Jump to content
Dogomania

RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.


Bogusik

Recommended Posts

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Szkoda tylko,że cały tydzień czekał aby o tym powiadomić.No nic,czekamy na wieści z innych domków,które były zainteresowane Rambim

Czekam w takim razie też na maile,ponieważ wszyscy zainteresowani mieli informację,że po dzisiejszej wizycie będzie wiadomo,czy Rambi jest dalej do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Ja też umawiałam telefony na dzisiaj, ale nikt z tych osób nie zadzwonił, szkoda, że pan kazał nam czekać tak długo na jego zmienioną decyzję. Zadzwoniła natomiast Pani, która mieszka w domu z ogrodem z mężem i 2 dzieci (6 i 10 lat). Pani nie pracuje, więc Rambi nie byłby sam w domu. Rodzina pożegnała niedawno psiaka, który miał problemy psychiczne, a oni objeździli wielu lekarzy weterynarii, ponieważ chcieli mu pomóc i próbowali wszystkiego. Niestety kilka tygodni temu psiak próbował przeskoczyć przez płot i powiesił się. Historia niebardzo mi się podoba, ale Pani popłakała się jak mi to mówiła, a ja uwierzyłam w ich miłość do psa i żałobę. Przekonywała mnie, że wszystkim bardzo brakuje tej suni i tęsknią za nią i chcieliby pomóc jakiemuś bezdomniaczkowi. Państwo mieszkają w Bełsznicy, problemem byłby transport, ale gdy powiedziałam, że moglibyśmy pomóc za zwrotem kosztów paliwa, to bardzo się ucieszyła. W piątek mój TZ będzie jechał do anecik po szczeniaki zamojskie, to mógłby zawieźć Rambiego. Pod warunkiem oczywiście, że udałoby się przeprowadzić do tego czasu wizytę i wypadłaby prawidłowo.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, b-b napisał:

...się dzieje.

halszka podpowiedziała dziewczyny z Jastrzębia Zdroju.Juto Hania ma dzwonić,może uda się przeprowadzić wizytę.Jeszcze napisałam pw do Jota67 i prunia.Napisałam także do chętnych,wcześniejszych osób,które były zainteresowane adopcją Rambi.

 

Od: wczoraj 
Do: 25 mar

331083661_3_94x72_rambi-spanielczeka-na-

Rambi-spaniel,czeka na uśmiech losu.

 Odśwież za darmodostępne za 9 dni
   podgląd   edycja   zakończ

Za darmo

  11
Wyróżnione do 6 mar
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 1921
 Tel: 427
 GG: 0
 Skype: 0
 Obserwuje: 56

 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o domek w Bełsznicy to mam spore wątpliwości.Jest to mała miejscowość oddalona 5km od przejścia granicznego w Gorzyczkach.Nie wiemy czy Państwo mają ustabilizowaną sytuację finansową,czy też dorabiają przygranicznym handlem.Również zaniepokoił mnie fakt powieszenia się psa na płocie :( Z wizytą p/a będzie ciężko a bardzo by była wskazana wizyta również po/a.Szczerze powiedziawszy wolałabym aby Rambuś znalazł gdzie indziej domek

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Jeżeli chodzi o domek w Bełsznicy to mam spore wątpliwości.Jest to mała miejscowość oddalona 5km od przejścia granicznego w Gorzyczkach.Nie wiemy czy Państwo mają ustabilizowaną sytuację finansową,czy też dorabiają przygranicznym handlem.Również zaniepokoił mnie fakt powieszenia się psa na płocie :( Z wizytą p/a będzie ciężko a bardzo by była wskazana wizyta również po/a.Szczerze powiedziawszy wolałabym aby Rambuś znalazł gdzie indziej domek

Sądzę,że domek nie zaszkodzi sprawdzić.Jeżeli nie Rambi to inny psiak skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

halszka podpowiedziała dziewczyny z Jastrzębia Zdroju.Juto Hania ma dzwonić,może uda się przeprowadzić wizytę.Jeszcze napisałam pw do Jota67 i prunia.Napisałam także do chętnych,wcześniejszych osób,które były zainteresowane adopcją Rambi.

 

Od: wczoraj 
Do: 25 mar

331083661_3_94x72_rambi-spanielczeka-na-

Rambi-spaniel,czeka na uśmiech losu.

