Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Jeszcze nie.mamy. Czekam na odpowiedź czy osoba poproszona wyrazi zgodę. 

Jakżebym mogła się nie zgodzić ? Psiak potrzebuje kasy, a kasa skarbnika :)

Mam tylko jedną prośbę. Ponieważ teraz mam sporo czasochłonnych zajęć m.in., przygotowanie działki do zimy i przeprowadza do Krakowa, bardzo niewiele czasu mogę poświęcić na siedzenie przy kompie. Czy mogłabyś porozsyłać namiary na konto ? Sporządzę informację i prześlę Ci PW z prośbą o porozsyłanie do osób chcących wesprzeć psiaczka finansowo.

Może tak być ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jo37 napisał:

Oczywiście ,że tak.  Bardzo dziękujemy.

Cieszę się na miłą współpracę.

Na I stronie wątku jest mój post więc przekształciłam go w post rozliczeniowy.

Okropny jest ten brak możliwości subskrybowania wątku :(

Zapiszę sobie link do wątku i postaram się być kilka razy dziennie. Informacje o ruchach na koncie będą codziennie, a jak czas pozwoli, to i kilka razy na dziennie.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jo37 napisał:

PW z numerem konta wysłane . Niestety nie mogę wysłać wiadomości do Tyś i Alaskan malamutte

Wielgachne dzięki :)  Alaskan malamutte i Tyś powiadomię kanałami :)

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

elik sobie poradzi  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Musi :)

6 godzin temu, Jo37 napisał:

Ale elik poprosiła mnie o wysyłanie PW z kontem .

I ogromnie dziękuję za powiadomienia    frezje.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja w końcu, choć to, że nie można obserwować wątków jest ogromnym utrudnieniem...

Colaczek jest bardziej w typie rasy mi się wydawało (po zdjęciach ze schronu). Jest bardzo chudy, sierść okropna (zajmę się nią stopniowo, jutro postaram się powycinać dredy).

Miał też świerzba w uszach, którego leczenie będzie długotrwałe, ponieważ collie mają genetyczną nadwrażliwość na iwermektynę (standardowy lek szybko zwalczający świerzb) - działa to na nich jak trucizna. Psiak dostał kropelki do uszu, które trzeba będzie podawać ok. miesiąc.

Pies jest bardzo przyjazny i łagodny. Wygląda na to, że miał dobry dom i kontakt z człowiekiem. Nieobca jest mu jazda samochodem, chodzenie na smyczy itd.

W książeczce ma wpisany wiek 2,5 roku i imię... Bronzo... błagam wymyślcie coś innego:)

bbcfc2e595eaeecfgen.jpg

330ee353696d4d57gen.jpg

2f9fa5111977f8d6gen.jpg

34221152c3a82537gen.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jo37 napisał:

Jaki wypłoszek . Jak dobrze, że już poza schronem. Pewno w nowym boksie psy nie dopuszczały go do miski.

Zima byłaby dla niego straszna. 

Moje propozycje imienia : Alf , Tey, Kojo.

 

10 minut temu, Tola napisał:

Może ktoś zrobi bazarek imienny, prosimy...

Właśnie to miałam powiedzieć, że przydałby się chłopakowi bazarek imienny.

Ja niestety w najbliższych dniach będę miała bardzo gorący okres więc nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy znajduje się na pierwszej stronie wątku. Jest 16 licząc od góry.

Dawniej posty były numerowane i było to bardzo wygodne, ale kolejne ulepszenia zlikwidowały ten zwyczaj. Niestety :(

Jo37, czy mogłabyś w swoim pierwszym poście, obok informacji, że jestem skarbnikiem, wstawić link do wątku rozliczeniowego ?

Link to comment
Share on other sites

Śliczne zdjęcie roześmianego Colinka :) One tak właśnie pokazują  wyglądowo zadowolenie i to wskazuje na dobry początek,że  chłopak już łapie wiatr w żagle..Ta rasa potrzebuje stabilizacji, unormowanego trybu życia i przede wszystkim bliskości człowieka.Muszą dostać tyle porcji głasków i zainteresowania w danej chwili,na ile tego potrzebują.Ogromnie wrażliwe i bardzo przywiązane do swojego człowieka psy. Trzymam mocno kciuki! :)

34221152c3a82537gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...