Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

Zaczęłam ogłaszać Karmen z tym tekstem:

Piękna Karmen czeka na nowego pana.

Karmen ma ok 1,5 roku. Wyrosła na piękną i dużą suczkę. W schronisku, w którym przebywa, psy nie są wyprowadzane z boksów, nie ma wolontariatu a mimo wszystko, Karmen zachowała szczenięcą radość, ufność i łagodność. Ta suczka pragnie kontaktu z człowiekiem za wszelką cenę.  Brak jej wspólnych zabaw, spacerów i bliskości ludzi. Poprosiliśmy o możliwość zrobienia jej zdjęć poza boksem, w którym przebywa. Kiedy nadszedł czas powrotu do kojca, suczka przeraźliwie płakała, chowała się i tuliła, żeby tylko tam nie wracać. Serce pękało na milion kawałków...

Jeżeli jej nie pomożemy, nigdy nie pozna innego, lepszego życia. Dlatego szukamy dla niej wspaniałego opiekuna, który nauczy ją wszystkiego, będzie towarzyszem zabaw i spacerów a w czasie choroby, przyjdzie z pomocą.

Wszelkie informacje o tej pięknej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.
Karmen nie oddamy na łańcuch ani do kojca !

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

Zaczęłam ogłaszać Karmen z tym tekstem:

Piękna Karmen czeka na nowego pana.

Karmen ma ok 1,5 roku. Wyrosła na piękną i dużą suczkę. W schronisku, w którym przebywa, psy nie są wyprowadzane z boksów, nie ma wolontariatu a mimo wszystko, Karmen zachowała szczenięcą radość, ufność i łagodność. Ta suczka pragnie kontaktu z człowiekiem za wszelką cenę.  Brak jej wspólnych zabaw, spacerów i bliskości ludzi. Poprosiliśmy o możliwość zrobienia jej zdjęć poza boksem, w którym przebywa. Kiedy nadszedł czas powrotu do kojca, suczka przeraźliwie płakała, chowała się i tuliła, żeby tylko tam nie wracać. Serce pękało na milion kawałków...

Jeżeli jej nie pomożemy, nigdy nie pozna innego, lepszego życia. Dlatego szukamy dla niej wspaniałego opiekuna, który nauczy ją wszystkiego, będzie towarzyszem zabaw i spacerów a w czasie choroby, przyjdzie z pomocą.

Wszelkie informacje o tej pięknej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.
Karmen nie oddamy na łańcuch ani do kojca !

Havanko, piękny, wzruszający tekst.

Melduję się u Karmen, jest cudna!!!

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u Czarnej Karmen na zaproszenie Toli :)
Boziu, jak ona się garnie do człowieka. To się nazywa proludzki pies !!!

Cieszę się, że znalazł się domek tymczasowy i to w dodatku taki już wypróbowany ;)
Oby czas szybko płynął i 04.04. był już tuż tuż, bo dziewczynka bardzo spragniona kontaktu

Karmen jest wprawdzie w typie owczarka holenderskiego, a nie niemieckiego, ale myślę, że w razie potrzeby może liczyć na wsparcie Skarpety Owczarkowej :)

Link to comment
Share on other sites

Serce się kroi, gdy widzi się tak spragnioną człowieka psinkę :(

Jak to wspaniale, że już wkrótce jej los zmieni się na lepsze :) Tekst wzruszający, Miejmy nadzieję, że czyjeś serca  pokocha Karmen.

P1200686.JPG.46fa97445649a103e5137d575ed

Jest piękna :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Havanko, piękny, wzruszający tekst.

Melduję się u Karmen, jest cudna!!!

Gabi, dziękuję. Ciesze się, ze będziesz z nami !

7 godzin temu, DONnka napisał:

Melduję się u Czarnej Karmen na zaproszenie Toli :)
Boziu, jak ona się garnie do człowieka. To się nazywa proludzki pies !!!

Cieszę się, że znalazł się domek tymczasowy i to w dodatku taki już wypróbowany ;)
Oby czas szybko płynął i 04.04. był już tuż tuż, bo dziewczynka bardzo spragniona kontaktu

Karmen jest wprawdzie w typie owczarka holenderskiego, a nie niemieckiego, ale myślę, że w razie potrzeby może liczyć na wsparcie Skarpety Owczarkowej :)

DONka, wspaniale ! Bardzo dziękujemy za obietnicę pomocy !

