku.

Murko chciałam jeszcze zapytać czy z tylnymi łapami suni wszystko ok ? Bo na niektórych zdjęciach sunia ma je takie jakby zgięte jak u owczarków niem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...