Jump to content
Dogomania

RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.


Bogusik

Recommended Posts

Nie wiem jak to się stało ,że mi tematu nie zapisało :/

 

Mam znajomych co ich spaniele co lato na uszy choruje. Mam nadzieję że u małego nie będzie jeszcze  się tam nic złego działo.

U nas wet zawsze każe 2 tygodnie odczekać po odrobaczaniu ze szczepieniem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Wszystkie psiaki przejrzałam. Effi miała jednego, u reszty (oprócz krówki) nie znalazłam. Mój wet zaleca 7-10 dni przerwy między odrobaczeniem, a szczepieniem, ale mogę i 14 poczekać.

Boks Effi jest najbliżej łąki...

Cieszę się, ze psiaki bezproblemowe.

Zaraz wrzucę na zamojski kolejne cudo, które dzisiaj znalazłam w boksie zewnętrznym.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Wszystkie psiaki przejrzałam. Effi miała jednego, u reszty (oprócz krówki) nie znalazłam. Mój wet zaleca 7-10 dni przerwy między odrobaczeniem, a szczepieniem, ale mogę i 14 poczekać.

Wiem, że weci różnie przerwy robią. Jeśli Szafirko Twój każe 7-10 dni to tego się trzymaj bo przecież wszystkie psiaczki będące u Was tak szczepisz wiec nie ma co tego zmieniać :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, b-b napisał:

Wiem, że weci różnie przerwy robią. Jeśli Szafirko Twój każe 7-10 dni to tego się trzymaj bo przecież wszystkie psiaczki będące u Was tak szczepisz wiec nie ma co tego zmieniać :)

Tak oczywiście,trzeba się trzymać zaleceń weta.Ja tylko napisałam tak aby mieć szczepienie na uwadze bo licho nie śpi.Moje psiaki są szczepione raz w roku na choroby wirusowe.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Tak oczywiście,trzeba się trzymać zaleceń weta.Ja tylko napisałam tak aby mieć szczepienie na uwadze bo licho nie śpi.Moje psiaki są szczepione raz w roku na choroby wirusowe.

Jak to mawiają - przezorny ubezpieczony :)

Lepiej zapobiegać niż leczyć :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Rambi jest umówiony na jutro do fryzjera na strzyżenie sierści na uszach. Dzisiaj byłam z nim u weta, który sprawdził jego uszka i stwierdził, że są zdrowe i nawet czyste.

Bardzo  cieszę się,że uszy Rambika są zdrowe :) To mi naprawdę nie dawało spokoju.... Haniu,czy on ma jakieś wyłysienia skóry,szczególnie na lewym uchu przy samym dole?

Po spa będziemy prosić o ładne zdjęcia i chyba trzeba będzie pomału chłopaka ogłaszać... :) Haniu,napisz jeszcze,jak Rambi zachowywał się u weta?Czy umie chodzić na smyczy?Jeżeli będzie taka możliwośc to proszę o sprawdzenie jego stosunku do dzieci i kotów.

Wszelkie info przyda się do ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, szafirka napisał:

Nie ma wyłysień, skórę i sierść ma ładną. Chodzi na smyczy ciągnąc, więc nowy właściciel będzie musiał doszlifować to, no chyba, że ja zdążę zanim znajdzie domek :) Dzieci i koty sprawdzę.

Dziękuję Haniu :) Na to wygląda,że moje jak i Anuli szkło powiększające jest do bani! W tym przypadku,bardzo mnie to ucieszyło...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...