Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Zapisuję wątek

Witaj Jolu !

1 godzinę temu, Gemmei napisał:

Dziewczyny, a ten duży brązowy psiulek na 2. zdjęciu z Karmen... wiadomo coś o nim?

Gemmei, jeśli pytasz o tą molosowatą sunie, to jest już zarezerwowana i czeka na miejsce w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anecik napisał:

Dzień dobry piątkowo 

Witaj Anetko !

Godzinę temu, arim napisał:

Wesołych Świąt!

  Ja też chcę wszystkim złożyć życzenia
na zbliżające się
święta Wielkiej Nocy.
Dużo zdrowia, radości,
pogody ducha,
smacznej święconki
i mokrego poniedziałku!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Zaglądam z życzeniami ,Wiosennych Świąt Wielkanocnych, spędzonych z rodziną i bliskimi,

smacznego jajka i oczywiście mokrego Dynguswesoly.gif

Znalezione obrazy dla zapytania gify

Anico, dziękujemy za świąteczne życzenia i dzielimy się nimi z Tobą !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, bela51 napisał:

Zycze Wam wszystkim Wesołych Świąt , a ślicznej Karmen, aby jak najszybiej trafiła do swojego ciepłego DT, ktore na nią czeka.

 

1

Dziękujemy za życzenia, zwłaszcza te dla Karmen ! Wierzę, ze jej nowa rodzina już na nia czeka, tylko musimy ją odnaleźć.

Link to comment
Share on other sites

O 24.03.2016o13:45, Havanka napisał:

Gemmei, jeśli pytasz o tą molosowatą sunie, to jest już zarezerwowana i czeka na miejsce w hoteliku.

To wspaniale! Skradła moje serce i już byłam gotowa "wyjąć" ze schronu mojego pierwszego psiaczka. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gemmei napisał:

To wspaniale! Skradła moje serce i już byłam gotowa "wyjąć" ze schronu mojego pierwszego psiaczka. 

Gemmei, kochana, nic straconego ! Przejrzyj zdjęcia ze schronu. Na pewno znajdziesz inną, która skradnie Ci serce. Tak, jak mnie skradła Karmen.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zanim Karmen do nas przyjedzie - mamy kilka potrzeb , bez których w Warszawie się nie obejdziemy.
Potrzebujemy:
- dobrego zabezpieczenia od kleszczy (w Warszawie większość choruje)
- suchej karmy
- dobra obroża , ewentualnie szelki; najlepsze takie, bo nie trzeba podnosić łap: http://allegro.pl/trixie-szelki-norweskie-53-66cm-30mm-10411-i5920762508.html
- dłuższa smycz , najlepiej taka przepinana (takie najlepiej się sprawdzają); coś w tym stylu: http://allegro.pl/trixie-smycz-podwojna-m-l-2m-20mm-czarny-tx-13961-i5747037488.html
- kaganiec (do komunikacji miejskiej).

Ktoś chciałby pomóc i Karmen zaopatrzyć? :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Jak sytuacja z transportem Karmen? 

PatiC zgodziła się zawieźć suczkę za 370 zł Warszawa-Zamość-Warszawa. Mamy już uzbierane 260 zł, brakuje jeszcze 110 zł.

Tola ma pogrzeb w rodzinie. Nie chcę jej teraz zawracać głowy, ale jak wejdzie na dogo, będzie wiecej informacji o terminie wyjazdu.

 

5 minut temu, Marlena:) napisał:

Kochani, zanim Karmen do nas przyjedzie - mamy kilka potrzeb , bez których w Warszawie się nie obejdziemy.
Potrzebujemy:
- dobrego zabezpieczenia od kleszczy (w Warszawie większość choruje)
- dobra obroża , ewentualnie szelki; najlepsze takie, bo nie trzeba podnosić łap: http://allegro.pl/trixie-szelki-norweskie-53-66cm-30mm-10411-i5920762508.html
- dłuższa smycz , najlepiej taka przepinana (takie najlepiej się sprawdzają); coś w tym stylu: http://allegro.pl/trixie-smycz-podwojna-m-l-2m-20mm-czarny-tx-13961-i5747037488.html
- kaganiec (do komunikacji miejskiej).

Ktoś chciałby pomóc i Karmen zaopatrzyć? :)

Mamy jeszcze kilka dni do wyjazdu Karmen, spróbujemy zakupić potrzebne rzeczy. A może ktoś chciałby pomóc? Bardzo prosimy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Nie wiem, co Marlena na to. Ciekawe, czy Karmen wciaż jest w schronie...

Na pewno byłyby lepsze te szelki pokazane przez Marlenę; spróbuje poszukać podobnych.

W schronie będę dopiero w piątek lub sobotę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...