Jump to content
Dogomania

SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki


Recommended Posts

Dzisiaj Bąbi był na badaniach (morfologia, biochemia). Wyniki są dobre, jutro wstawię, chociaż dostałam je w niezbyt przyjaznej formie. 

Jutro spróbuję wreszcie umówić konkretny termin kastracji. Chciałabym, żeby ten zabieg zrobił polecony lekarz w klinice na UP, ale okazałao sie, że kontakt wcale nie jest taki łatwy. Mam nadzieję, że wreszcie się uda.

Bąbel jest wzorowym pacjentem. Bardzo grzecznie podróżuje samochodem. Przy okazji zważyłam go, waży 12, 5kg.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mimbr napisał:

Dzisiaj Bąbi był na badaniach (morfologia, biochemia). Wyniki są dobre, jutro wstawię, chociaż dostałam je w niezbyt przyjaznej formie. 

Jutro spróbuję wreszcie umówić konkretny termin kastracji. Chciałabym, żeby ten zabieg zrobił polecony lekarz w klinice na UP, ale okazałao sie, że kontakt wcale nie jest taki łatwy. Mam nadzieję, że wreszcie się uda.

Bąbel jest wzorowym pacjentem. Bardzo grzecznie podróżuje samochodem. Przy okazji zważyłam go, waży 12, 5kg.

Bardzo proszę wstaw paragon za badanie i podaj koszt transportu do weta.

Czy Bąbi był odrobaczany,jeżeli nie to warto go odrobaczyć jeszcze przed zabiegiem.

Link to comment
Share on other sites

@Zachary, jego nie można pomiziać, bo on chce jeszcze i jeszcze. Jak Ty już masz dość, to będzie Ci sam uruchamiał rękę. Zatem, wymiziam, jak go dopadnę.

@Anula, Bąbi jest odrobaczony. Biletu nie skasował, więc podróżował na gapę. Paragon i wyniki badań wstawię wieczorem. (68zł)

 

Zabieg kastracji w Klinice Rozrodu Małych zwierząt UP w Lublinie w wykonaniu zaufanego lekarza możliwy jest 25. 08. (sezon urlopowy, niestety) Czekać czy zrobić to gdzie indziej? ( Ja bym była skłonna zaczekać i mieć pewność, że będzie to zrobione dobrze).

Link to comment
Share on other sites

Dziś przeleję pieniążki za badanie.Ja myślę,że trzeba poczekać te 2 tygodnie to nie jest długi okres czasu.Będzie się miało pewność,że nic się nie będzie paprało po zabiegu.W UP sale mają przystosowane do zabiegów i sterylizowane przed zabiegiem co w zwykłych Lecznicach się tego nie robi bo to tylko jest zwierzę.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mimbr napisał:

Raczej nikt nic tutaj nie zobaczy, spróbuję jeszcze raz sfotografować paragon, ale już przy świetle dziennym.

Musisz nastawić aparat na makro i fotografować z góry.Jeżeli nie masz aparatu to zrób zbliżenie z góry.Pieniążki poszły za badania.Uzupełniłam post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Babelinku pozdrawiam sciskuniam

 za te badania taka suma

 to jest malunko

 u nas placimy wiele wiecej ,az zadziwilam ta suma

 ale weci ciagna czasem jak tylko sie da ze wsyckich stron pieniazki ech ...

 dobrze ze Babelinek miziasty

 pozdrawiam pozdrawiam i kciukam mocno za te kastracyje

Link to comment
Share on other sites

@Anula, tak właśnie robiłam telefonem, z góry i z bliska. Nie wiem, co z aparatem, bo po ostatnim zrzuceniu zdjęć odłozyłam go w przekonaniu, że jest sprawny. Teraz przy próbie uruchomienie wysuwa sie tylko cześć obiektywu i natychmiast się chowa. 

Zaraz wstawię fotkę samego paragonu, którą zrobiłam wczoraj, tylko muszę ją najpierw zrzucić.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mimbr napisał:

@Anula, tak właśnie robiłam telefonem, z góry i z bliska. Nie wiem, co z aparatem, bo po ostatnim zrzuceniu zdjęć odłozyłam go w przekonaniu, że jest sprawny. Teraz przy próbie uruchomienie wysuwa sie tylko cześć obiektywu i natychmiast się chowa. 

Zaraz wstawię fotkę samego paragonu, którą zrobiłam wczoraj, tylko muszę ją najpierw zrzucić.

 

Może wyczerpały się baterie w aparacie.

Link to comment
Share on other sites

@ Nadziejko, koszt badań na pewno zależy od miejsca, ale też od zakresu. Za sama biochemię u Bąbla wczesniej zaplaciłam 120zł, ale było tam 19 parametrów.

Pieniądze przesłane przez Anulę są juz na moim koncie, dziękuję. (68zł)

@Anula, jesli nie uda mi sie do poniedziałku zrobić sensownej fotki, to może prześlę Ci ten paragon w kopercie?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mimbr napisał:

Pieniądze przesłane przez Anulę są juz na moim koncie, dziękuję. (68zł)

@Anula, jesli nie uda mi sie do poniedziałku zrobić sensownej fotki, to może prześlę Ci ten paragon w kopercie?

Dziękuję za potwierdzenie.

Nie przejmuj się złą jakością zdjęć,najważniejsze,że są wstawione a jak ktoś się chce doczytać to się doczyta.Sprawę uważam za zamkniętą,bez sensu jest wysyłanie paragonu do mnie i wydawanie na przesyłkę.

Jeżeli częściowo wysuwa się obiektyw to może być wina akumulatorków.Nowe kupione trzeba naładować.Ja kupiłam nowe do aparatu,ponieważ wybierałam się na sesję zdjęciową psiaków do Hoteliku.W Hoteliku okazało się,że akumulatorki były mało naładowane i w związku z tym nie zrobiłam zdjęć tyle ile miałam zaplanowane.I tak byłam przygotowana na robienie zdjęć,wściekłam się.No ale kto nie ma w głowie rozumu to tak ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, mimbr napisał:

Na najbliższy czwartek, na 9.00. Bąbi jest umówiony na kastrację. Trzymajcie, prosze, kciuki.

 

Oczywiście,że będziemy trzymać kciuki za naszego Bąbi.Ja wierzę,że zadzwoni ten jeden telefon i to będzie ten dom dla naszego malucha.Trzeba ogłoszenia odnawiać.Czy mail jest w ogłoszeniach na Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...