Jump to content
Dogomania

Niechciane– mama i córcia żyją w polu na gołej ziemi - Pola zamieszkała w Bydgoszczy :)


Tola

Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z bardzo fajnymi młodymi ludźmi zainteresowanymi adopcją Poli, mówiłam o jej problemach zdrowotnych (zapaść tchawicy i serce), o nużeńcu zapomniałam, ale to w tej sytuacji najmniej istotne... w każdym razie wysłałam Państwu filmiki i odpisali mi, że są zdecydowani na adopcję suni i jeśli przejdą pozytywnie wizytę PA to będą się starali, aby Święta spędziła już z nimi:) Są z Bydgoszczy... ale nie przeraża ich odległość, są gotowi np. do połowy drogi wyjechać po sunię.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Poluniu kochana, oby to byli Ci Ludzie i Ten Dom. Jakże się cieszę ogromnie, że wreszcie ktoś cię zauważył i chyba bardzo pokochał :)

Niech marzenie o domku wreszcie się spełni.

To muszą być wielcy, wspaniali Ludzie, że potrafili tak pokochać Polunię, że decydowali się na adopcję, pomimo jej chorób.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Murka napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z bardzo fajnymi młodymi ludźmi zainteresowanymi adopcją Poli, mówiłam o jej problemach zdrowotnych (zapaść tchawicy i serce), o nużeńcu zapomniałam, ale to w tej sytuacji najmniej istotne... w każdym razie wysłałam Państwu filmiki i odpisali mi, że są zdecydowani na adopcję suni i jeśli przejdą pozytywnie wizytę PA to będą się starali, aby Święta spędziła już z nimi:) Są z Bydgoszczy... ale nie przeraża ich odległość, są gotowi np. do połowy drogi wyjechać po sunię.

To ja zaciska kciuki, aby wizyta PA wypadła pomyślnie!!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z bardzo fajnymi młodymi ludźmi zainteresowanymi adopcją Poli, mówiłam o jej problemach zdrowotnych (zapaść tchawicy i serce), o nużeńcu zapomniałam, ale to w tej sytuacji najmniej istotne... w każdym razie wysłałam Państwu filmiki i odpisali mi, że są zdecydowani na adopcję suni i jeśli przejdą pozytywnie wizytę PA to będą się starali, aby Święta spędziła już z nimi:) Są z Bydgoszczy... ale nie przeraża ich odległość, są gotowi np. do połowy drogi wyjechać po sunię.

To dopiero byłaby świąteczna niespodzianka dla Poli. Mam nadzieję, że wizyta wypadnie ok, bo odległość ogromna!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim, którzy w czasie mojej nieobecności zajrzeli do Poli.

 Sara 2011- bardzo dziękuje za banerek dla Polusi, jutro będę próbowała go wstawić http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Pani  dzwoniła tez do mnie i tez mam pozytywne odczucie po tej rozmowie.

Po więcej informacji skierowałam jednak panią do Murki, żeby ponownie nie wystraszyć potencjalnego domku.
Z tego co wiem, to rodzina szukała malej, aktywnej suczki, która chętnie biegałaby z rodziną, ale po informacji o kłopotach Poli z serduszkiem wycofali się  z tych planów.

Pani powiedziała, ze druga córcię będą wozić tez w koszyku.

Myślę, ze pani otrzymała od Murki wszystkie informacje o charakterze Poli i ta decyzja o adopcji jest w pełni przemyślana.

Otrzymałam już  adres -  trzeba teraz szukać kogoś do wizyty i tutaj bardzo proszę o pomoc, bo łatwo nie będzie. Wiem, ile czasu zajęło mi zorganizowanie wizyty da Horynki...

 Rodzina, która adoptowała Baldo faktycznie mieszka niedaleko, ale tam była trochę inna sytuacja - ludzie wczeniej adoptowali sunię chyba z poznańskiej fundacji i z okazji tej adopcji mieli wizytę. Szefowa wystawiła rodzinie najwyższe noty, co potwierdziło się po adopcji Baldo.

