Jump to content
Dogomania

Udało się! Mam dom pod Warszawą.Zaczynam walczyć o dom. Już mam imię, jestem Ares. Smutny, bezimienny owczarek collie prosi o ratunek


Jo37

Recommended Posts

46 minut temu, Murka napisał:

Kolaczek załapał już, że spacerki są regularne i zachowuje czystość:)

Na dniach - oby tylko była znośna pogoda - porobimy mu ładne zdjęcia, niech śmiga do domu:)

Koszty u weta (odrobaczenie,odpchlenie, wymaz z ucha, krople do uszu) kosztowało 117 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6608a3d7079691c4

No i Murka dobrze prawi :)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Murka napisał:

Kolaczek załapał już, że spacerki są regularne i zachowuje czystość:)

Na dniach - oby tylko była znośna pogoda - porobimy mu ładne zdjęcia, niech śmiga do domu:)

Koszty u weta (odrobaczenie,odpchlenie, wymaz z ucha, krople do uszu) kosztowało 117 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6608a3d7079691c4

Zaraz zrobię przelew.

26 minut temu, Havanka napisał:

Jestem za, tylko chciałabym, żeby jeszcze przed wyjazdem do nowego domu, trochę przytył. Na ostatnich zdjęciach to szkielecik.

Jestem tego samego zdania :)

Link to comment
Share on other sites

O 16.10.2016 o 16:59, Murka napisał:

Kolaczek załapał już, że spacerki są regularne i zachowuje czystość:)

Na dniach - oby tylko była znośna pogoda - porobimy mu ładne zdjęcia, niech śmiga do domu:)

Koszty u weta (odrobaczenie,odpchlenie, wymaz z ucha, krople do uszu) kosztowało 117 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6608a3d7079691c4

Zea pokryje koszt wizyty u weta, poproszę fakturę na taka kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Ależ metamorfoza ! jeszcze nie tak dawno pisałam, ze jest żywym szkielecikiem. A tu proszę - nasz Kolaczek się zaokrągla i pięknieje w oczach ! W takim tempie przemian, to faktycznie mozna go już ogłaszać. Pomyślę dziś nad tekstem dla niego. Zdjęcia są świetne !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Ależ metamorfoza ! jeszcze nie tak dawno pisałam, ze jest żywym szkielecikiem. A tu proszę - nasz Kolaczek się zaokrągla i pięknieje w oczach ! W takim tempie przemian, to faktycznie mozna go już ogłaszać. Pomyślę dziś nad tekstem dla niego. Zdjęcia są świetne !

Hawanka pomyśl,pomyśl nad tekstem i trzeba chłopczyka ogłaszać,nie ma sensu aby tkwił w Hoteliku.Jest śliczny i charakter jestem przekonana,że ma wspaniały bo takie collaki są.

 

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ chłopak nie doczekał się bazarku imiennego a dalej bezimienny nie może być ,

więc od dziś zostanie Aresem . Jako bóg wojny musi powalczyć o dobry dom. Oczywiście z naszą pomocą. 

Na razie mina nieszczególna - ale cóż bez imienia trudno być wojownikiem.

 f262c9d3c028c1efgen.jpg

P.S. Tola powiedziała wczoraj, ze mam wybrać imię . No to wybrałam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Jo37 napisał:

Ponieważ chłopak nie doczekał się bazarku imiennego a dalej bezimienny nie może być ,

więc od dziś zostanie Aresem . Jako bóg wojny musi powalczyć o dobry dom. Oczywiście z naszą pomocą. 

Na razie mina nieszczególna - ale cóż bez imienia trudno być wojownikiem.

 f262c9d3c028c1efgen.jpg

P.S. Tola powiedziała wczoraj, ze mam wybrać imię . No to wybrałam.

Wybrałaś Joasiu cudowne imię dla cudownego psa. A teraz ogłoszenia i do domku:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...