Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

Ares jest piękny!

Wzruszyłam się widząc go tak odmienionego - jak niewiele trzeba, aby w psich zrezygnowanych oczach zobaczyć błysk nadziei i radości!

 

Piękny, wzruszający tekst i myślę, ze na pierwsze telefony nie będę długo czekała !

Jednak usunęłabym informację o miejscu przebywania psa - chodzi mi o nazwę województwa - Zamość to prawie koniec świata i moimi zdaniem informacja ta zniechęci dobre domy z innych okolic np z Warszawy.

Informacje o miejscu przebywania psa można przekazać w rozmowie tel. lub w mailu, tym bardziej, ze nie będziemy szukać domu na naszym terenie ;).

A Murka to woj. lubelskie ;)

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tola napisał:

Ares jest piękny!

Wzruszyłam się widząc go tak odmienionego - jak niewiele trzeba, aby w psich zrezygnowanych oczach zobaczyć błysk nadziei i radości!

 

Piękny, wzruszający tekst i myślę, ze na pierwsze telefony nie będę długo czekała !

Jednak usunęłabym informację o miejscu przebywania psa - chodzi mi o nazwę województwa - Zamość to prawie koniec świata i moimi zdaniem informacja ta zniechęci dobre domy z innych okolic np z Warszawy.

Informacje o miejscu przebywania psa można przekazać w rozmowie tel. lub w mailu, tym bardziej, ze nie będziemy szukać domu na naszym terenie ;).

A Murka to woj. lubelskie ;)

 

 

16 minut temu, Anula napisał:

Też tak myślę aby nie zamieszczać gdzie Kaszmir przebywa,zawsze to można powiedzieć w rozmowie telefonicznej.Jeszcze bym zamieniła słowo "wyciągnięty" na "zabrany" albo został przeniesiony do Hotelu dla Zwierząt.

Dzięki. Zaraz poprawię tekst.

Link to comment
Share on other sites

O 16.10.2016 o 16:59, Murka napisał:

. . .

Koszty u weta (odrobaczenie,odpchlenie, wymaz z ucha, krople do uszu) kosztowało 117 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6608a3d7079691c4

 

O 17.10.2016 o 16:04, elik napisał:

Zaraz zrobię przelew.

. . .

 

O 17.10.2016 o 16:15, elik napisał:

Przelew w drodze :)

 

O 17.10.2016 o 21:42, Tola napisał:

Zea pokryje koszt wizyty u weta, poproszę fakturę na taka kwotę.

Murko,  w poniedziałek (17.10.) zrobiłam przelew na kwotę 117,00 zł. Nie potwierdziłaś więc pytam, czy przelew dotarł ?

Już po moim poście, że przelew w drodze, Tola napisała, że fakturę pokryje Fundacja ZEA i poprosiła o fakturę. Czy Fundacja otrzymała fakturę za weta ?

EDIT

Z Jo37 ustaliłyśmy, że moja wpłata 117,00 zł  będzie uznana za przedpłatę na hotelowanie.

Zamieszanie z fakturą za weta to moja wina   Przecież sama napisałam w deklaracjach, że Fundacja  pokryje koszty zabiegów weterynaryjnych. Zabyło mi się. Soreczki  gif niewinny.gif

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, elik napisał:

 

 

 

Murko,  w poniedziałek (17.10.) zrobiłam przelew na kwotę 117,00 zł. Nie potwierdziłaś więc pytam, czy przelew dotarł ?

Już po moim poście, że przelew w drodze, Tola napisała, że fakturę pokryje Fundacja ZEA i poprosiła o fakturę. Czy Fundacja otrzymała fakturę za weta ?

Przelew dotarł, a fakturę wystawię dziś lub jutro. 

Dziś był u nas wet i doszczepiliśmy Areska na wirusówki (fakturę będę mieć po weekendzie). Przy okazji wet skontrolował uszka, jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

O 20.10.2016 o 21:17, Poker napisał:

Na tym zdjęciu ma fantastyczną minę .

4377afd14b62f486gen.jpg

 

 Ja tez nie mogę się napatrzeć, piękny chłopak :).

Na razie nikt nie dzwoni - wczoraj był co prawda jeden tel ale pan chyba rozłączył się po informacji, ze obowiązuje procedura adopcyjna.

Ale przecież to dopiero początek walki Aresa o własny dom, ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie głośno myślę czy Aresa nie ogłaszać także na Trójmiasto. Agniesiulka K wyadoptowała migiem tymczasika w typie collie do Gdańska,twierdzi,że tam jest duże zainteresowanie adopcją.Wiem,że to daleko ale może warto kilka zrobić ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Aresik - jak się okazuje - wcale nie jest takim ciapą jakby się wydawało. Ulokowaliśmy go na próbę w boksie z małą suczką, która od razu chciała go zdominować - nie dał się i co więcej sam pokazał jej kto tu rządzi:) Należy się małej diablicy:)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Elik poproszę nr konta dla Aresa. 1/3 pieniążków po Bajeczce zasili jego konto czyli 690 zł :)

Powtarzam z wątku Halinki/Bajki :)

Wielkie dzięki anecik 

  frezje.jpg     gif całuski.gif

 

A  nr kona ten, z którego wpłynął pieniążki dla Twojej Tyci. Zrobiłam przelew wczoraj więc pewnie jutro będą na Twoim koncie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...