Jump to content
Dogomania

Niechciane– mama i córcia żyją w polu na gołej ziemi - Pola zamieszkała w Bydgoszczy :)


Tola

Recommended Posts

37 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam info od Gemmei, że wizyta najprawdopodobniej w czwartek. Kciuki bardzo potrzebne  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Łojjjj toż to cały tydzień czekania :( No ale jak się nie da wcześniej, to lepiej późno, niż wcale :)

To kciukamy :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gemmei napisał:

Wizyta wstępnie we wtorek... ale wtedy tylko z Panią. A chyba wolimy, żeby było ze wszystkimi członkami rodziny? ;) To bodajże w w czwartek Pan będzie w domu. Zdzwonię się jeszcze z Panią w poniedziałek.

Oczywiście, że najlepiej, gdy podczas wizyty obecni są wszyscy domownicy więc jeśli  jest to możliwe dopiero w czwartek, to czekamy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super, trzymam kciuki:) Choć coś czuję, że wizyta to będzie tylko formalność... pani wczoraj do mnie dzwoniła, pytała się m.in. jaką karmę suni kupić:)

Akurat będzie też na dniach (chyba jutro) wizyta w Płocku dla innego pieska - to jeden kierunek, więc mogłyby dwa psiaki pojechać:)

Link to comment
Share on other sites

O 10.12.2016 o 10:08, elik napisał:

Oczywiście, że najlepiej, gdy podczas wizyty obecni są wszyscy domownicy więc jeśli  jest to możliwe dopiero w czwartek, to czekamy :)

Tez jetem tego zdania.

Trzymam mocno kciuki, az mi się nie chce wierzyć, ze Pola ma szansę na domek.

Dziękuję Havanka i Alaskan za pomoc - nie dałabym teraz rady.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Tez jetem tego zdania.

Trzymam mocno kciuki, az mi się nie chce wierzyć, ze Pola ma szansę na domek.

Dziękuję Havanka i Alaskan za pomoc - nie dałabym teraz rady.

Po to się ma Przyjaciół, żeby pomagali, gdy nam ciężko :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Zerknęłam na pierwszą stronę z rozliczeniami, żeby sobie przypomnieć, czy już w tym miesiącu na Polę płaciłam, czy nie, i - tu zaskoczenie - bo moja deklaracja stała jest wpisana w kwocie 10 zł, podczas gdy ja płacę co miesiąc po 20 zł....?? 

agat21 zjedź na 1 stronie do postu anecik.Tam jest konkretne rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

O 13.12.2016 o 15:55, agat21 napisał:

Zerknęłam na pierwszą stronę z rozliczeniami, żeby sobie przypomnieć, czy już w tym miesiącu na Polę płaciłam, czy nie, i - tu zaskoczenie - bo moja deklaracja stała jest wpisana w kwocie 10 zł, podczas gdy ja płacę co miesiąc po 20 zł....?? 

Być może to moja wina, tak wpisałam chyba na początku, nie wiem skąd mi sie to wzięło -  zaraz sprawdzę post, w którym deklarowałaś kwotę.

No i juz poprawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...