Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

47 minut temu, anecik napisał:

No to czekamy na zdjęcia :)

Tobie też wysłałałam ;)

Karmen jest cudna i pisałabym to bez końca ;)

Bez problemu dała sobie założyć, (a najpierw przymierzyć) szelki, pochodziła po schronie na smyczy - bardzo wszystkim zainteresowana, a najbardziej otwarta bramą ;)

Zupełnie nie zwracała uwagi na obwarkującą ją schroniskową rezydentkę.

Potem przyjechał TZ Murki i sunia pojechała - po nowe życie, już szczęśliwe!

 

Link to comment
Share on other sites

Nie podałam kagańca, bo ten zakupiony okazał się za duży, Karmen wyglądała w nim dziwnie - najlepiej będzie jak Marlena kupi taki na miarę , a my oddamy pieniądze.

 

Czekamy na TZa Murki - wreszcie wolna!!!

WP_20160404_16_26_28_Pro.thumb.jpg.f76e5

Ale nęci mnie ta otwarta brama - dlaczego jeszcze nie wychodzimy?

WP_20160404_16_28_00_Pro.jpg.04bc60266e4

WP_20160404_16_28_47_Pro.thumb.jpg.702bd

WP_20160404_16_31_04_Pro.jpg.662b6637c01

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Też czekam na Murkę. Jestem ciekawa, jak się zachowuje Karmen, jak minęła pierwsza noc, czy jest zestresowana, czy ma apetyt....

Wszystkie czekamy na wiadomość od Murki 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Murka napisał:

Suńka już u nas. Fajne suczysko, okropnie wszystkiego ciekawskie:) Na smyczy w miarę chodzi, ale jak ją prowadziłam do boksów i usłyszała szczekanie psów to zaparła się jak osioł:)

Nie dziwię sie. Ma dopiero 1,5 roku i już taki bagaż złych wspomnień. Dlatego pewnie szczekanie innych psów kojarzyła ze schronem. Ze smyczą się wkrótce zaprzyjaźni. Jestem pewna. Murka, czy uda Ci się jeszcze przed jej wyjazdem zrobić trochę fajnych zdjęć? Takich do ogłoszeń? Może w tych czerwonych szeleczkach.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy uda mi się suni zrobić fotki pod ogłoszenia, bo dzisiaj zaczęło padać i ma padać też jutro.

Na razie parę fotek na szybko:

a7e13dbb6b6d64b9gen.jpg

8f759becc624ab89gen.jpg

a7af3b47f99c2b10gen.jpg

f7a6adf107c9aa2dgen.jpg

 

Szelki się nie sprawdziły, zsunęły się kiedy sunia się zaparła. Dlatego Karmen ma na sobie teraz obrożę półzaciskową. Szelki wyprałam i założę Karmen na wyjazd.

Na smyczy Karmen chodzi całkiem dobrze, ale bardzo trzyma się człowieka, dosłownie depcze po piętach, włazi pod nogi. Rzadko się wysuwa do przodu czy w bok. Na razie nie załatwiła się ani razu na smyczy, wszystko robi w boksie. Jest bardzo przyjazna i uległa wobec innych psów.

Koszty wet. (odrobaczenie, Vectra 3D p. pchłom i kleszczom, szczepienie na wirusówki) wyniosły 105 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/844e22d2db002961

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak Havanko  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig.

Tak myślalam, ale wolałam się upewnić. Dziękuję.

8 godzin temu, bou napisał:

Cudne uszy I suńka jako dodatek do nich:) Prześliczny duet!

Witaj Bou. Popatrz jeszcze na nogi. Trio murowane !

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Nie wiem czy uda mi się suni zrobić fotki pod ogłoszenia, bo dzisiaj zaczęło padać i ma padać też jutro.

Na razie parę fotek na szybko:

a7e13dbb6b6d64b9gen.jpg

8f759becc624ab89gen.jpg

a7af3b47f99c2b10gen.jpg

f7a6adf107c9aa2dgen.jpg

 

Szelki się nie sprawdziły, zsunęły się kiedy sunia się zaparła. Dlatego Karmen ma na sobie teraz obrożę półzaciskową. Szelki wyprałam i założę Karmen na wyjazd.

Na smyczy Karmen chodzi całkiem dobrze, ale bardzo trzyma się człowieka, dosłownie depcze po piętach, włazi pod nogi. Rzadko się wysuwa do przodu czy w bok. Na razie nie załatwiła się ani razu na smyczy, wszystko robi w boksie. Jest bardzo przyjazna i uległa wobec innych psów.

Koszty wet. (odrobaczenie, Vectra 3D p. pchłom i kleszczom, szczepienie na wirusówki) wyniosły 105 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/844e22d2db002961

A ja tylko chciałam zasugerować, że do ogłoszenia trzeba by zrobić jakieś zdjęcie pokazujące jej rzeczywiste "wymiary", bo jak spojrzałam na te, to przez moment się zastanawiałam, czy to pieseł czy kucyk ;)

Piękna jest!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...