 Odśwież za darmodostępne za 9 dni
   podgląd   edycja   zakończ

Za darmo

  11
Wyróżnione do 6 mar
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 1921
 Tel: 427
 GG: 0
 Skype: 0
 Obserwuje: 56

 

Pisałam wczoraj do dziewczyn i chętnie pomogą,problem jest taki,że nie w tym tygodniu

PS.Anulko wysyłam do Ciebie pw,które może (ale nie musi) wpłynąć na wizytę w Bełsznicy

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

Nie chcę nikogo powierzchownie oceniać, nie miałam też do czynienia z psiakiem z problemami psychicznymi, ale jakoś ta makabryczna śmierć suni skutecznie mnie odstrasza. 

... ja też jakoś... tak?!.... ale zaraz rozum podpowiada! żeby nie osądzać po pozorach!...że domków chętnych do adopcji mamy tak mało! ,że skrzywdzonych ,biednych psiaków tak wiele!... że może lepiej??? jeśli istnieje taka możliwość to sprawdzić domek( zawsze to inaczej jak się spojrzy człowiekowi ''w oczy'')....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

... ja też jakoś... tak?!.... ale zaraz rozum podpowiada! żeby nie osądzać po pozorach!...że domków chętnych do adopcji mamy tak mało! ,że skrzywdzonych ,biednych psiaków tak wiele!... że może lepiej??? jeśli istnieje taka możliwość to sprawdzić domek( zawsze to inaczej jak się spojrzy człowiekowi ''w oczy'')....

Też tak myślę,że należy sprawdzić dom aby rozwiać wątpliwości.Jeżeli w tym tygodniu nie da się przeprowadzić wizyty i gdyby dom okazał się nadzwyczaj dobrym domem to i tak Rambi nie pojedzie,ponieważ w piątek TZ szafirki jedzie odebrać psiaki od anecik a więc wizyta musi odbyć się przed piątkiem.

Haniu,czy Rambi i Effi są zaszczepione na wirusówki,przepraszam ale pogubiłam się i nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Też tak myślę,że należy sprawdzić dom aby rozwiać wątpliwości.Jeżeli w tym tygodniu nie da się przeprowadzić wizyty i gdyby dom okazał się nadzwyczaj dobrym domem to i tak Rambi nie pojedzie,ponieważ w piątek TZ szafirki jedzie odebrać psiaki od anecik a więc wizyta musi odbyć się przed piątkiem.

Haniu,czy Rambi i Effi są zaszczepione na wirusówki,przepraszam ale pogubiłam się i nie wiem.

I ja i Gabi miałyśmy telefony o szczeniaczki. Prawdopodobnie jutro zrobimy 2 wizyty p/a. może się okazać, że TZ szafirki nie ma po kogo przyjeżdżać. Bo nawet gdyby się okazało że jedno z nich znajdzie dom, to szkoda pieniędzy na transport jednego psiaka. Najwyżej poczekalibyśmy na czekoladkę. Jednak bardziej musielibyśmy zgrać terminy bo jest za wesoło :)

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się do Pani Magdy dopiero niedawno, ponieważ pracuje do 19 i nie mogła odebrać telefonu. Też przekazała mi, że w tym tygodniu nie da rady przeprowadzić wizyty, ale powiedziała, że na fb na Wizyty przed i po adopcyjne są osoby z okolic Bełsznicy, które zapewne pomogą, więc można tam spróbować.

Psiaki będą zaszczepione jutro, ponieważ nasza pani weterynarz urodziła w niedzielę dzieciątko i musiałam poczekać na późniejszy termin.

Fajnie, że szczeniaczki mają szansę na szybki domek, trzymamy kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, szafirka napisał:

Dodzwoniłam się do Pani Magdy dopiero niedawno, ponieważ pracuje do 19 i nie mogła odebrać telefonu. Też przekazała mi, że w tym tygodniu nie da rady przeprowadzić wizyty, ale powiedziała, że na fb na Wizyty przed i po adopcyjne są osoby z okolic Bełsznicy, które zapewne pomogą, więc można tam spróbować.

Psiaki będą zaszczepione jutro, ponieważ nasza pani weterynarz urodziła w niedzielę dzieciątko i musiałam poczekać na późniejszy termin.

Fajnie, że szczeniaczki mają szansę na szybki domek, trzymamy kciuki :)

Ja na FB jestem cienka,nie dam rady tam poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...