Jump to content
Dogomania

SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki


Recommended Posts

O 30.04.2016o10:51, anica napisał:

... dokładnie!  uważam ,że powinni zamieszczać taką informację!  ja dzwoniłam nawet i zwracałam uwagę, ponieważ na drugą przesyłkę czekałam dość długo!

jak na razie, to się na nich ''obraziłam''... aż mi nie przejdzieoczko2.gif

w soboty kurier też jeździ ale nie do każdej miejscowości ...

Albo na przyszłość można sprawdzić ceny w krakvecie - ja moim potworom kupuję tam, nie wiem jaka jest różnica z zooplusem, ale zawsze druga opcja ;)

Link to comment
Share on other sites

W Krakvecie jest inny asortyment.

 

Paczka wreszcie dotarła. Okazała sie wybrakowana. Na szczęście Bąblowe artykuły są wszystkie, brakuje karmy suchej przeznaczonej dla moich psów.

Jutro zrobię fotkę Rumcajsa z pakunkami. Wczoraj zrobiłam trochę fotek spacerowych. Jak będę miała chwilę, to wybiorę coś i wstawię.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, mimbr napisał:

Paczka wreszcie dotarła. Okazała sie wybrakowana. Na szczęście Bąblowe artykuły są wszystkie, brakuje karmy suchej przeznaczonej dla moich psów.

To kiepsko :( koniecznie napisz do nich, powinni szybko dosłać i nadmień, że liczysz na rekompensatę

Link to comment
Share on other sites

Trochę mi się posypało, ale nie mogę tego uporządkować.

 

Madie, zakupy dla Bąbla wynisły 135, 20 (59,80+32,80+22,80+19,80). Na jego subkoncie było 279zł. Po potrąceniu za pakupki zostaje 144zł.

Paczkę suchego Wolfa dorzuciłam mu gratis. Ceny można sprawdzić, otwierając linki, które wcześniej wstawiłam. Mam fakturę, ale tam są uwzględnione też zakupy dla moich piesów.

Link to comment
Share on other sites

Trudno zgadnąć czy z górnej półki. Na pewno smakuje mu z cudzej michy i chyba domowe papu.

 

 

U nas tylko arystokrata wciąga jak odkurzacz a pozostała trójka wielorasowców wybrzydza, kreując się na arystokratów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że czas ruszyć z ogłoszeniami Bąbla. Kiedyś Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem obiecała pomoc w ogłoszeniach. Moga ogłosić go na swojej stronie, zastrzegając sobie prawo do sprawdzenia i wyboru domu przez swoich wolontariuszy. Nie wiem czy skorzystać z tej formy pomocy, czy ogłosić go na OLX. Gdzie będą większe szanse na dom? 

Link to comment
Share on other sites

jeśli będzie tekst to ja również zrobię mu pakiet ogłoszeń na różnych portalach, tylko będe potrzebować też numer kontaktowy i na jakie maisto:)

Można ogłaszać w internecie a jednocześnie też prosić fundacje by umieściła go na swojej stronie:)

Jedno drugiego nie wyklucza:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...