2 godziny temu, elik napisał:

Serce się kroi, gdy widzi się tak spragnioną człowieka psinkę :(

Jak to wspaniale, że już wkrótce jej los zmieni się na lepsze :) Tekst wzruszający, Miejmy nadzieję, że czyjeś serca  pokocha Karmen.

P1200686.JPG.46fa97445649a103e5137d575ed

Jest piękna :)

Oj, tak. Serce kroi się na sam jej widok. Wyobrażam sobie, co czuła, kiedy musiała wrócić do boksu.

Link to comment
Share on other sites

Havanko, oczywiście ja nie doczytałam o tych ogłoszeniach :) A na jakie okolice ogłaszasz Karmen? Może warto na Warszawę, skoro i tak tutaj przyjeżdża? 

Nasza Carmen jest bardzo smukła w talii, wagowo dobija do 19-20, więc sądzę, że one są bardzo do siebie podobne. Zamojska Karmen jest po prostu lepiej odżywiona :D

Carmen bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w Warszawie, kosztowała nas bardzo dużo pracy i nadal kosztuje, ale warto :) Hobbystycznie uprawiamy różne psie sporty i szkolimy się z posłuszeństwa. Brałyśmy nawet udział w sportowej psiej konkurencji biegów na czas :) W czerwcu wracamy na stare podkarpackie śmieci i tam zamieszkamy w domu z ogrodem - koniec z miastami! Wtedy dalej zamierzamy się szkolić (też hobbystycznie). Generalnie oboje bardzo kochamy Carmen i nie żałujemy decyzji o jej adopcji. Te ostatnie 5 lat było wspaniałe! Fakt, że zamojska Karmen może być jakąś krewną naszej suczy nie dał nam wyboru i nie mogliśmy zostawić jej w tym miejscu :)

I jak już OFFtop - to i zdjęcia :P

11807500_1097448730282415_62293223142214

1891378_936562003037756_5203096721752944

10583039_932977126729577_524735111831983

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze zdjęcie mrożące krew w żyłach ! Wystarczyłoby, gdyby Carmen zacisnęła mocniej ząbki....brrrrr

Muszę przyznać, ze prezentuje się bardzo okazale. Jest piękna, smukła i delikatna (kotek przeżył). Tryb życia, jaki prowadzicie, widać bardzo jej odpowiada no i zapewne poprzez wspólne uprawianie sportów, więź między wami jest bardzo silna. Naprawdę cieszę się, ze wygrała tak wspaniałe życie.

Naszą Karmen ogłaszam na Warszawę. Jest odświeżana do 26 marca. Mam nadzieję, ze i jej się tak poszczęści jak Carmen.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Havanka napisał:

Pierwsze zdjęcie mrożące krew w żyłach ! Wystarczyłoby, gdyby Carmen zacisnęła mocniej ząbki....brrrrr

Carmen traktuje tak wszystkie tymczasowe zwierzaki, które jej na to pozwolą (króliki, koty, psy które mieliśmy) - jest bardzo delikatna, kocięta ssą jej sutki, a króliki nadstawiają się do mycia :P Generalnie cud - jak jej przyszywana siostra, Karmen :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Marlena:) napisał:

Carmen traktuje tak wszystkie tymczasowe zwierzaki, które jej na to pozwolą (króliki, koty, psy które mieliśmy) - jest bardzo delikatna, kocięta ssą jej sutki, a króliki nadstawiają się do mycia :P Generalnie cud - jak jej przyszywana siostra, Karmen :)

Naprawdę, jest niesamowita ! Jakby rozumiała te wszystkie zwierzaki, potrzebujące pomocy.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Jak to nie ??? :)

 

 

 

 

 

 

8 godzin temu, RudyKas napisał:

ja też zaglądam :)

 

5 godzin temu, anecik napisał:

Zaglądamy Havanko, zaglądamy... nie martw się :D

 

 

Dziękuję, ze jesteście. Wiem, ze na razie nic tu się nie dzieje, ale mam nadzieję, ze już wkrótce Karmen wyruszy w drogę ku lepszemu zyciu.

Link to comment
Share on other sites

Jest propozycja transportu do Warszawy 09.04, - patiC bedzie prawdopodobnie wiozła suczkę od Murki do Poznania, tylko nie wiem, czy to się nam opłaci, bo koszt spory, ale do podziału...

 Jutro  napiszę więcej,  bo dzisiaj padam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...