Chciałabym  jednak  do wizyty kogos z dogo, tylko nie wiem, czy jest to możliwe.

Kto pomoze w poszukiwaniach, moze kojarzycie kogos z tamtycj stron, moze z Torunia? 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tola napisał:

Dziękuję wszystkim, którzy w czasie mojej nieobecności zajrzeli do Poli.

 Sara 2011- bardzo dziękuje za banerek dla Polusi, jutro będę próbowała go wstawić http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Pani  dzwoniła tez do mnie i tez mam pozytywne odczucie po tej rozmowie.

Po więcej informacji skierowałam jednak panią do Murki, żeby ponownie nie wystraszyć potencjalnego domku.
Z tego co wiem, to rodzina szukała malej, aktywnej suczki, która chętnie biegałaby z rodziną, ale po informacji o kłopotach Poli z serduszkiem wycofali się  z tych planów.

Pani powiedziała, ze druga córcię będą wozić tez w koszyku.

Myślę, ze pani otrzymała od Murki wszystkie informacje o charakterze Poli i ta decyzja o adopcji jest w pełni przemyślana.

Otrzymałam już  adres -  trzeba teraz szukać kogoś do wizyty i tutaj bardzo proszę o pomoc, bo łatwo nie będzie. Wiem, ile czasu zajęło mi zorganizowanie wizyty da Horynki...

 Rodzina, która adoptowała Baldo faktycznie mieszka niedaleko, ale tam była trochę inna sytuacja - ludzie wczeniej adoptowali sunię chyba z poznańskiej fundacji i z okazji tej adopcji mieli wizytę. Szefowa wystawiła rodzinie najwyższe noty, co potwierdziło się po adopcji Baldo.

Chciałabym  jednak  do wizyty kogos z dogo, tylko nie wiem, czy jest to możliwe.

Kto pomoze w poszukiwaniach, moze kojarzycie kogos z tamtycj stron, moze z Torunia? 

 

Z Torunia nie znam ale z Grudziądza jest toyota , z tym że nie wiem czy wciąż aktywna na Dogo. Też nie jest to jakoś super blisko ale może coś będzie mogła pomóc. I chyba kolejna kobietka jest z Grudziądza lub okolic.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Z Torunia nie znam ale z Grudziądza jest toyota , z tym że nie wiem czy wciąż aktywna na Dogo. Też nie jest to jakoś super blisko ale może coś będzie mogła pomóc. I chyba kolejna kobietka jest z Grudziądza lub okolic.

 

4 godziny temu, Anula napisał:

Z Torunia jest Arkadia_ i Lenka_Toruń. Z Grudziądza jest jeszcze Kolejna Kobietka.

Dzięki, zaraz spróbuję napisać.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie mam nikogo do wizyty,; odpisała Arkadia i Toyota, że mogą szukać kogoś na Fb, ale nie jestem do tego przekonana, wolałabym chyba kogoś od nas , z dogo...

 Odpisała również  kolejna kobietka, tez ma popytać...

Rozmawiałam dzisiaj z p. Eweliną od Baldo - prosiłam o przypomnienie nazwy fundacji, która przeprowadzała u nich wizytę PA no i niestety to fundacja aż Łodzi, więc na pewno nie pomogą w przypadku Poli.

Link to comment
Share on other sites

Pozostaje mi trzymać kciuki... chyba na miau jest dużo osób z Bydgoszczy.

 

Rozliczenie Polci:

Stan konta na 4 listopad wynosił +41,56 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie (05.11-04.12)

-80 zł RTG

-15 zł przejazdy do lecznicy na RTG (zawiezienie i odbiór)

-17,40 zł Lotensin

-90 zł Brevecto

Razem: -502,40 zł

 

+41,56 zł - 502,40 zł = -460,84 zł

Stan konta na 4 grudnia wynosi -460,84 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...