Jump to content
Dogomania

Pomóż mi - proszę - mój wygląd powie Ci wszystko - Halinka/Bajka ma swój dom na zawsze! Bajka za TM - odeszła 15.05. 2022:(


Tola

Recommended Posts

Jestem na prośbę Toli.

Sytuacja wygląda tak, że obiecałam wcześniej przyjąć dwa psiaki, więc Dredzia musi trochę poczekać.

Pocieszające jest to, że adopcje jakieś się szykują. Na pewno jeden piesek jedzie za ok. tydzień. Jeszcze jedna sunia ma szansę wybyć: Państwo już u nas byli (z bardzo daleka), sunia bardzo się im podobała, ale chcą jeszcze wszystko przemyśleć dokładnie i przygotować się na ew. adopcję. Umówiliśmy się, że jak się zdecydują to zadzwonią, więc czekamy..

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,  że  trzeba czekać,  ale mnie  się  wydaje,  że  w sytuacji Dredzi,  która już chyba kilka lat spędziła w schronisku,  te kilka  tygodni,  nie ma aż  takiego znaczenia.  Ten pośpiech,  to raczej nasze emocje,  nie Dredzi. I raczej  bym nie robiła wcześniej  tego SPA,  dopiero u Murki. Lepiej  dodatkowo jej nie stresować  wyciąganiem  z budy,  wożeniem, kąpielą,  strzyżeniem i........  z powrotem do schronu. 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że kilka tygodni nie zrobi takiej wielkiej różnicy, choć może tylko kilka tygodni wcześniej byłoby jej lżej na skórze, ale pewnych spraw nie da się przyspieszyć.

Też  myślę, że z pewnych względów z obcinaniem lepiej poczekać i zrobić to u Murki. 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Super :) Dziewczynka na pewno będzie potrzebowała sporo kasy.  

No... na ten moment deklaracje są wystarczające na hotelik, fryzjera zasponsoruje Szarotka, z imiennego prawie 450 na lekarza czy co tam, z innych bazarków też coś wpadnie. Wydaje mi się, że jest w dobrej sytuacji finansowej.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

No... na ten moment deklaracje są wystarczające na hotelik, fryzjera zasponsoruje Szarotka, z imiennego prawie 450 na lekarza czy co tam, z innych bazarków też coś wpadnie. Wydaje mi się, że jest w dobrej sytuacji finansowej.

Jeśli założymy, że jest w dobrej kondycji fizycznej, nie wspominając o psychicznej, bo ta jest pod psem :) Na wstępie, po wyjściu ze schronu dobrze byłoby zrobić suni kompletny przegląd u weta z badaniem krwi na wszystko co możliwe, zabezpieczenie przed wszelkim robactwem i może szczepienie p/chorobom wirusowym. Myślę, że będzie to wcale nie mały koszt. Co wykażą badania ? Się dowiemy. Może karma specjalistyczna potrzebna będzie, jakieś specyfiki itp. Nie martwiłabym się nadmiarem kasy, bo na nią zawsze znajdzie się potrzebującego psiaka :)

A tak na marginesie, to na razie nie mamy jeszcze tej kasy :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, elik napisał:

Myślę, że kilka tygodni nie zrobi takiej wielkiej różnicy, choć może tylko kilka tygodni wcześniej byłoby jej lżej na skórze, ale pewnych spraw nie da się przyspieszyć.

Też  myślę, że z pewnych względów z obcinaniem lepiej poczekać i zrobić to u Murki. 

Jutro podjadę do schronu i powiem, ze zabranie suni jeszcze trochę potrwa.

Tak sobie pomyslałam, ze moze poproszę weta schroniskowego, aby mozna było zabrac sunię przed wyjazdem do gabinetu, dać przed podróżą coś na uspkojenie i przy okazji poobcinać te najgorsze dredy.

Ne wiadomo, jak będzie w hoteliku i kiedy sunia pozwoli coś przy sobie zrobić, a szkoda, aby nadal nosiła to wszystko na sobie.

 Rozmawiałam z Murką i zaakceptowała ten pomysł - teraz tylko zobaczymy, czy w schronie na to pójdą...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Jutro podjadę do schronu i powiem, ze zabranie suni jeszcze trochę potrwa.

Tak sobie pomyslałam, ze moze poproszę weta schroniskowego, aby mozna było zabrac sunię przed wyjazdem do gabinetu, dać przed podróżą coś na uspkojenie i przy okazji poobcinać te najgorsze dredy.

Ne wiadomo, jak będzie w hoteliku i kiedy sunia pozwoli coś przy sobie zrobić, a szkoda, aby nadal nosiła to wszystko na sobie.

 Rozmawiałam z Murką i zaakceptowała ten pomysł - teraz tylko zobaczymy, czy w schronie na to pójdą...

Tak, to bardzo dobry pomysł :)

Myślę, że wet nie powinien robić trudności. Przecież znają Ciebie i nie podejrzewają chyba, że zrobisz porwanie Sabinek :)

Link to comment
Share on other sites

O 12.08.2016 o 10:48, anecik napisał:

Mam wpłatę od kalai 20 zł no i wypadałoby wpisać swoją 10 zł.

 

 

Tolu dopisz te wpłaty w pierwszym poście.

 

 

Mam wpłatę od Livki 20 zł, agusizet stałą na VIII - 20 zł oraz 180 zł z bazarku Bogusik. Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Tolu dopisz te wpłaty w pierwszym poście.

 

 

Mam wpłatę od Livki 20 zł, agusizet stałą na VIII - 20 zł oraz 180 zł z bazarku Bogusik. Bardzo dziękujemy.

Tak, tak, już wpisuję, nie zaglądałam wczoraj.

Dzisiaj TZ był w schronie  powiadomić o póżniejszym odbiorze sunieczki.

Wszyscy niecierpliwie czekamy na ten moment.

Link to comment
Share on other sites

jeśli pójdzie do Murki a brakowałoby deklarachi stałych, to się dołożę stałą. Niestety nie jestem w stanie czytać wszystkiego, ile brakuje deklarcji stałych na hotel Murki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...