Jump to content
Dogomania

RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.


Bogusik

Recommended Posts

Ja ogólnie nie znam za bardzo grzecznych spanieli, a trochę się przewinęło ich przez hotelik, ale dzięki urodzie jest im dużo wybaczane. Zapomniałam napisać wczoraj, że Rambi był grzeczny u weta, zobaczymy jak będzie u fryzjera. Za odrobaczenie, preparat na pchły i szczepienie zapłaci albo fundacja, albo podam dokładną kwotę jaką zapłacę za wszystko po szczepieniu. Tola ma mi dać znać.

Link to comment
Share on other sites

Rambi bez problemu jeździ samochodem, widać, że zna to i nie denerwuje się. U fryzjera musiał mieć założony kaganiec. Uszka trzeba było mu ogolić, ponieważ przy samej skórze miał stare zaschnięte rany. Rany zdezynfekowałam i teraz przy dostępie powietrze szybko się goją. Ma też przyciętą sierść na łapkach i wycięte drobne kołtuniki w pachwinach. Zapłaciłam 25 zł.

Zdjęcia sprzed fryzjera, ale zrobię też z ogolonymi uszkami, żeby chociaż jedno można było wrzucić do ogłoszeń.

P2181164a.jpg

P2181165a.jpg

P2181167a.jpg

P2181171a.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Havanka napisał:

Bogusiu, obiecałam tekst i ogłoszenia dla Rambiego i dotrzymam słowa. Właśnie pracuję nad tym.

Bardzo pomocne są informacje zebrane na pierwszej stronie. Dzięki !

Bardzo dziękuję kochana :) Ogłoszenia bez olx bo obiecała zrobić i pilotować Anulka :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Bardzo dziękuję kochana :) Ogłoszenia bez olx bo obiecała zrobić i pilotować Anulka :)

Jak sobie życzysz Bogusiu.

Oto tekst:

Spaniel Rambi, czeka na uśmiech losu.
Rambi - pięcioletni spanielek, zabrany ze schroniska i umieszczony w hoteliku, okazał się wspaniałym, bezproblemowym psem. Jego uroda idzie w parze z charakterem. To wspaniały, grzeczny pies. Pozostawiony sam w domu, niczego nie niszczy i nie szczeka. Spokojnie czeka na powrót opiekuna. W stosunku do innych psów, nie wykazuje agresji. Zna jazdę samochodem i dobrze ja znosi. W czasie badań u weterynarza jest spokojny, ale nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych ( u fryzjera musiał mieć założony kaganiec).
Rambi zna smycz, ale potrzebuje jeszcze korepetycji w nauce chodzenia na niej, bo ciągnie.
Niewiarygodne, że takie psie perełki, zamieszkują schroniska i czasem latami, czekają na uśmiech losu.
Mamy nadzieję, że na tej ostatniej prostej do nowego życia, Rambi też będzie miał szczęście i znajdzie kogoś, kto go wkrótce pokocha.
Wszelkie informacje dotyczące spanielka, tylko pod podanym numerem telefonu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Bogusik napisał:

Pięknie dziękuję Havanko :) Jeżeli ktoś chciał by coś skorygować,to bardzo prosimy o uwagi :)

Jeszcze będzie info od Hani co do wagi i wielkości Rambi i być może uda jej się sprawdzić jego stosunek do dzieci i kotów

Bardzo proszę Bogusiu. Tak, zabrakło mi informacji dot. stosunku pieska do dzieci i kotów, no i samej wagi Rambiego. Znalazłam tylko info, ze jest średniej wielkości. Tekst można jeszcze uzupełnić.

Link to comment
Share on other sites

Zaznaczę na czerwono zbędne przecinki .Zmieniłam zdanie, jest wytłuszczone.

Spaniel Rambi, czeka na uśmiech losu.
Rambi - pięcioletni spanielek, zabrany ze schroniska i umieszczony w hoteliku, okazał się wspaniałym, bezproblemowym psem. Jego uroda idzie w parze z charakterem. To wspaniały, grzeczny pies. Pozostawiony sam w domu, niczego nie niszczy i nie szczeka. Spokojnie czeka na powrót opiekuna. Łagodny stosunku do innych psów Zna jazdę samochodem i dobrze ją znosi. W czasie badań u weterynarza jest spokojny, ale nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych ( u fryzjera musiał mieć założony kaganiec).
Rambi zna smycz, ale potrzebuje jeszcze korepetycji w nauce chodzenia na niej, bo ciągnie.
Niewiarygodne, że takie psie perełki, zamieszkują schroniska i czasem latami, czekają na uśmiech losu.
Mamy nadzieję, że na tej ostatniej prostej do nowego życia, Rambi też będzie miał szczęście i znajdzie kogoś, kto go wkrótce pokocha.
Wszelkie informacje dotyczące spanielka, tylko pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...