Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

Wyczesałam dziś colaczka. Zdecydowanie był kiedyś czasany i mu się to miło kojarzy, bo sam się nadstawiał - normalnie podchodził i ustawiał się bokiem:) Czesanie portek i ogona już mu się tak nie podobało, ale daliśmy radę (psiak absolutnie się nie bronił, tylko robił uniki, jest mega łagodny). Dredy były na szczęście "młode" i prawie wszystko dało się wyczesać, niewiele trzeba było wycinać. Większość to był podszerstek, który się splątał, ale dał wyczesać. Tylko na łokciach były zlepki sierści, które musiałam powycinać.

Psiak ładnie chodzi na smyczy i bardzo stara się wszystkie sprawy pozałatwiać na spacerach. Naprawdę bardzo fajny, zrównoważony i przyjazny psiak. W lecznicy też go bardzo chwalili:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Murka napisał:

Wyczesałam dziś colaczka. Zdecydowanie był kiedyś czasany i mu się to miło kojarzy, bo sam się nadstawiał - normalnie podchodził i ustawiał się bokiem:) Czesanie portek i ogona już mu się tak nie podobało, ale daliśmy radę (psiak absolutnie się nie bronił, tylko robił uniki, jest mega łagodny). Dredy były na szczęście "młode" i prawie wszystko dało się wyczesać, niewiele trzeba było wycinać. Większość to był podszerstek, który się splątał, ale dał wyczesać. Tylko na łokciach były zlepki sierści, które musiałam powycinać.

Psiak ładnie chodzi na smyczy i bardzo stara się wszystkie sprawy pozałatwiać na spacerach. Naprawdę bardzo fajny, zrównoważony i przyjazny psiak. W lecznicy też go bardzo chwalili:)

No to rach ciach i szukamy domu :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Psiak po lepszej karmie, zabiegach pielęgnacyjnych i odpowiedniej dawce miłości szybko nadrobi stracony czas i juz niedługo zachwyci urodą, b charakterem już zachwyca:)

Jak tylko będą nowe zdjęcia - zaczynamy ogłaszać :)

 

4 godziny temu, Tyś napisał:

Rozpływam sie na wieści o collaczku :) Super, po prostu super.

"Małe co nieco" wysłałam ;)

 

Godzinę temu, Tianku napisał:

Odwiedzam Przystojniaka:)

Bardzo Wam dziękuję za obecność i pomoc dla  Bezimiennego.

Link to comment
Share on other sites

O 14.10.2016 o 08:02, Tianku napisał:

. . .

przelałam 20 zł dla Psiaka na razie tyle mogę :( 

I już jest na koncie. Informacja o tym na samej górze strony :)

12 godzin temu, Jo37 napisał:

Tak - to wpłata od Grażki123.

Dzięki, poprawię w rozliczeniu  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...